Práce v IT/telekomunikace

Ondřej Bílý

Práce v IT/telekomunikace
« kdy: 23. 06. 2011, 15:38:50 »
Zdravím,

jsem čerstvý absolvent VUT v Brně oboru Telekomunikační a informační technologie. Měl bych zájem o práci nejlépe v Brně. Nejvíce mě zajímá obor bezpečnosti informačních systémů, správa sítí (v rámci výkuky jsem absolvoval CCNA1 - CCNA4) a dále VOIP komunikace (v rámci výuky jsme se učili s ústřednou Astrerisk). Můj hlavní požadavek je takový, abych se v práci mohl dále vyvíjet a učit se novým věcem.
Jazyky: Angličtina a základy Španělštiny.
Dále mám zkušenosti s HTML, CSS, základní znalost LINUX a momentálně se začínám učit MySQL a PHP.
Dále bych mohl uvést zkušenosti: JAVA (zejména bakalářská práce), Matlab a RapidMiner (zejména diplomová práce).

Brno je preferované, ale zvážil bych i nabídky z Prahy. 

Rád odpovím na jakékoliv dotazy.

Děkuji a přeji hezký den.


DeFEKT

Re: Práce v IT/telekomunikace
« Odpověď #1 kdy: 23. 06. 2011, 15:47:43 »
Hmm, nevim co ti poradit. Prace pro elektromontery z FEKT VUT se hleda tezko. V IT jako takovem se asi moc neuchytis, protoze to je obor informatiku a ti budou daleko lepsi nez FEKTaci. Zkus treba nejakeho operatora - treba potrebuji montera do ustreden :)...

Ondřej Bílý

Re: Práce v IT/telekomunikace
« Odpověď #2 kdy: 23. 06. 2011, 15:53:56 »
Tady to jen zkouším, koukal jsem na některé nabídky a celkem jich je dost, ale převážně Praha...

Keksa

Re: Práce v IT/telekomunikace
« Odpověď #3 kdy: 23. 06. 2011, 21:14:06 »
Ozvete se mi prosim na keksa/zavinac/email.cz

czipis

  • ***
  • 225
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Práce v IT/telekomunikace
« Odpověď #4 kdy: 23. 06. 2011, 21:16:26 »
mozna bych mel neco co by te mohlo zajimat
vice na czipis(zavinac)gmail.com


pepazdepa

Re: Práce v IT/telekomunikace
« Odpověď #5 kdy: 23. 06. 2011, 22:18:07 »
Zdravím,

jsem čerstvý absolvent VUT v Brně oboru Telekomunikační a informační technologie. Měl bych zájem o práci nejlépe v Brně. Nejvíce mě zajímá obor bezpečnosti informačních systémů, správa sítí (v rámci výkuky jsem absolvoval CCNA1 - CCNA4) a dále VOIP komunikace (v rámci výuky jsme se učili s ústřednou Astrerisk). Můj hlavní požadavek je takový, abych se v práci mohl dále vyvíjet a učit se novým věcem.
Jazyky: Angličtina a základy Španělštiny.
Dále mám zkušenosti s HTML, CSS, základní znalost LINUX a momentálně se začínám učit MySQL a PHP.
Dále bych mohl uvést zkušenosti: JAVA (zejména bakalářská práce), Matlab a RapidMiner (zejména diplomová práce).

Brno je preferované, ale zvážil bych i nabídky z Prahy. 

Rád odpovím na jakékoliv dotazy.

Děkuji a přeji hezký den.

ATT ve statlu u bohunickeho spitalu? :)

krokodil

Re: Práce v IT/telekomunikace
« Odpověď #6 kdy: 23. 06. 2011, 22:28:34 »
Mrknul bych na RedHat v Brne.

Ondřej Bílý

Re: Práce v IT/telekomunikace
« Odpověď #7 kdy: 24. 06. 2011, 06:53:30 »
Do AT&T, šlo asi nejvíce spolužáků, taky o tom přemýšlím, že by to nemusel být asi špatný nápad.

Ondřej Bílý

Re: Práce v IT/telekomunikace
« Odpověď #8 kdy: 24. 06. 2011, 06:55:03 »
Mrknul bych na RedHat v Brne.

Řekl bych, že v RadHatu by jim asi nestačil základ Linuxu, tam by chtěli spíše profesionála, jeslti se nemýlím.

Mordae

Re: Práce v IT/telekomunikace
« Odpověď #9 kdy: 24. 06. 2011, 08:24:24 »
Řekl bych, že v RadHatu by jim asi nestačil základ Linuxu, tam by chtěli spíše profesionála, jeslti se nemýlím.

