Rozhovor s programátory v C/C++

Štěpán Doubrava

Rozhovor s programátory v C/C++
« kdy: 24. 03. 2010, 17:42:32 »
Dobrý den,

Pro společnost Sun Microsystems provádíme výzkumné rozhovory a hledáme vhodné kandidáty pro rozhovor, kteří by pracovali na větších projektech v C/C++/Fortranu ... mohou to být různí členové vývojového týmu, ideálně ve větších firmách, třeba i manažeři, projekt leadři, správci VCS, gatekeepři atd. Rozhovor bude trvat 60 minut, přijedeme mi za vámi, budeme se bavit o pracovním stylu, názoru na programátorské nástroje a technologie. Za poskytnutí rozhovoru vyplácíme honorář 1000 Kč.

Pokud byste měli zájem, zde je link na elektronický formulář:
https://spreadsheets.google.com/viewform?hl=en&formkey=dGZJbUtQTTJ6cEI2N2Q0ODE1NVpRTHc6MA

V případě jakýchkoliv dotazů mne prosím kontaktujte na stepan.doubrava@sun.com

Předem všem moc děkuji
Štěpán Doubrava


rutlama

Hledám práci
« Odpověď #1 kdy: 24. 03. 2010, 21:23:55 »
Hledám práci v IT. Něco tak okolo 10-15  tisíc hrubého minmimum, zdražujou mi nájemný  :'( 1. S jakými programovacími jazyky v současnosti pracujete? HTML, C#. 2. Kolik tím trávím času? Tak 10 minut denně, semtam 2 hodiny. Musím pořád odepisovat na inzeráty, no. 3. Profesní status: na pracáku,  4. odvětví: Home Client IT Development  ;D. 6. Počet řádků ve vašem typickém projektu? Za A, méně než 100 000. Milión řádek sem neviděl nikde, to se v Sunu zbláznili. Tak 10 000 na projekt. No sice mě brzo vyhodili, ale tak velký projekty teda ne. Binárka asi 10MB měla ta firma.... 7. IDE - MS Visual Studio C# Express, 8. Windows XP, 9. Solaris , Fortran a multithredové aplikace nevim co je.  8)
Jak se přihlásim pod svým jménem. Krčmář to tu změnil a nejde to... A ty vaše přísloví jsou naprdlačku, pardon pane šéfredaktore. Google search kvůli ověření odpovědí...?

jelen

Re: Rozhovor s programátory v C/C++
« Odpověď #2 kdy: 25. 03. 2010, 08:39:01 »
Syčáku, tys ode mě opisoval.