Kontrolní otázky neprojdou

Re:Kontrolní otázky neprojdou
« Odpověď #30 kdy: 24. 04. 2012, 23:07:47 »
To je dobře, díky.


Lol Phirae

Re:Kontrolní otázky neprojdou
« Odpověď #31 kdy: 27. 02. 2013, 12:54:35 »
Nerad prudím, ale už je to opět rozmrdaný.  >:(

Re:Kontrolní otázky neprojdou
« Odpověď #32 kdy: 27. 02. 2013, 12:59:59 »
To jsem rád, že nerad. Ještě abys rád!

Co ti to přesně dělá/nedělá?

Lol Phirae

Re:Kontrolní otázky neprojdou
« Odpověď #33 kdy: 27. 02. 2013, 13:05:39 »
No tak nějak to samý, co v prvním příspěvku. Prostě to po náhledu při kliknutí na poslat změní jednu nebo obě otázky a pak mě to seřve...  >:(

Re:Kontrolní otázky neprojdou
« Odpověď #34 kdy: 27. 02. 2013, 13:07:05 »
OK, oslovím Michala, aby na to promptně kouknul. Díky


Lol Phirae

Re:Kontrolní otázky neprojdou
« Odpověď #35 kdy: 27. 02. 2013, 13:09:27 »
Hodně štěstí.  :)

Re:Kontrolní otázky neprojdou
« Odpověď #36 kdy: 27. 02. 2013, 13:14:09 »
Njn, nahlásil jsem to. Vyslechl si, jak je to SMF nahouby a že už je štve. Teď se děj vůle boží.

Lol Phirae

Re:Kontrolní otázky neprojdou
« Odpověď #37 kdy: 27. 02. 2013, 13:29:51 »
Vyslechl si, jak je to SMF nahouby a že už je štve.

Tak to se celkem shodnem.  ;D

Re:Kontrolní otázky neprojdou
« Odpověď #38 kdy: 27. 02. 2013, 15:53:23 »
Vyslechl si, jak je to SMF nahouby a že už je štve.

Tak to se celkem shodnem.  ;D

Tiez si myslim...

Re:Kontrolní otázky neprojdou
« Odpověď #39 kdy: 27. 02. 2013, 15:54:40 »
Zrejme by nebolo od veci pre adminov hodit anketu ako su uzivatelia spokojny s forom, mozno by to pomohlo/nakoplo k nejakemu rieseniu :)

Re:Kontrolní otázky neprojdou
« Odpověď #40 kdy: 27. 02. 2013, 16:10:42 »
Zdravím, jelikož jsme teď poslali řadu příspěvků a chyba se neprojevila, prosím ještě o upřesnění k větičce:

"Prostě to po náhledu při kliknutí na poslat změní jednu nebo obě otázky a pak mě to seřve... "

Mám to chápat tak, že se opravdu změní viditelně otázka? Normálně by se měl jen AJAXem do stránky doplnit náhled. Zkontrolovali jsme i tehdejší patch, který to řešil, a je stále v pohodě aplikovaný a ani se nezdá, že by jej např. rozbil nějaký MOD.

Případně jestli to dokážete zopakovat nějak systematicky, tak poprosím o upřesnění konfigurace (OS, browser, pluginy - zejména ty blokující, omezení oproti výchozímu stavu - vypnutý JS, cookies apod.) i situace - např. nové téma versus odpověď v existujícím apod.

Díky moc.

Lol Phirae

Re:Kontrolní otázky neprojdou
« Odpověď #41 kdy: 27. 02. 2013, 16:21:28 »
Ano, opravdu se viditelně změní otázka, případně obě. Problém je stejný na posledním Chrome -dev (v27) na Debianu i na stable Chrome v25 pod W7. JS všude povolen, v prohlížeči zaškrtnuto "Block third-party cookies and site data". Systematicky, to fakt nevím, odhadem se to děje ve třetině případů. Nějak se mi to nechce tady moc spamovat, abych to zkoušel v jiných prohlížečích.

Re:Kontrolní otázky neprojdou
« Odpověď #42 kdy: 01. 03. 2013, 11:36:28 »
Zdravím, tak prozatím jsme vyzkoumali, že SMF ukládá vybrané kontrolní otázky pod stále stejným klíčem, takže pokud se otevře formulář pro odpověď nebo založení nového topicu ve dvou tabech/oknech, tak ten druhý přepíše kontrolní otázky tomu prvnímu a tím pádem pak po odeslání nesedí odpovědi. Mohlo by se Vám to dít v takovéto situaci? Vyloženě přímočarým přidáváním jednoho příspěvku se nám to nikdy nepodařilo zopakovat (ani v prakticky totožné konfiguraci OS/prohlížeč, kterou máte Vy).

Diskobolos

Re:Kontrolní otázky neprojdou
« Odpověď #43 kdy: 01. 03. 2013, 12:00:34 »
Teda pánové, když vidím u Petra administrator guru a u Michala administrator učedník, musím se nad tím lehce pousmát. Snad chápete, jak to myslím.  ;) ;D

Takový je dnešní svět  :-\

Lol Phirae

Re:Kontrolní otázky neprojdou
« Odpověď #44 kdy: 01. 03. 2013, 13:03:14 »
Zdravím, tak prozatím jsme vyzkoumali, že SMF ukládá vybrané kontrolní otázky pod stále stejným klíčem, takže pokud se otevře formulář pro odpověď nebo založení nového topicu ve dvou tabech/oknech, tak ten druhý přepíše kontrolní otázky tomu prvnímu a tím pádem pak po odeslání nesedí odpovědi. Mohlo by se Vám to dít v takovéto situaci?

Aha. Jo, tak to je přesně ono.