Unicorn University - dojíždění

Unicorn University - dojíždění
« kdy: 21. 09. 2021, 14:25:55 »
Dobrý den,
nemá někdo zkušenosti se studiem nav. mgr. programu SW inženýrství a Big Data na Unicorn University a dojížděním? Píšou tam, že některé přednášky jsou ve všední dny večer a v ukázkovém rozvrhu je mají dokonce ve všední dny dopoledne.
Je to určené spíše pro lidi z Prahy nebo se to dá zvládat s tím, že 1-2x týdně dojedu z Brna? Budu moc vděčný za jakékoliv informace k té škole, jakou má pověst, co na ní říkáte apod.


PanVP

Re:Unicorn University - dojíždění
« Odpověď #1 kdy: 21. 09. 2021, 21:32:05 »
Voe....dálnice D1 je shit...přes zimu megashit a ve vlaku necháš duši.

Takhle vypadá dálnice Kábul-Kandahár:
https://youtu.be/SZyVrwPJeTQ?t=691

Mimochodem, ta jejich je asi rovnější a míň rozbombardovaná....

Re:Unicorn University - dojíždění
« Odpověď #2 kdy: 21. 09. 2021, 22:48:52 »
Jo, taková universita, co má ve znaku jednorožce, a kterou vlastní firma co původně dělala pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor, ta budí respekt... To na to říkám já...

FIT VUT nemá nějaký podobný program? Bylo by to blíž...
Gréta je nejlepší.

Re:Unicorn University - dojíždění
« Odpověď #3 kdy: 22. 09. 2021, 09:11:45 »
Jo, taková universita, co má ve znaku jednorožce, a kterou vlastní firma co původně dělala pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor, ta budí respekt... To na to říkám já...

FIT VUT nemá nějaký podobný program? Bylo by to blíž...

Takže špatná škola? FIT VUT nemá nic distančního. Já jsem absolvent (bakaláře) FI, takže kdybych 'zůstal' na škole v Brně, tak to bude určitě FI. Ten Unicorn by byl moje záloha, kdybych se nedostal na distanční Podnikovou informatiku na FISu, což je moje priorita, ale berou tam jen pár lidí.

PanVP

Re:Unicorn University - dojíždění
« Odpověď #4 kdy: 22. 09. 2021, 09:34:55 »

Ty voe, jedině MatFYZ, všechno ostatní jsou jen školy pro opice.
Jak budeš mít MatFYZ, tak ti bude svět ležet u nohou!
Podívej se na největší pracháče, nejúspěšnější lidi, všichni mají MatFYZ!!!
Škola musí mít kulervoucí jméno! A jak tam není alespoň 90% matematického onanování, tak to není škola a nebude z tebe pořádný onan! Navíc to má tu výhodu, že ti jako onanovi bude šéfovat pipina s genderovým vzděláním nebo machr titulem z hnojárny.  Jak máš titul z MatFYZu, tak si na dveře můžeš přibíjet předkožky/skalpy všech svých podřízených!
8) Prostě MatFYZ voe! Takt to není jen o papíru na titul!


Re:Unicorn University - dojíždění
« Odpověď #5 kdy: 22. 09. 2021, 09:39:23 »

Ty voe, jedině MatFYZ, všechno ostatní jsou jen školy pro opice.
Jak budeš mít MatFYZ, tak ti bude svět ležet u nohou!
Podívej se na největší pracháče, nejúspěšnější lidi, všichni mají MatFYZ!!!
Škola musí mít kulervoucí jméno! A jak tam není alespoň 90% matematického onanování, tak to není škola a nebude z tebe pořádný onan! Navíc to má tu výhodu, že ti jako onanovi bude šéfovat pipina s genderovým vzděláním nebo machr titulem z hnojárny.  Jak máš titul z MatFYZu, tak si na dveře můžeš přibíjet předkožky/skalpy všech svých podřízených!
8) Prostě MatFYZ voe! Takt to není jen o papíru na titul!

Myslím, že ty máš trochu jiný problém, než je škola... :D

Re:Unicorn University - dojíždění
« Odpověď #6 kdy: 22. 09. 2021, 09:46:03 »
škola je za mě katastrofa, osobní zkušenost (kombinované, SW vývoj). Kdybych to byl býval věděl, tak tam ani nejdu. Pro mne přínos nulový, pouze vyhozené peníze, čas a nervy. Tak nějak jsem si naivně myslel, že nás naučí základy a pokročilé techniky, ale základy se prolítli a pak se vrhly na jejich produkty, který v životě nepoužijete, pokud nebude pracovat UU. Nehledě na to, že jsou skoro na všechno workshopy, takže máte vyblokovaný komplet celý víkend. Za mě školu silně nedoporučuji. Systém UU, který by podle mě měl být ukázkový, když se škola chvástá jaké dělá experty na IT, je nepřehledný, nelogický. Pamatuji si, že většina z nás ho ani po 3 semestrech nepochopila... :-D

Když jsem se po "zkušenostech" bavil s lidmi a bylo jedno zda to jsou programátoři, nebo firmy, tak říkali že UU už nikdy... Osobně jsem tedy neslyšel nic dobrého.

