Jaké používáte emailové klienty?

Ela

Re: Jaké používáte emailové klienty?
« Odpověď #15 kdy: 02. 06. 2011, 10:36:03 »
Prestan brat to Pecko a Speeda, jinak dopadnes hur jako p. Pergnerova, ktera se toho brzy vzdala (a udelala dobre :-*).
 ;D ;D


dvdmchl

Re: Jaké používáte emailové klienty?
« Odpověď #16 kdy: 02. 06. 2011, 11:07:15 »
Tak se asi nedostanu k odpověďi. :)

Jak a v kterém klientu zajistím aby maily na které jsem odpověděl zmizely z doručené pošty i s celým vláknem a objevily se tam zpět pouze pokud do vlákna příjde nový email? Plus aby se v takovém vlákně zobrazily i mé odeslané emaily.

V principu by to asi znamenalo, že doručená pošta by byla pouze virtuální složkou, vytvářenou dynamicky pouze za běhu klienta. Tzn. složky IMAP na serveru by tímto nebyly ovlivněny.

Ela

Re: Jaké používáte emailové klienty?
« Odpověď #17 kdy: 02. 06. 2011, 11:51:08 »
...
IMHO, to chces nejak moc, ne ? ;D
Na tohle je pak asi nejlepsi rada od Mekyho (Miro Zbirka, sice Slovak, ale nastesti je z tech inteligentnich, zijici v Praze, pokud bys nahodou nevedel :P), ten o tom dokonce nazpival i pisnicku a zpiva/radi v ni:

Jednu radu ti dam, porad si sam! :D :D

Co se tyce manualni prace a funkci, co vse nabizi, na win jsem pouzivala TheBat a podle screenshotu, nejvic na Linuxe se mu podoba Claws. Byt tebou, asi bych zkusila postupne vic klientu... :)

Kit

Re: Jaké používáte emailové klienty?
« Odpověď #18 kdy: 02. 06. 2011, 12:30:28 »
Jak a v kterém klientu zajistím aby maily na které jsem odpověděl zmizely z doručené pošty i s celým vláknem a objevily se tam zpět pouze pokud do vlákna příjde nový email? Plus aby se v takovém vlákně zobrazily i mé odeslané emaily.

To by se dalo vyřešit tak, že by jedna složka byla jedno vlákno. Podobně to má Gmail. Když dáš "Archivovat", tak vlákno zmizí. Po příchodu nového mailu do vlákna se zase objeví. Ovšem netuším, který mailový klient to má. Mutt by se k tomu jistě dal dokopat.

David Strejc

Re: Jaké používáte emailové klienty?
« Odpověď #19 kdy: 02. 06. 2011, 13:10:26 »
Prestan brat to Pecko a Speeda, jinak dopadnes hur jako p. Pergnerova, ktera se toho brzy vzdala (a udelala dobre :-*).
 ;D ;D

Ja uz nic neberu ... ani temer nechlastam ... ;o)))

Jen ten cistej UNIX do hlavy ;o)))

Kuuur ... kdo me chce vyzvat na souboj?

Dam jeden svuj server:

lab.easysoftware.cz

Proti cemu chcete ;o)

Dame si bomby do hlavy?

;o)


stewe

Re: Jaké používáte emailové klienty?
« Odpověď #20 kdy: 02. 06. 2011, 13:44:00 »
Prestan brat to Pecko a Speeda, jinak dopadnes hur jako p. Pergnerova, ktera se toho brzy vzdala (a udelala dobre :-*).
 ;D ;D

Ja uz nic neberu ... ani temer nechlastam ... ;o)))

Jen ten cistej UNIX do hlavy ;o)))

Kuuur ... kdo me chce vyzvat na souboj?

Dam jeden svuj server:

lab.easysoftware.cz

Proti cemu chcete ;o)

Dame si bomby do hlavy?

;o)

co mam s tym serverom akoze robit?

dvdmchl

Re: Jaké používáte emailové klienty?
« Odpověď #21 kdy: 02. 06. 2011, 13:56:41 »
Ukázka přihlašovacího dialogu OpemEMM asi.
David Strejc je jedním ze společníku easysoftware.cz, ale nechápu proč to sem dává. Asi skrytá reklama.

