K: displej pro Thinkpad X220/X230 (příp. celý nefunkční nb a další díly)

r443

Zdravím, odešel mi v mém ThinkPadu X230 už druhý LCD displej a potřeboval bych nový (zobrazuje barevné pruhy, ne, kabelem ani grafikou to není). Preferuji samozřejmě IPS variantu, ale v nejhorším vezmu i TN.

Hodily by se mi i nějaké další náhradní díly, hlavně plasty. Takže pokud máte nějaké díly pro ThinkPad X220/X230, případně nefunkční vraky, různá torza notebooků tohoto typu, měl bych zájem i o ně.

Lokalita: Praha a okolí, přijedu. Nebráním se ani platbě převodem a zaslání poštou.

Mail: rrmartinn@gmail.com

Díky!


k3dAR

  • *****
  • 2 838
  • porad nemam telo, ale uz mam hlavu... nobody
    • Zobrazit profil
    • E-mail
k zamysleni: https://nitrocaster.me/store/x220-x230-fhd-mod-kit.html
rovnou ale upozornuju, ze se musi prevodnik pajet na mainboard, takze ja to u sve x230 zatim odlozil :-)

k3dAR

  • *****
  • 2 838
  • porad nemam telo, ale uz mam hlavu... nobody
    • Zobrazit profil
    • E-mail
a vlastne plast bych z X230 na prodej mel, Palmrest (myslim ze bez prasklin, overil bych) + klavesnici ceskou nepodsvicenou a zahranicni podsvicenou - zbytek po migraci X230 na X220 klavesnici+palmrest :-)

ja nitrocastera pozivam k plne spokojenosti, pajeni neni nijak drasticke - a to pajim mizerne. ale jedna deska to odnesla, kdyz jsem sice uspesne napajel a otestoval, ale pri finalni kompletaci jsme cely nadseny zapomnel odpojit baterku a odpalil to komplet. takze baterku vzdycky ven, vzdycky za vsech okolnosti...

jinak jsem ti psal mail, gmail to obcas sezere do spamu a nekdo nevi proc. dilu na x220/30 mam prehrsle, je to moje srdcovka, tak se dyztak ozvi.

r443

Tak nitrocaster je hezký mod, ale FullHD na téhle úhlopříčce by pro mé oči asi úplně nebylo to pravé  ;)

Já mám tu X230 právě taky přestavěnou a flashnutou na klávesnici z X220, tehdy se to hezky sešlo, původně jsem měl X220 a X230 jsem ani nechtěl, ale umřela mi v ní deska a sehnal jsem torzo X230 s funkční deskou, takže cesta byla jasná. Klávesnici a palmrest z X230 bych tedy taky nevyužil.
Jinak je to skvělý stroj, s i7-3520M a 16 GB RAM mým nárokům výkonnostně pořád stačí a doufám, že se mnou bude ještě dlouho fungovat. Jen ty plasty (horní část víka displeje, palmrest, rámeček okolo displeje) by nemusely tak praskat.


je to o zvyku, FHD oči v pohodě poberou a zvyknou si - pokud jsou v pořádku. I 4k by to sneslo, ale grafika moc ne :-( 



r443

Já ti nevím, kupovat displej za 1800 Kč a ještě na něj měsíc čekat než vůbec přijde, když můžu mít druhý den celou X220 i s roční zárukou za 3000 Kč.. to mi teda jako neodolatelná nabídka za pár korun zrovna nepřijde  ???

r443

Vyřešeno - děkuji uživateli nocturne.op.15, topic možno uzamknout.