Smazaný příspěvek o HR

Smazaný příspěvek o HR
« kdy: 20. 09. 2020, 21:43:11 »
https://bharathpbhat.github.io/2020/09/19/laid-off-now-what.html

Založil som vlákno o tom, či by HR tohto borca zamestnalo v ČR a či aj ten samotný postup v USA bol korektný. vlákno bolo zmazané bez udania dôvodu. Nie, neboli tam žiadne urážky ani vulgarizmy. Pýtam sa, komu toto fórum patrí a kto ho podpláca aby aktívne bránili diskusii o HR fašistických metódach?

Je mi doslova nagrc z toho, kam root.cz smeruje a že sa nechal kúpiť pár HR špinami ktorí boli na prášky z toho, že tu sa otvorene diskutovalo o mzdach.

V ČR sa hajruje zásadne len na základe lži, vlezdozadekkovství, a pasovania sa do role, kde sa vyžadujú 50 rokov praxe v C#, Jave a C/C++, čokoľvek mimo rámec je buď prekvalifikovanosť, typovo nesediace, alebo otvorený ageismus.

Re:Smazaný příspěvek o HR
« Odpověď #1 kdy: 20. 09. 2020, 22:33:01 »
Zaujímavé, ďalšie vlakno ste mi zmazali. Krčmářu, to ti nie je na grc zo samého seba? Veď si normálny týpek, chodili sme spolu na konferencie. To čo sa ti preboha stalo, že toto si dopustil? To sme sa kam k sakru dostali, že tu sa cenzuruje doslova debata o HR praktikách? To sme nazad v časoch boľševíka? Ja potrebujem odpovede: nehalem@firemail.cc toto odmietam uveriť tomu, že to robite bez nejakého tlaku nejakej veľkej ryby (špiny).

P.S. nikdy by som neveril, ze ma donutite robit si zo vsetkeho screenshoty ako keby som komunikoval s nejakym podvodnikom, ale....no....donutili ste ma. na vsetko co robite mam dokaz. Prestante mi mazat vlakna a otazky. HR v CR/SR je nepochybne KRIMINALNA!!! (za tym si stojim) organizacia ktora pouziva rovnake metody ako bolsevik a jeho STB. Neexistuje ani jeden jediny rozdiel. Preto je HR v CR aj SR treba rozdrvit na prach a postavit na novo.
« Poslední změna: 20. 09. 2020, 22:35:41 od nehalem »

« Odpověď #2 kdy: 21. 09. 2020, 09:06:49 »
Nikdo nikoho nekoupil. Tohle jednoduše na Root nepatří, proto to bylo z fóra odstraněno. Na fórum patří primárně technické dotazy, ne prohlášení označené červenými majáčky na titulní straně. Tohle opravdu ne, prosím.

Hamparle

• 302
  • junior developer ucho
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 25. 09. 2020, 18:10:43 »
jako Bolševik  Babiš a jeho STB Agrofert se zapomněl upřesnit