Schvalování komentářů

Schvalování komentářů
« kdy: 16. 06. 2020, 10:09:04 »
V kolika krocích probíhá schvalování komentářů a kdo je schvaluje? Včera mi byl schválen komentář, dostal nějaké palce nahoru, dnes ho někdo smazal. Komu můj komentář vadil?


Re:Schvalování komentářů
« Odpověď #1 kdy: 16. 06. 2020, 10:16:27 »
Neklonil jsem se ani na jednu ze stran v tom přejmenovacím sporu. Jakoby někdo chtěl přilévat olej do ohně a smířlivé komentáře odstraňoval.

Gréta Thunbergová

  • *
  • 19
  • čuz sem gréta
    • Zobrazit profil
    • Grétin blogísek
    • E-mail
Re:Schvalování komentářů
« Odpověď #2 kdy: 20. 06. 2020, 21:42:35 »
jestlis jako řikal že černý sou fuj tak se nediv žeto zmizlo nácku jeden zlej vošklivej >:C >:C
a dokazuj že tam nebyly nějaký vošklivý nacistický keci teďko jako ;D ;D

Re:Schvalování komentářů
« Odpověď #3 kdy: 20. 06. 2020, 21:56:37 »
jestlis jako řikal že černý sou fuj tak se nediv žeto zmizlo nácku jeden zlej vošklivej >:C >:C
a dokazuj že tam nebyly nějaký vošklivý nacistický keci teďko jako ;D ;D

takove komentare tam prave v pohode prochazi. Jedna strana strani policajtum, v podstate chvaluje lync. Druha strana strani aktivistum. Ja rikal neco ve smyslu, ze jsou obe strany manipulavane k nenavisti treti stranou, ta treti strana asi schvaluje komentare.

Gréta Thunbergová

  • *
  • 19
  • čuz sem gréta
    • Zobrazit profil
    • Grétin blogísek
    • E-mail
Re:Schvalování komentářů
« Odpověď #4 kdy: 02. 07. 2020, 21:59:10 »
navrhuju tohleto hele vlákno smáznout jako trolling/offtopic nepřínosnej pro čtenáře :o :o :D :D :D :D ;D ;D ;D ;D


Re:Schvalování komentářů
« Odpověď #5 kdy: 28. 12. 2020, 21:51:36 »
by mě zajímalo co bylo závadnýho na mým komentu ke zprávičce vo tom že xiaomi přestane prodávat mobily s nabíječkama s vodůvodněním že uživatel stejně už doma nějakou nabíječku má hele

muj smazanej koment
Citace
Proč teda jako vůbec chtěj prodávat mobily?? Věčina zákazníků stejně už doma nějakej má :D :D

vždyť by to jako byl krok ve směru stejný ekologiky podle který nechtěj prodávat mobílky s nabíječkama tak co je na takový úvaze jako špatně :o :o navíc se možná podobnýho bionápadu brzy dočkáme myšlenýho uplně vážně :o :o ;D ;D

že mi soudruch david ježek pokaždý smázne koment u toho jeho božihodovýho ekofanatickýho žvejku mě moc nepřekvapuje zlášť když  tam připomínám že mi jako ještě celkem nedávno nadával do 'ekoterroristickejch mrch' :o :o
to asi jeho pokusům vo překabátění moc nesvěčí taková hezká připomínka :o :o ;) ;) u fikara mě podobný chování ale trošku mrzí........... :-\ :-\

jestli z roota chcete mit vip žvanírnu kde se akorát budou polácávat po zádech rudozelený digisvazáci tak ste fakt jako na dobrý cestě a ráda vám tady přestanu narušovat jednotnou ideovou frontu ať teda tady jako mužete budovat nový světlý zítřky ;D ;D ;) ;)

btw normálně proti ježkoj nic nemam a předtim by mě jako vubec ani nenapadlo žeho tady někdy budu hejtovat ale já ten rudozelenej hnus první nevytáhla :o :o :-\ :-\
lidi postižený environmentálním žalem hele choděj za ekopsycholožkama hele 🤡 💆 🤡 💆

TakyPatrik

Re:Schvalování komentářů
« Odpověď #6 kdy: 06. 01. 2021, 10:09:36 »
Ztráta času nějaké komentáře psát. Často napíšu slušný komentář a to je naposled co ho vidím, napřed čeká na schválení a pak zmizí. Pokud redakce cenzuruje názory čtenářů, chodit sem nemusím.

Re:Schvalování komentářů
« Odpověď #7 kdy: 13. 01. 2021, 21:59:29 »
teďko toje navíc eště vokořeněný recaptchou tak to jako hóóóódně štěstí ;D :-\ ;D :-\ ;D :-\
lidi postižený environmentálním žalem hele choděj za ekopsycholožkama hele 🤡 💆 🤡 💆