Mozná by si ho vycvičili... Akorát nástupák by pak asi nebyl tak úchvatný.

NeTraneT

Re: Práce v IT/telekomunikace
« Odpověď #10 kdy: 24. 06. 2011, 11:10:05 »
Mrknul bych na RedHat v Brne.

Řekl bych, že v RadHatu by jim asi nestačil základ Linuxu, tam by chtěli spíše profesionála, jeslti se nemýlím.

Ja jsem v RedHatu pracoval asi pul roku... Zaklady Linuxu ti stacit nebudou. Oprav par chyb v Linuxovem kernelu, vytvor par modulu nebo podobne (to pouzijes jako reference) ... a pak te mohli vzit. Jeste musis umet perfektne anglicky - bez toho to nema smysl ani zkouset.

Ondřej Bílý

Re: Práce v IT/telekomunikace
« Odpověď #11 kdy: 24. 06. 2011, 12:51:37 »
Mrknul bych na RedHat v Brne.

Řekl bych, že v RadHatu by jim asi nestačil základ Linuxu, tam by chtěli spíše profesionála, jeslti se nemýlím.

Přesně toto si myslím, ale tento obor ani nějak nepreferuji...

Ja jsem v RedHatu pracoval asi pul roku... Zaklady Linuxu ti stacit nebudou. Oprav par chyb v Linuxovem kernelu, vytvor par modulu nebo podobne (to pouzijes jako reference) ... a pak te mohli vzit. Jeste musis umet perfektne anglicky - bez toho to nema smysl ani zkouset.

krokodil

Re: Práce v IT/telekomunikace
« Odpověď #12 kdy: 24. 06. 2011, 22:10:30 »
Mrknul bych na RedHat v Brne.

Řekl bych, že v RadHatu by jim asi nestačil základ Linuxu, tam by chtěli spíše profesionála, jeslti se nemýlím.

Ja jsem v RedHatu pracoval asi pul roku... Zaklady Linuxu ti stacit nebudou. Oprav par chyb v Linuxovem kernelu, vytvor par modulu nebo podobne (to pouzijes jako reference) ... a pak te mohli vzit. Jeste musis umet perfektne anglicky - bez toho to nema smysl ani zkouset.

Ja myslim, ze zalezi na kterou pozici by se hlasil. Muze zkusit nejakou juniorskou pozici, uplne bez problemu. Jestli je perspektivni a je s nim radost jednat, myslim, ze by nemel problem. V tech velkejch firmach nejsou ani zdaleka sami spickovi experti, nikdo nevi vsechno, kazdopadne jestli ma ing/mgr titul, tak to uz je dostatecna vizitka na to, ze je perspektivni a je schopen se naucit cokoliv. Anglicky umi, tak by nemel problem. Delal jsem ve vetsich firmach a "perfektne" anglicky tam taky neumi ani zdaleka kazdy :-)
Taky dost zalezi na konkretnim teamu, do ktereho by sel, je to vsechno individualni. Jit na pohovor do jednoho tymu muze byt uplne jiny zazitek jako jit na pohovor o 2 dvere vedle (do jineho teamu k jinemu managorovi).

smoofy

  • *****
  • 1 056
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Práce v IT/telekomunikace
« Odpověď #13 kdy: 25. 06. 2011, 11:36:05 »
Ja mam zkusenost, ze fluent english v cechach znamena ze vis jak se rekne pocitac, sit a obed. Kdyz jsem delal pohovor do IBM v Brne tak byla mluvena anglictina nutnost a delal jsem cast pohovoru v tomto jazyce. Vzhledem k tomu, ze ziju nejaky cas v anglicky hovorici zemi tak to nebyl zadnej problem, na druhou stranu si myslim, ze clovek s prumernyma znalostma ze stredni by to dal dohromady bez problemu a slozite to jenom vypada. Predevsim pokud delate pohovor s nerodilim mluvcim tak je to v klidu. U rodilejch uz by to problem byt mohl, leckdy si totiz nerozumi ani navzajem :)

Veronika Hronková

Re: Práce v IT/telekomunikace
« Odpověď #14 kdy: 09. 07. 2011, 09:48:41 »
Dobrý den, pokud máte stále zájem o práci ohledně IT, mohla bych mu nabídnout práci z domova týkající se počítačů a IT. Výplata ihned po odvedené práci. Pokud máte zájem o více informací, kontaktujte mně na mailu v.hronkova@seznam.cz, tel.: 604738643