IntelliJ Idea a web development

Re:IntelliJ Idea a web development
« Odpověď #15 kdy: 28. 05. 2021, 21:06:00 »
Problém je v tom, že ten týpek ani neumí počítat.

Když mám kurzor na řádku 44, kolik referencí na ten řádek vede? Jedna.

Udelej refactor, a pak se podivej, ze se to nezmenilo v HTML @click udalosti.


Pixe

Re:IntelliJ Idea a web development
« Odpověď #16 kdy: 28. 05. 2021, 21:13:28 »
Změnilo. Dokonce je to vidět v tom co jsem posílal, že plánuje refaktorovat třináctý řádek.

Re:IntelliJ Idea a web development
« Odpověď #17 kdy: 28. 05. 2021, 21:31:59 »
Vzhledem k tomu, že jste průkopníkem nestandardních řešení, viděl bych problém spíš na vaší straně.

Musim to znovu zopakovat, ze muj pristup je v ramci Vue zcela v poradku. Ten framework je na to delany. To ze to hapruje v IntelliJ je jen drobny detail, za prechod na NPM mi to nestoji.

Stejne neumi Idea ani poradne nasptavat ani tam, ma podporu pro Vue, to jo, ale tu nepotrebuji. A ke knihovnam, kde by se mi to naopak hodilo, mi to nenaseptava. Musim se divat do zdrojaku v src tak jako tak.
« Poslední změna: 28. 05. 2021, 21:33:39 od registrovany123 »

Pixe

Re:IntelliJ Idea a web development
« Odpověď #18 kdy: 28. 05. 2021, 21:34:50 »
Když neumí to co chceš, proč ji používáš? ;D

(a pokud odpovíš že ji máš rád... proč nadáváš? ;) )

Re:IntelliJ Idea a web development
« Odpověď #19 kdy: 28. 05. 2021, 23:12:18 »
Musim to znovu zopakovat, ze muj pristup je v ramci Vue zcela v poradku.
Ano, použití Vue z CDN je naprosto v pořádku. V pořádku není používat Vue 1, když je aktuální Vue 3. V pořádku není používat pět let nevyvíjenou knihovnu. A vypnout si Vue plugin a pak se divit, že vám to nenapovídá ve Vue kódu, to je taky dost zvláštní.

A ke knihovnam, kde by se mi to naopak hodilo, mi to nenaseptava.
A máte to správně nakonfigurované?


none_

Re:IntelliJ Idea a web development
« Odpověď #20 kdy: 29. 05. 2021, 06:33:47 »
A ja bych se znova zeptal na tu licenci. Pokud nemate Intellij Ultimate nebo WebStorm, tak vam to napovidat nebude...
https://www.jetbrains.com/idea/features/editions_comparison_matrix.html

Bez licence je rozhodne lepsi pouzit VS Code nebo neco takoveho. S licenci toho IntelliJ umi vic a chyba bude nekde na vasem prijimaci.

L..

  • ****
  • 302
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:IntelliJ Idea a web development
« Odpověď #21 kdy: 29. 05. 2021, 07:47:31 »
IDE je uplne jedno jestli pisete (nepovine) typescriptove anotace nebo pisete typy v komentarich

To sice ano, ale on tam nemá ani ty.

Typy v komentářích jsou sice také do určité míry funkční, ale jejich funkčnost je omezená (AFAIK nemají třeba typovou aritmetiku) a proto jsem ještě nepotkal reálný projekt, kde by se používaly. Používá se prostě Typescript, když něco, tak Flow, ale to mi přijde poslední dobou na ústupu. Proč vynalézat pořád dokola kolo.