Re:Unicorn University - dojíždění
« Odpověď #7 kdy: 22. 09. 2021, 09:47:55 »
Myslím, že ty máš trochu jiný problém, než je škola... :D

přesně, také si myslím, že pán má úplně jiný problém ;-)

PanVP

Re:Unicorn University - dojíždění
« Odpověď #8 kdy: 22. 09. 2021, 09:48:06 »

To byl vtip voe.
Udělej si papír, škola nikoho nezajímá.
Myslíš, že s nejlepší školou z BRNA, tě budou Pražáci víc brát než s Unicornem?
Ani houno...budeš leda zpomalenej (přihlouplej) Brňák...
« Poslední změna: 22. 09. 2021, 09:49:40 od PanVP »

PanVP

Re:Unicorn University - dojíždění
« Odpověď #9 kdy: 22. 09. 2021, 09:52:58 »
Myslím, že ty máš trochu jiný


Dodělejte si titul jelita (jakýkoliv) a něco dokažte.
Škola je "hmmm"...úspěch je "WOOOOW!"
Víc než 1/2 úspěšných lidí má jen střední školu zbytek většinou nějaký "sranda titul".

Re:Unicorn University - dojíždění
« Odpověď #10 kdy: 22. 09. 2021, 09:58:52 »
škola je za mě katastrofa, osobní zkušenost (kombinované, SW vývoj). Kdybych to byl býval věděl, tak tam ani nejdu. Pro mne přínos nulový, pouze vyhozené peníze, čas a nervy. Tak nějak jsem si naivně myslel, že nás naučí základy a pokročilé techniky, ale základy se prolítli a pak se vrhly na jejich produkty, který v životě nepoužijete, pokud nebude pracovat UU. Nehledě na to, že jsou skoro na všechno workshopy, takže máte vyblokovaný komplet celý víkend. Za mě školu silně nedoporučuji. Systém UU, který by podle mě měl být ukázkový, když se škola chvástá jaké dělá experty na IT, je nepřehledný, nelogický. Pamatuji si, že většina z nás ho ani po 3 semestrech nepochopila... :-D

Když jsem se po "zkušenostech" bavil s lidmi a bylo jedno zda to jsou programátoři, nebo firmy, tak říkali že UU už nikdy... Osobně jsem tedy neslyšel nic dobrého.

Díky :)

Re:Unicorn University - dojíždění
« Odpověď #11 kdy: 22. 09. 2021, 10:07:17 »
To byl vtip voe.
Udělej si papír, škola nikoho nezajímá.
Myslíš, že s nejlepší školou z BRNA, tě budou Pražáci víc brát než s Unicornem?
Ani houno...budeš leda zpomalenej (přihlouplej) Brňák...

Patrick97 už titul má, takže poznámka mimo, já napsal jen odpověď na otázku "co tomu říkáte".  Nejlepší příspěvek tu má hurvajs, a zcela mimochodem imho zapadá do rámce mé poněkud sarkastické rádobyftipné poznámky. 
A mě fakt připadá legrační si u nás dát do znaku univerzity obrázek holčičí hračky.

Kdybych měl něco proti brnu tak mu asi doporučim hledat na fit ČVUT nebo ten matfyz, ne?
Ale to je jedno.
Gréta je nejlepší.

PanVP

Re:Unicorn University - dojíždění
« Odpověď #12 kdy: 22. 09. 2021, 10:16:55 »
dát do znaku univerzity obrázek holčičí hračky

To je podle USA, tam mají o dost divnější věci.
Tohle jsou loga sportovních týmů, ale loga škol jsou často taky dost zvláštní.


U některých taky řekneš...hmmm....

« Poslední změna: 22. 09. 2021, 10:18:46 od PanVP »

Re:Unicorn University - dojíždění
« Odpověď #13 kdy: 22. 09. 2021, 10:19:31 »
dát do znaku univerzity obrázek holčičí hračky
To je podle USA, tam mají o dost divnější věci.
Tohle jsou loga sportovních týmů, ale loga škol jsou často taky dost zvláštní.

Jasný, proto jsem záměrně psal "u nás". Američani jsou jiný, to ví každej :)
Gréta je nejlepší.

PanVP

Re:Unicorn University - dojíždění
« Odpověď #14 kdy: 22. 09. 2021, 10:24:18 »
Jasný, proto jsem záměrně psal "u nás". Američani jsou jiný, to ví každej :)

Nj. ale to máš fuk. Důležité je, jestli máš titul.