Zkušenosti s bluetooth žárovkami Philips Hue

Zkušenosti s bluetooth žárovkami Philips Hue
« kdy: 03. 04. 2021, 21:40:57 »
Koupil jsem 3x Philips Hue bluetooh a k tomu je i takovy maly rucni bluetooth ovladac. Mam takovy problem, chtel bych jakoby definovat 3 mody sviceni mezi kteryma se muze prepinat, ze totiz bude svitit 1, 2 a 3 zarovky soucasne.

Nejsem toho schopny docilit ani v te aplikaci pro mobilni telefon, natoz abych tyto 2 mody dokazalnejak "nahrat" do toho maleho ovladace. Prijde mi, ze by to melo prece nejak jit, jinak by to bylo dost absurdni.

Ten ovladac umi menit akorat mody jasnosti sviceni, ale neumi jedotlive zarovky postupne rozvecovat.

nevite nekdo jak na to?
« Poslední změna: 03. 04. 2021, 22:03:08 od Petr Krčmář »


Re:Zkusenosti s bluetooth zarovkama Philips HUE
« Odpověď #1 kdy: 03. 04. 2021, 22:04:55 »
Ovladačem můžeš měnit jas/teplotu nad předem vybraných žárovkách. Nejde mít pro každý stisk jiné světlo.

Re:Zkusenosti s bluetooth zarovkama Philips HUE
« Odpověď #2 kdy: 03. 04. 2021, 22:11:51 »
Ovladačem můžeš měnit jas/teplotu nad předem vybraných žárovkách. Nejde mít pro každý stisk jiné světlo.

Jenze mi to nesly zadne mody navolit ani v te mobilni aplikaci.

Re:Zkušenosti s bluetooth žárovkami Philips Hue
« Odpověď #3 kdy: 03. 04. 2021, 22:26:32 »
Zvláštní. Mám teda bridge, ale i podle tohoto by to mělo jít:
https://www.philips-hue.com/en-gb/explore-hue/how-it-works

Re:Zkušenosti s bluetooth žárovkami Philips Hue
« Odpověď #4 kdy: 04. 04. 2021, 08:38:07 »
Je mozne, ze to je tim ze mas Hue zarovky bez Hue bridge? Kdysi jsem mel pouze Hue zarovky bez Hue bridge a funkce byly dost omezene (kvuli cene Hue bridge jsem pak odmigroval k woox)


Re:Zkušenosti s bluetooth žárovkami Philips Hue
« Odpověď #5 kdy: 04. 04. 2021, 17:52:44 »
Je mozne, ze to je tim ze mas Hue zarovky bez Hue bridge? Kdysi jsem mel pouze Hue zarovky bez Hue bridge a funkce byly dost omezene (kvuli cene Hue bridge jsem pak odmigroval k woox)

Mají wifi žárovky Woox nějaké otevřené rozhraní (nebo nějaký použitelný reverse ingeneering)? Máte někdo zkušenost?

k3dAR

  • *****
  • 2 838
  • porad nemam telo, ale uz mam hlavu... nobody
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zkušenosti s bluetooth žárovkami Philips Hue
« Odpověď #6 kdy: 04. 04. 2021, 18:05:07 »
z praxe nevim, ale podporovane jsou Tasmotou tyhle:
Citace
WOOX R4553 650lm RGBW Bulb      E27
WOOX R5076 4W 350lm RGBW Bulb   E14
WOOX R5077 RGBW Bulb   R5077   GU10

Re:Zkušenosti s bluetooth žárovkami Philips Hue
« Odpověď #7 kdy: 04. 04. 2021, 21:50:19 »
Je mozne, ze to je tim ze mas Hue zarovky bez Hue bridge? Kdysi jsem mel pouze Hue zarovky bez Hue bridge a funkce byly dost omezene (kvuli cene Hue bridge jsem pak odmigroval k woox)

Tam je takovy velky vypinac, co se jmenuje Bridge, a pak takovy mensi. A ja mam ten mensi. Koupil bych si Bridge, ale vzhledem k tomu ze mi ani nejdou navolit mody sviceni v moilni aplikaci nejak pochybuju, ze to bude umet ten Bridge. Chci mit mody, kdy nektere zarovky jsou zapnute a nektere vypnute, nechci mit moznost zapnuti jen vsech naraz.