Neschvalování žádných komentářů

Neschvalování žádných komentářů
« kdy: 12. 01. 2020, 15:31:36 »
Nevím komu jsem šlápl na kuří oko že mi neschvaluje žádný komenty, ale už mi došla trpělivost.
Poslední koment jsem si proto vyfotil a rád bych věděl důvod, proč ani tenhle neprošel.
Takovou cenzuru jste přece zavedením moderované diskuze nechtěli, ne? Trolling ani nadávky tam nevidím.
Mrknu a koment už nečeká na schválení, opět smazán...



Re:Neschvalování žádných komentářů
« Odpověď #1 kdy: 12. 01. 2020, 15:51:27 »
Vždyť tam máte napsáno, že komentář čeká na schválení, ne že byl zamítnut. Vzhledem k tomu, že zprávička vyšla v pátek odpoledne a teď je neděle, je mimo pracovní dobu a nejspíš se ještě nikdo ke schvalování nedostal. Nevím, proč v tom hned hledáte cenzuru. Root těžko bude platit službu 24×7 pro schvalování komentářů, takové terno komentáře asi nebudou.

Re:Neschvalování žádných komentářů
« Odpověď #2 kdy: 12. 01. 2020, 15:55:09 »
Vždyť tam máte napsáno, že komentář čeká na schválení, ne že byl zamítnut.

Vždyť psal, že už tam ani nečeká na schválení. To čtení je fakt náročné.

Re:Neschvalování žádných komentářů
« Odpověď #3 kdy: 12. 01. 2020, 18:03:51 »
Je to přesně tak, jak píše Filip – o víkendu k tomu prostě sedáme výrazně méně častěji, takže někdy komentáře čekají delší dobu. Už jsou schválené.

Re:Neschvalování žádných komentářů
« Odpověď #4 kdy: 29. 01. 2020, 00:51:37 »
Zase to začíná? Teď už se na víkend vymlouvat nemůžete.


TakyPatrik

Re:Neschvalování žádných komentářů
« Odpověď #5 kdy: 10. 03. 2020, 21:47:48 »
Moje poslední dva komentáře, po nějakej době čekání na schválení, prostě zmizeli. Tak asi zbytečný sem cokoliv přidávat a nakonec asi i chodit.

Pravděpodobně byli ty komentáře závadný jako moje křestí jméno.
Citace
Litujeme, ale křestní jméno 'Patrik' není možné zvolit

Gréta Thunbergová

  • *
  • 19
  • čuz sem gréta
    • Zobrazit profil
    • Grétin blogísek
    • E-mail
Re:Neschvalování žádných komentářů
« Odpověď #6 kdy: 01. 06. 2020, 01:35:55 »
noa po půl roce to jako neni vo moc lepší  :o :o
 že mi neprojde přímej vodkaz na originál pofotoshopovanýho vobrázku aluminiovejch čepiček ale nějakýmu sekerákoj s několika dením zpožením jenom takovej přibližnej navíc jakoby s trackovací query v url nad tim se jako dá přimhouřit vočko jeto jenom takový blbnutí v sekci humor. že neprojde hrníček s hitlerem vod našeho vojska jako protipříklad k da tigerovu brečení žeje facebook přísnej vohledně cenzury nazi fotek se dá taky jakoby chápat ne každej má kauzu eshopu našeho vojska zmapovanou a dá seto třeba chápat jako propagace. ale že mě jako nenecháte poradit muj vyzkoušenej způsob jak udělat tisknutelný pdfko z vektorovýho vobrázku z inkscape pomocí scribusu je myslim si že hóóódně pitomí :o :o :/ :/

cenzor kterej je schopnej posoudit vodbornost a kvalitu komentu by měl bejt schopnej vodpovědět na takovou votázku sám na stejný nebo vyší úrovni než diskutující. buďto to neumí nóó a nebo nemá čas číst vodpovědi a teda je jako i posuzovat a tak je po nějaký době maže bez rozdílu všecky. ale spíš si jako myslim žeto tam jenom nějakej blbeček brigádníček bez mozkovýho myšelní jentak vodškrtává a posílá dopryč :o :o :D :D :D :D

a furt nechoděj maily nebo nějaká jiná notifikace že koment jako prošel/neprošel a ideálně jako s komentem vod cenzora proč :/ :/ system soukromejch zpráviček tady už máte na fóru proč ho jako nepoužít i na todleto????? i blbej způsob je víc lepšejší než vubec žádnej :o :/

ale jako jeto tady vaše pískoviště a dělejte si snim co chcete jen mito je trošičku líto :/ :/ za nějakej čásek to tady zase jako testnu a uvidim :o :o

a vubec dobrou noc už máme všichni dávno spát!!!! :o :o :o :o