Otestování a build projektu pro Linux a Windows

Otestování a build projektu pro Linux a Windows
« kdy: 24. 09. 2020, 11:02:19 »
Ahoj,

kdyby mel nekdo zajem - pripadne potrebu si vytvorit hezky zivotopis - dotahl jsem do urciteho stadia pouzitelnosti muj projekt kiss-my-resume

Jedna se o desktopovou aplikaci postavena na frameworku electron (prosim nekamenovat, ano ma to 170MB, ne neni to nativni apliace  :) ), kde si pomoci jednoducheho weboveho formulare muzete vytvorit zivotopis (ve formatu JSON resume) - pripadne nahrat vas zivotopis z jiz hotoveho souboru JSON a vygenerovat si PDF/PNG/HMTL/DOCX vystup za pouziti jednoho z nespocet temat z NPM. To same lze udelat za pouziti CLI kolem keterho jsem udelal uizvatelske rozhrani.

Nemam moznost pristupu k Windows nebo (funkcnimu) Linux pocitaci, takze jem to mohl otestovat jen na svem starem Macu, nevim jestli a jak to pobezi na win/linuxu.

Kdyby mel nekdo zajem udelejte si klon master branch a pak:
Kód: [Vybrat]
npm install
npm run make

Melo by to vytvorit binarky v adresari /out

Budu moc rad za zpetnou vazbu, bugreporty na Githubu pripadne za binarky pro Win/Linux ktere bych mohl dat na Github
« Poslední změna: 24. 09. 2020, 12:07:01 od Petr Krčmář »


alex6bbc

  • *****
  • 1 432
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Otestování a build projektu pro Linux a Windows
« Odpověď #1 kdy: 24. 09. 2020, 13:36:12 »
ja si kdysi psal zivotopisy v LaTeXu :-)

Re:Otestování a build projektu pro Linux a Windows
« Odpověď #2 kdy: 24. 09. 2020, 14:19:46 »
Ja take a prave to vedlo k tomu zacit s mym projektem. Kazda aktualizace znamenala ladeni layoutu, pak jsem musel udrzovat ruzne jazykove verze... Takhle kdyz po me nejaky headhunterchce CV tak odkazu na HTML verzi uplodovanou na Github pages a reknu mu at si to vytiskne do PDF