Nečekané odhlašování a ztracené rozepsaný příspěvky,Vypršelo sezení,Již odeslán

Jak je tady řešená délka session a přihlášení na forum.root.cz? Opakovaně se mi stává, že
1. si otevřu "Nový příspěvek" (implikuje, že jsem přihlášený)
2. začnu psát příspěvek, do 4 minut je hotový
3. Dám Poslat.
4. Náhle se objeví nějaká hláška ve smyslu "Je nutné se přihlásit" . Okamžitě zapínám Nástroje pro inspekci webu a zatrhávám "Preserve log" a snažím se pomocí tlačítek F5 nebo Zpět/Vpřed  "naladit" rozpesaný formulář nebo stránku "načtení stránky vyždajuje Opakované odeslání formuláře . Pokračovat?" a pro jistotu si rozepsaný text, když ho najdu zkopíruji na bezpečné místo.
6. Mezitím se přihlásím v druhém tabu.
7.  Po znovu odeslání jako bonus se mi zobrazí něco ve stylu "Tento příspěvek jste již odeslali. " -->Zpět : vrátí do prázdného formuláře.

šlo by to opravit? Kde je chyba. Podotýkám, že  před stiskem Nový příspěvek jsem již přihlášený byl, protože jinak bych  logicky se v popsané proceduře přihlašoval. A ani není prostor k vytimeoutování, jelikož  kroky se odehrají tak do 5 minut.




*** Nyní BONUS: (to jsem neviděl ještě tady)
Kód: [Vybrat]
Při odesílání příspěvku nastala následující chyba:
Zatímco jste psal svůj příspěvek, vypršelo sezení. Prosím zkus jej zaslat znovu.


TakyPatrik

Tady nikdo nikdy nic neopraví, snažíš se zbytečně. Nikoho zodpovědnýho to nezajímá, jestli tady někdo takovej vůbec je...

Přesné znění
První hláška (nečekaně, po té, co jsem byl přihlášen, dal Odpovědět , psal jsem minutu příspěvek a odeslal)
Kód: [Vybrat]
Litujeme, přístup odepřen

Druhá hláška´(po přihlášení v jiném okně mezitím, příspěvek nebyl vložen předtím)
Kód: [Vybrat]
Tento příspěvek jste již odeslali! Možná jste nedopatřením kliknuli dvakrát?!
« Poslední změna: 25. 03. 2020, 13:47:25 od Pivotal »

Jigdo

  • ****
  • 478
    • Zobrazit profil
:)

Tak to uz se mi taky stalo nekolikrat, nejlepsi reseni je Ctrl+C pred odeslanim :)

Re:Nečekané odhlašování , tentokrát se příspěvek odeslal.
« Odpověď #4 kdy: 05. 05. 2020, 13:42:58 »
Teď se stala věc z podobného soudku, ale opačná. Měl jsem rozepsaný příspvěk, dal ho odeslat,
po načtení stránky : Příspěvek se vložil ale byl jsem odhlášený.

čili to musí být nějaké dvojjaké, že mě to odhlásí aktivně, jelikož příspěvek mi to schroustne OK.


wabi

:)

Tak to uz se mi taky stalo nekolikrat, nejlepsi reseni je Ctrl+C pred odeslanim :)

Jenže na to vždycky zapomenu. Řešení je: nakonec nenapíšu nic a jdu si po svém. Nechápu potřebu odhlašovat po pár minutách na takovémhle serveru (u bankovnictví tomu naopak rozumím docela dobře).