Jak zablokovat anti-adblocker ochrany

Re:Jak zablokovat anti-adblocker ochrany
« Odpověď #45 kdy: 01. 03. 2022, 09:12:13 »
Myslíš od roku 2020 minimálně? Existuje a takto vyčištěné stránky jsou voňavé a "klidné". Je nutný doplně uBlock origin + filtry easylist cz/svk a mělo by to fungovat.

Ten filtr je něco jako
Kód: [Vybrat]
emimino.cz,euro.cz,autorevue.cz,sleviste,cz,slunecnice.cz,idnes.cz,novinky.cz,aktualne.cz,aktuality.sk,info.cz,reflex.cz,zive.cz,mobilmania.cz,e15.cz,tiscali.cz,blesk.cz,ahaonline.cz,extra.cz,super.cz,auto.cz,maminka.cz,autorevue.cz,lupa.cz,vareni.cz,osobnosti.cz,sport.cz,lidovky.cz,karaoketexty.cz,iprima.cz,hnonline.sk,kupi.cz,kinobox.cz,cnews.cz,onetv.cz,zeny.cz,expres.cz,modnipeklo.cz,nasepenize.cz##+js(abort-current-inline-script.js, kununu_mul)
idnes.cz,kupi.cz,emimino.cz,cnews.cz,autorevue.cz,slunecnice.cz,novinky.cz,aktualne.cz,aktuality.sk,info.cz,reflex.cz,zive.cz,mobilmania.cz,e15.cz,tiscali.cz,blesk.cz,ahaonline.cz,extra.cz,super.cz,auto.cz,maminka.cz,autorevue.cz,lupa.cz,vareni.cz,osobnosti.cz,sport.cz,lidovky.cz,karaoketexty.cz,iprima.cz,hnonline.sk,kinobox.cz,cnews.cz,onetv.cz,zeny.cz,expres.cz,modnipeklo.cz,nasepenize.cz##+js(abort-current-inline-script.js, ATOB)

! Hlavně dopc nepovolovat doménu dopc.cz , jhmt.cz  , mrezadosa.com a ["https://d3eyd961wi10bl.cloudfront.net/css/arrow.css", "https://d1daeonbqcq0oh.cloudfront.net/css/arrow.css", "https://toi.cdn.dopc.cz/css/arrow.css"] , adocean.pl,performax.cz, etargetnet.cz

Citace
když už na tyhle plátky musím jít, tak přepnu v mozille do "reader view".
To je ale pouze řešení alá zabalíme hovno do novinového papíru. Ale přesto bude smrdět a možná na nás něco vyteče? Nebo má snad Reader view řešení, které inhibuje skripty? Já mám indikaci že ne (například se mi na jiných webech stále načte text.

Re:antiadblock.cz
« Odpověď #46 kdy: 01. 03. 2022, 09:32:45 »
Zrovna na techto strankach se mi reader view button neobjevi. Co nejak funguje, je prechod na mobilni verzi kdyz ji ovsem maji.

Existuje proti tomu nejaka rozumna ochrana?
když už na tyhle plátky musím jít, tak přepnu v mozille do "reader view".

« Odpověď #47 kdy: 01. 03. 2022, 14:52:28 »
Předem se omlouvám, ale nemám čas na pročtení celé diskuse.

S tímto problémem celkem obstojně bojuje AdGuard - možnost aktivace desítek filtrů v rámci aplikace.

Lze tedy snadno určit filtr, který Vám vyhovuje a případně jej použít i lokálně (za předpokladu, že nechcete spoléhat na aplikaci/doplněk v pozadí). Doplněk pro prohlížeče je volně dostupný, open-source.

« Odpověď #48 kdy: 01. 03. 2022, 19:46:03 »
K AdGuardu, který byl založený v Moskvě, bych se moc neupínal, i kdyby ho přesunuli kamkoliv. To bude podobné jako Kaspersky.

« Odpověď #49 kdy: 02. 03. 2022, 09:24:17 »
Žádné jejich servery v Moskvě ani jinde v Rusku neleží, leží v Kypru (edit: a dalších lokalitách v rámci EU)

Ale chápu aktuální situaci a proto jsem zmínil, že většina těch filtrů je volně dostupná a lze je při troše snahy použít i lokálně, bez aplikace.