Předplacená platební karta

Předplacená platební karta
« kdy: 11. 02. 2022, 06:53:51 »
Existuje nějaká možnost, jak si legálně a anonymně koupit dárkovou předplacenou platební kartu s určitou "nahranou" částkou?


robin martinez

  • *****
  • 1 138
  • Have you hugged your toilet today?
    • Zobrazit profil
    • Null Storage
    • E-mail
Re:Předplacená platební karta
« Odpověď #1 kdy: 11. 02. 2022, 07:14:19 »
Revolut?
One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man.

I do Linux, Hardware and spaghetti code in PHP, Python and JavaScript

Re:Předplacená platební karta
« Odpověď #2 kdy: 11. 02. 2022, 08:04:34 »
Napsal jsem do Googlu „předplacená platební karta“ a několik mi jich to našlo. Vypadá to, že je nabízí víc firem, přehled je třeba na Měšci.

crown

  • ****
  • 383
    • Zobrazit profil
Re:Předplacená platební karta
« Odpověď #3 kdy: 11. 02. 2022, 10:57:34 »
viz stranky Monety:

Nedávná úprava zákona výrazně omezila využívání 100% anonymních karet a měsíčně z ní nemůžete utratit více než 250 eur, tedy zhruba 6250 korun. Stejný limit platí pro maximální zůstatek. Proto je karta pro klasické použití nevhodná. Pokud již dopředu víte, že chcete disponovat částkami většími, je nutná online registrace. Při částkách nad 100 000 Kč je už vyžadována registrace přes Czech point.


Re:Předplacená platební karta
« Odpověď #4 kdy: 11. 02. 2022, 10:58:34 »
Napsal jsem do Googlu „předplacená platební karta“ a několik mi jich to našlo. Vypadá to, že je nabízí víc firem, přehled je třeba na Měšci.
Proklikal jsem ty odkazy a snad všechny jsou buď mrtvé, nebo vedou jinam, nebo informují o ukončení služby.

V tomto článku jsem našel ještě kartu FreePay, která jediná vypadá stále funkčně.


Re:Předplacená platební karta
« Odpověď #5 kdy: 11. 02. 2022, 11:46:28 »
Teoreticky ano, nicmene ma to nekolik hacku.
Malo ktery vydavatel techto karet je poskytuje/posila do CR.
Pri nakupu stejne musis uvest adresu a dalsi udaje.
Prakticky nikde je neberou - online sluzby je neberou z duvodu scamu/fraudu, u nas se mi s takovou kartou nepodarilo nikde zaplatit - terminaly je "neumi".

Re:Předplacená platební karta
« Odpověď #6 kdy: 11. 02. 2022, 12:03:53 »
Co blesk peněženka? Jsou tam "nově" rovněž nějaká omezení, ale to bude skoro všude. Měla by jít dobíjet v hotovosti, tedy "anonymně" na terminálech Sazky. Karty ze zahraničí budeš těžko někde dobíjet v hotovosti.

Re:Předplacená platební karta
« Odpověď #7 kdy: 11. 02. 2022, 12:16:55 »
Hledal jsem to asi pred rokem a nic funkcniho jsem nenasel.

Chtel jsem to kvuli platbam na onlyfans apod., nechci s tim byt osobne spojovan.
Takze usetrim a nic neplatim.

Re:Předplacená platební karta
« Odpověď #8 kdy: 11. 02. 2022, 12:22:43 »
OF lze platit paysafecard kuponama, ktery anonymne koupis na Sazka terminalech. Rikal kamarad...

Re:Předplacená platební karta
« Odpověď #9 kdy: 11. 02. 2022, 12:36:55 »
Věděl jsem, že něco měl Blesk a snad to pořád funguje, ale detaily jsem nezkoumal. Nikdy jsem to nepoužil.

https://penezenka.blesk.cz/co-je-blesk-penezenka

MKzB

Re:Předplacená platební karta
« Odpověď #10 kdy: 12. 02. 2022, 17:38:42 »
Sice už je to mimo téma. Česká spořitelna ne dlouho poskytuje virtuální platební karty na jedno použití.