Redakce

Redakce
« kdy: 25. 02. 2021, 17:16:28 »
Dobrý den, vážná redakce, existuje nějaký důvod nechat F. Jirsáka urážet lidi a lhát o nich, zatímco jejich odpovědi mažete?


Re:Redakce
« Odpověď #1 kdy: 25. 02. 2021, 17:30:32 »
To by mě taky zajímalo. Jestli ono mu to neprochází jen proto, že stojí "na té správné, hodné straně". Já bych třeba v tomto kontextu uvítal, kdyby se jednak místo cenzurování ony dle redakce nevhodné příspěvky nemazaly, ale schovávaly. Rovněž by byla velmi přínosná možnost plošně nebo v rámci dané diskuze ignorovat určité jedince. Je to sice od redakce nesmírně hezké, že se nám tady tak stará o všeobecné blaho, nicméně se domnívá, že prakticky každý v diskuzi je svéprávný a takovouto úžasnou a laskavou péči ne vždy potřebuje.

RDa

  • *****
  • 2 465
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Redakce
« Odpověď #2 kdy: 25. 02. 2021, 17:38:38 »
Nebo muzete aplikovat trochu sebereflexe a ve smyslu moudrejsi ustoupi si snizite R pod 1.0 ve sve flamewar :-)
Zrovna IT lidi by meli mit trocha pochopeni pro to, ze nejsme nikdo normalni :P

Re:Redakce
« Odpověď #3 kdy: 25. 02. 2021, 17:43:17 »
@RDa

No jo, ale k čemu je dobré nechat o sobě nějakého Jirsáka lhát a urážet, co je to vůbec za redakční praktiky?
« Poslední změna: 25. 02. 2021, 17:46:51 od nil nil »

Re:Redakce
« Odpověď #4 kdy: 25. 02. 2021, 18:05:00 »
Funkce "ingore" v nastaveni profilu by se fakt hodila..


Re:Redakce
« Odpověď #5 kdy: 25. 02. 2021, 18:40:00 »
@RDa

No jo, ale k čemu je dobré nechat o sobě nějakého Jirsáka lhát a urážet, co je to vůbec za redakční praktiky?

anonym se v diskusi na bezplatnem serveru dovolava zasahu redakce!!! Klasicka ukazka bolsevickeho mysleni...

Re:Redakce
« Odpověď #6 kdy: 25. 02. 2021, 21:32:35 »
anonym se v diskusi na bezplatnem serveru dovolava zasahu redakce!!! Klasicka ukazka bolsevickeho mysleni...

To co předvádí někteří uživatelé (jako Jirsák) ve spolupráci s redakcí jenom potvrzuje jak inteligentní je volba nezveřejňovat své jméno. Nevím co je bolševického na tom, že se mi nechce nechat své jméno vláčet špínou bez možnosti se bránit urážkám tupých individuí jenom proto, že nějaký Jirsák a strana, pardon redakce, má jiný názor. Jestli je něco bolševické myšlení, tak je to cenzura nepohodlných názorů. A nebojte, i toto vlákno půjde rychle do háje, jenom sem asi neimplementovali mazání jako na front-end.

Pokud si do přezdívky napíšu Pavel Novák, najednou bude všechno v pohodě? No to jste teda hlava ...

PS: A neurážejte mě laskavě, moje rodina měla s bolševiky své problémy a já je začínám mít taky ...
« Poslední změna: 25. 02. 2021, 21:37:43 od nil nil »

Re:Redakce
« Odpověď #7 kdy: 25. 02. 2021, 21:40:36 »
anonym se v diskusi na bezplatnem serveru dovolava zasahu redakce

A ještě k tomuto teda:

Já si členství platil a odměnou mi bylo, že posledního půl zaplaceného roku mě redakce blokovala a cenzurovala. Nerozporoval jsem to a členství si neobnovil. Proč bych si měl platit, aby mě tu Jirsák napadal a redakce mi mazala komentáře? Nejsem padlý na hlavu. Tak si ty kecy strčte za klobouk.

