Zapomenuté heslo na PayPal

Zapomenuté heslo na PayPal
« kdy: 23. 11. 2020, 08:57:51 »
Hezký den.

Z důvodu zavedení poplatku za neaktivitu bych rád zrušil účet na PayPalu.
Jenže... Použil jsem ho naposled tak před sedmi lety a heslo netuším.
Pokud chci heslo obnovit zadám svůj mail. V tom problém není ale pak se mě zobrazí část telefonního čísla, na které by "něco" přišlo. Problém je, že toto číslo dávnou nepoužívám / nevlastním.
Neřešil jste někdo stejný problém?


.

  • *****
  • 546
    • Zobrazit profil
Re:Zapomenuté heslo na PayPal
« Odpověď #1 kdy: 23. 11. 2020, 09:26:34 »
Nic řešit nemusíš, ten účet ti prostě zmizí sám. A z platební karty si PayPal taky nic nevezme, protože po 7 letech už máš bezpečně jinou (i kdyby teoreticky ta nová měla stejné číslo, tak expirace a CRC se bude od té původní lišit).

RDa

  • *****
  • 2 467
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zapomenuté heslo na PayPal
« Odpověď #2 kdy: 23. 11. 2020, 11:32:45 »
Zavolej na sve stare cislo, zda by ti neposlali kod ktery jim tam prijde - je mozny ze bylo uz prideleno novemu uzivateli.

Re:Zapomenuté heslo na PayPal
« Odpověď #3 kdy: 23. 11. 2020, 17:36:07 »
Zavolej na sve stare cislo, zda by ti neposlali kod ktery jim tam prijde - je mozny ze bylo uz prideleno novemu uzivateli.

Tak to bych chtel videt/slyset. Neco jako:"Dobry den prisla vam na vas telefon nejaka sprava s kodem? Muzete mi ho zdelit."
 :) :) :)

Re:Zapomenuté heslo na PayPal
« Odpověď #4 kdy: 23. 11. 2020, 17:39:13 »
Zavolej na sve stare cislo, zda by ti neposlali kod ktery jim tam prijde - je mozny ze bylo uz prideleno novemu uzivateli.
Donedavna som si myslel ze takeho blbca co ti preposle kod z mobilu nenajdes, ale pri pohlade na aktualne verejne protesty proti realite by som to kludne riskol a zavolal.


rmnv2

Re:Zapomenuté heslo na PayPal
« Odpověď #5 kdy: 23. 11. 2020, 17:55:36 »
Hezký den.

Z důvodu zavedení poplatku za neaktivitu bych rád zrušil účet na PayPalu.
Jenže... Použil jsem ho naposled tak před sedmi lety a heslo netuším.
Pokud chci heslo obnovit zadám svůj mail. V tom problém není ale pak se mě zobrazí část telefonního čísla, na které by "něco" přišlo. Problém je, že toto číslo dávnou nepoužívám / nevlastním.
Neřešil jste někdo stejný problém?



uz jsem to tu psal, poplatek za neaktivitu se odecita pouze z kladneho zustatku (nejde do minusu), takze pokud na ucte nic neni - neni treba to resit

Re:Zapomenuté heslo na PayPal
« Odpověď #6 kdy: 30. 12. 2020, 18:27:04 »
tento problem jsem taky resil - stacilo jim napsat mail z adresy, na kterou byl zalozeny tento paypal ucet. Odpovedeli, chteli jenom potvrdit, ze jsem to skutecne ja a zrusili ho.