Nahrávání hovorů na Androidu

Re:Nahrávání hovorů na Androidu
« Odpověď #15 kdy: 14. 05. 2021, 13:27:37 »
 Android Telefon (AOSP) má v sobě tuto funkci myslím zabudovanou. Takže bych doporučil nainstalovat Lineage OS.


jfila

Re:Nahrávání hovorů na Androidu
« Odpověď #16 kdy: 15. 05. 2021, 06:41:26 »
Android Telefon (AOSP) má v sobě tuto funkci myslím zabudovanou. Takže bych doporučil nainstalovat Lineage OS.

A jak to udělám, když mám Honor 8 Premium, který teď už není možné odemknout a ani jsem nenašel vhodnou ROM?

Jinak používám aplikaci Hlasový záznamník od Splend Apps.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.splendapps.vox

Re:Nahrávání hovorů na Androidu
« Odpověď #17 kdy: 18. 05. 2021, 16:01:31 »
FYI mam na stolu Asus zefone 8 a ma to automaticke nahravani hovoru

Re:Nahrávání hovorů na Androidu
« Odpověď #18 kdy: 19. 05. 2021, 11:17:14 »
V Xiami Redmi Note 7 s Android 10, MIUI v12 je v aplikaci Telefon Nahravani hovoru. Jak to funguje jsem nezkousel.

Re:Nahrávání hovorů na Androidu
« Odpověď #19 kdy: 19. 05. 2021, 12:01:56 »
Jinak vzdy kdy mi nekdo zavola a zacne "Dobry den vramci zkvalitnovani nasich sluzeb si tento hovor nahravame ..."
odpovid: "to je vporadku ja taky".

Na to téma jsou nejlepší diskuse, když operátor nezaváhá a řekne, že s tím nesouhlasí. Pak čekám, jak bude pokračovat :), nechávám to na něm.


Re:Nahrávání hovorů na Androidu
« Odpověď #20 kdy: 19. 05. 2021, 12:52:09 »
FYI mam na stolu Asus zefone 8 a ma to automaticke nahravani hovoru
Zdar,

  a nevíš, jestli má tuto funkci i jeho větší verze FLIP?
Dá se to někde ověřit/potvrdit ?
Máš tuto funkci vyzkoušenou, jak dobře nahrává?
Díky.

Re:Nahrávání hovorů na Androidu
« Odpověď #21 kdy: 19. 05. 2021, 14:15:40 »
funguje je to 100% jak jsem potreboval. t.j. dobra kvalita, ocividne to nejde "pres vnejsi mikrofon a reproduktor", nazev soubouru je datum_cas_jmeno kontaktu.aac
Zapina se to automaticky, ale lze i manualne.


Je to soucasti Asus ROM (https://www.asus.com/in/support/FAQ/1008348/), tak snad to bude i na FLIPu, ale jak vime, tak garance u tehle veci je nula.

Jinak je to dost nadupany telefon a diky nahravani ja budu happy. Ale fotky nic moc, baterka prumer, ma to notifikacni dioadu (dalsi zazrak), ale je to micro dioda zespodu, vedle napajeciho USB-C,takze nikdy nebude moc videt a ja jsem to jeste nevidel fungovat pro notifikaci (krome toho "napajim se""). ale mam to jeden den


Re:Nahrávání hovorů na Androidu
« Odpověď #22 kdy: 21. 05. 2021, 08:02:37 »
Pořád čekám, kdy už ten Flip naskladní a stále nic  >:(

 ;)

Re:Nahrávání hovorů na Androidu
« Odpověď #23 kdy: 22. 05. 2021, 18:29:54 »
FYI mam na stolu Asus zefone 8 a ma to automaticke nahravani hovoru
Ještě jeden dotaz: podporuje call recording také Rog Phone 5 ?
Nemohu to zjistit  :(
Kdybys mohl tuhle informaci odněkud vyhrabat.
Díky.

Re:Nahrávání hovorů na Androidu
« Odpověď #24 kdy: 22. 05. 2021, 19:51:43 »
muzu maximalne pouzit Google stejne jako ty a dostanu:
Q : Does Asus ROG Phone 5 support call recording?
A : Yes, it does support.
https://latestmobilefaq.com/asus-rog-phone-5-faqs-does-it-support-gaming-triggers-usb-otg/

bych nicemu takovymu neveril, dokud to neuvidim na vlastni oci. Sice "proc by to delali" ale ten telefon muze mit v polsku nahravani a v nasi verzi ne. (jsem pesimista po letech zkusenosti s "mne nahravani bez problemu funguje"

Ja se dokonce bojim, ze jednoho dne Google posle aktualizaci na muj telefon, kterou to laskave zase vypne v ramci vylepseni kvality zivota uzivatelu. (jako to delaji kazdou chvili). Bohuzel aktualizace se zrejme nedaji vypnout.

Byl jsem odhodlanej jit do LineageOS kvuli "nahrava garantovane", ale vzdycky mne zastavila omezena pouzitelnost na mym modelu telefonu. Protoze prevkapive treba wifi a dalsi "nadstandardy chci aby fungovaly. (naprikklad na Axon 7, doted pro moje  pomerne vysoke naroky nejlepsi telefon, ktery jsem kdy mel)

P.S. fingerprint scanner na tom Asus Phone 8 teda zadnej zazrak, kdyz to porovna treba s tim Axon 7, kterej to ma na zadech (idelani pro chuzi s navigaci po ulici, kdy ty telefonu je treba casto probouzet


FYI mam na stolu Asus zefone 8 a ma to automaticke nahravani hovoru
Ještě jeden dotaz: podporuje call recording také Rog Phone 5 ?
Nemohu to zjistit  :(
Kdybys mohl tuhle informaci odněkud vyhrabat.
Díky.

Re:Nahrávání hovorů na Androidu
« Odpověď #25 kdy: 23. 05. 2021, 14:45:19 »
Zde je hezké video https://m.youtube.com/watch?v=rd5PYSUxZEw, kde týpek ukazuje, jak zprovoznit zmiňovanou funkci na Samsungu S20/21 a S10, ale pouze s Exynos, ne Snapdragon  :o
No co, lepší než nic...  ;)

Rhinox

  • ***
  • 107
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nahrávání hovorů na Androidu
« Odpověď #26 kdy: 23. 05. 2021, 19:34:41 »
Android Telefon (AOSP) má v sobě tuto funkci myslím zabudovanou. Takže bych doporučil nainstalovat Lineage OS.

Mam sice nainstalovan oficialni LineageOS 18.1, ale funkci nahravani hovoru tam nikde nemohu najit. Melo by to prej byt nekde v nastavenich dialeru, ale ja tam nic takove nevidim. A to pouzivam LineageOS-dialer, ne ten od googlu...