Moderace pod clanky

Moderace pod clanky
« kdy: 11. 02. 2022, 14:14:49 »
Proc mohou trolove jako Zdeno Sekerak, kteri nikdy nenapisi prispevek bez osobniho utoku, diskutovat volne. Zatimco vecne, ozdrojovane prispevky moderatori mazou?

Kdyz Sekerak reaguje na muj prispevek, proc ja nemohu reagovat na nej?


Re:Moderace pod clanky
« Odpověď #1 kdy: 11. 02. 2022, 14:44:21 »
Asi máš zlú karmu (a nie, nie som servisák kotlov ;-) ).

Aj ti niečo zmazali, či len dlho trvalo, kým schválili? To sa kedysi dialo aj mne a už sa nedeje, asi časom usúdili, že som už dostatočne preverený súdruh.

Re:Moderace pod clanky
« Odpověď #2 kdy: 11. 02. 2022, 14:53:10 »
Asi máš zlú karmu (a nie, nie som servisák kotlov ;-) ).

Aj ti niečo zmazali, či len dlho trvalo, kým schválili? To sa kedysi dialo aj mne a už sa nedeje, asi časom usúdili, že som už dostatočne preverený súdruh.

v diskuzich o zasobovacich problemech mi zatim schvalili prvni prispevek z nekolika pokusu, ale uz nemohu reagovat na lidi, kteri na me reaguji. Vetsinou v tech diskuzich prevazuji nazory lidi jako Sekerak, kteri ani nevedi co je schodek zahranicniho obchodu.
« Poslední změna: 11. 02. 2022, 14:54:44 od A.P.Hacker »

Re:Moderace pod clanky
« Odpověď #3 kdy: 01. 04. 2022, 12:31:47 »
Taky mi nejsou pod články schvalovány komentáře. K videu o výrobě Turris Omnia jsem napsat, že "Pěkné, ale natočené asi bramborou" poukazujíc  na mizernou kvalitu. Kritika asi není v komentářích povolená, pouze chvála. Možná se redakce snaží nenaštvat lidi okolo CZ.NIC, protože část kvalitního obsahu je od nich. Číst Ježkovo žvásty sem snad nikdo normální nechodí.

Dnes zase neschválena nezávadná reakce na komentář pod zprávičkou o zálohování.

Ale chápu, že si místní pisálci musí nějak kompenzovat své komplexy.