EPAM systems - skúsenosti

EPAM systems - skúsenosti
« kdy: 18. 11. 2021, 18:35:34 »
Ahojte,

máte niekto skúsenosti s prácou v EPAM systems (čo sa týka firemnej kultúry všeobecne a možno platov pre big data engineerov) ? Vyzerá to byť klasická outsourcingová firma typu Accenture a podobne, ale nenašiel som na nich nejaké recenzie.
Celkovo na mňa pôsobili dosť pozitívne a profesionálne. Na pohovore som si všimol, že je tam zrejme dosť ľudí z bývalých štátov ZSSR a nemajú problém so 100% remote.


Okabe

Re:EPAM systems - skúsenosti
« Odpověď #1 kdy: 18. 11. 2021, 22:26:42 »
Je to proste. Videa na strance firmy:

https://careers.epam-czech.cz/

a uplne dokonala recenze na Indeed:

Citace
Good salary for the kind contact support work that we are doing. However, there’s no job security and you can be removed from a project at anytime depending on management/client’s decision. Only Russian speakers can move up the corporate ladder at EPAM. Also, favoritism is very common in the office. If one is not a close friend with manger, no information would be shared with the individual. It’s a overpaid body shop at best so there’s not much culture. Power struggles and politics on the management level is quite Soviet-style.

Potvrzuji, ze jsou to proste Rusaci. Se vsim co k tomu patri..

Re:EPAM systems - skúsenosti
« Odpověď #2 kdy: 18. 11. 2021, 23:05:39 »
Tahle firma pro nas pracovala jako dodavatel - Java+Scala.  Lidi se kteryma jsem jednal byli Belorusky anebo Ukrajinsky jaderny inzenyri. Hrozne chytry (nekdy az moc), ale nakonec se s nima dalo dohodnout. Mel jsem z nich urcite lepsi dojem nez z Accenture, Infosys a podobnych firem. Ty lidi pracovali rok a vice na jednom projektu a hodne zalezi na tom, jaky je to projekt , pro jakeho zakaznika a jake maji vztahy s tim konkretnim zakaznikem. Pokud ti nabizi praci tak urcite vedi o jaky projekt se jedna a jake podminky tam jsou.

Na druhou stranu jsem z nich nemel dojem ze byli uplne nadseny ze svyho zamestnavatele.
« Poslední změna: 18. 11. 2021, 23:10:20 od Ivan Brezina »