David Strejc

Re: Jaké používáte emailové klienty?
« Odpověď #22 kdy: 02. 06. 2011, 15:27:40 »
Zkus mi ten stroj shodit ;o)))

Pouzij tor && botnety ... vis jak - master foo rika - bez a odpal tam a tam server a pak se za deset let vratis z lochu ...

;o))

ab -c umi pouzivat kazde dite

Show me your best one line of code.

Jo - to zalozim tady na tomto smajlserveru - ;o))) Uvidime.

David Strejc

Re: Jaké používáte emailové klienty?
« Odpověď #23 kdy: 02. 06. 2011, 15:31:11 »
Jo - jinak na lab.easysoftware.cz muzete pouzit co chcete. Kdo to vodpali ma u me pivo, limo, parek ... co chcete ;o)) Ten stroj je nedulezity ;o)

Rad se priucim "hackerskym" technikam ;o)

Ela

Re: Jaké používáte emailové klienty?
« Odpověď #24 kdy: 02. 06. 2011, 15:37:41 »
Tsss, ze pivo ^^
Ani za irske by se mi nechtelo, to bys musel nabidnout mnohem vic...
:D :D

dvdmchl

Re: Jaké používáte emailové klienty?
« Odpověď #25 kdy: 02. 06. 2011, 18:31:15 »
$ nmap -sS -P0 lab.easysoftware.cz

Starting Nmap 5.21 ( http://nmap.org ) at 2011-06-02 18:20 CEST
Nmap scan report for lab.easysoftware.cz (95.168.204.70)
Host is up (0.012s latency).
rDNS record for 95.168.204.70: pr2.easysoftware.cz
Not shown: 996 filtered ports
PORT     STATE  SERVICE
22/tcp   open   ssh
80/tcp   open   http
113/tcp  closed auth
8080/tcp closed http-proxy

Co na tom chceš odpalovat? Mimochodem nechápu proč používáš port 113 otevřený, už se to nějakou dobu nepoužívá, naopak je považováno za nemístné. Nastav si správně identd.

Zbytek je bezpečný, což není tvou zásluhou, ale lidí co ssh a tvůj http server programovali. OpenEMM, také není tvoje dítko.

No zpět k tématu, takže asi nezbyde než si neco dobastlit. Mutt asi nechci. Podívám se jestli by to nešlo řešit vlastním pluginem do Thunderbird.

Zorzus

Re: Jaké používáte emailové klienty?
« Odpověď #26 kdy: 03. 06. 2011, 07:24:06 »
Tak se asi nedostanu k odpověďi. :)

Jak a v kterém klientu zajistím aby maily na které jsem odpověděl zmizely z doručené pošty i s celým vláknem a objevily se tam zpět pouze pokud do vlákna příjde nový email? Plus aby se v takovém vlákně zobrazily i mé odeslané emaily.


Tak ibm lotus notes klient toto samozrejme umi. Thready jsou uplne nezavisle na slozkach, pokud cely thread odsunu z inboxu do jine slozky a prijde mi do nej novy email, zobrazi se u nej rozbalovaci sipka, kde mam cele vlakno pod sebou, i s poznamkou o tom, ve ktere slozce ten ktery email kempi.... a kazdy muze byt v uplne jine slozce.... Pokud ovsem hledas neco "malyho" pro domaci pouziti tak toto asi nebude reseni pro tebe....

dvdmchl

Re: Jaké používáte emailové klienty?
« Odpověď #27 kdy: 03. 06. 2011, 09:15:39 »
Lotus je výborný produkt, ale pro mně je řekl bych příliš robustní. Celé mé vybavení je jeden laptop s několika virtuály, na kterých dělám práci pro své zákazníky. Takže na primárním sytému potřebuji co "nejlehčí" SW, abych ušetřil paměť právě pro virtuály.

Ivan

Re: Jaké používáte emailové klienty?
« Odpověď #28 kdy: 03. 06. 2011, 09:21:06 »



to same umi i Outlook web access - v Outlooku jsem podob ne nastaveni nenasel divne :D

Franta

Re: Jaké používáte emailové klienty?
« Odpověď #29 kdy: 03. 06. 2011, 09:24:32 »
Outlook Web Access - naprostá spokojenost.