Re:Redakce
« Odpověď #8 kdy: 25. 02. 2021, 21:46:36 »
Funkce "ingore" v nastaveni profilu by se fakt hodila..

Dá se to udělat přes různé blokovače - doplňky browseru. Já to měl na Jirsáka a Šilhavého, jenomže jak se do Vás pustí, tak stejně vidíte i ostatní co jim odpovídají a velmi rychle Vám dojde, že už zase řádí. Tak je to i Facebooku. Někdo si Vás dá do blokovaných a když si pak na Vás chodí odplivávat, tak vidíte rakce ostatních směrem k dotyčnému.

Re:Redakce
« Odpověď #9 kdy: 26. 02. 2021, 01:02:22 »
hlásim stejnej bug hele  ;D ;D ;) ;)

coto jakoby zase ty dva kde vyváděli ať taky jako vim?? :o :o :D ;) nic tam už nevidim nikde :o :-\
btw je dobrý si to skovávat dycky do webarchivu hele :D ;)
lidi postižený environmentálním žalem hele choděj za ekopsycholožkama hele 🤡 💆 🤡 💆

Re:Redakce
« Odpověď #10 kdy: 26. 02. 2021, 09:48:38 »
No jo, jenže to bys musela archivovat po každým příspěvku. Mě na tom velice se...štve, že jednak se neměří každému stejným metrem a zatímco jeden si může vesele jet svou agitku, druhému mažou nebo neschválí příspěvky. A já jsem pro maximální svobodu projevu, i kdyby mi tam ctihodný p. Jirsák třeba v každém druhém příspěvku psal ostrá invektiva, je mi to srdečně jedno a nebudu hulákat, ať to někdo maže. Co bych ale velmi ocenil, by byla možnost jejich příspěvky ignorovat nebo aspoň schovávat. Abych ale byl fér, tak musím dodat, že sem tam nějakým nedopatřením i p. Jirsák nebo Šilhavý napíše něco, co docela dává smysl a dá se s tím souhlasit.

Abych to shrnul, snad už jsme tu povětšinou ve věku, kdy si sami dokážeme rozhodnout, co chceme číst a co ne, a redakce to nemusí cenzurovat (ano, cenzurovat, ne moderovat). Ale to je holt ta přehnaná rádobykorektnost a předpo...nost dnešní doby, nicméně za normální to nepovažuju.

D.A. Tiger

  • ****
  • 486
  • Tygr, který žere tučňáka ;-)
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Redakce
« Odpověď #11 kdy: 27. 02. 2021, 14:20:26 »
Tohle podle mne neni otazka na redakci, ale na Vas: Proc krmite trolla, kdyz vam pak vadi, ze zije a roste?

Re:Redakce
« Odpověď #12 kdy: 27. 02. 2021, 23:06:00 »
Samozřejmě máš pravdu. Jen někdy je hodně těžké se udržet a na ty jejich moudra nereagovat, hlavně když ty diskuze spamujou celkem zhusta.

Re:Redakce
« Odpověď #13 kdy: 01. 03. 2021, 09:29:55 »
Kdyby moudra. Tady trollové napadají lidi lhaním a já teď za to, že jsem odpověděl - a slušně - mám zase udělený redakční dohled a nemůžu nikam nic napsat bez schválení.

To je normální šikana. To, že na to mají právo to nijak nemění, jenom na to mají právo a moc. A trolly v tom jenom podporují. Asi si někdo léčí nějaké mindráky ...
« Poslední změna: 01. 03. 2021, 09:32:13 od nil nil »

Re:Redakce
« Odpověď #14 kdy: 08. 03. 2021, 11:42:05 »
Tohle podle mne neni otazka na redakci, ale na Vas: Proc krmite trolla, kdyz vam pak vadi, ze zije a roste?
ttttsssss jim to tady celý nekrmim skoro už vůbec  ;D ;D ;) ;)
lidi postižený environmentálním žalem hele choděj za ekopsycholožkama hele 🤡 💆 🤡 💆