Barclays Capital vs NNIT Czech Republic

Barclays Capital vs NNIT Czech Republic
« kdy: 01. 01. 2020, 16:05:42 »
Zdravím Vás,

mám pár dotazů k výše uvedeným společnostem. Devět let jsem jsem makal pro jednu americkou firmu, ale už mě to nebaví, pořád cestovat, není mi dvacet a chci se usadit, zvolil jsem Prahu. Díval jsem se na inzeráty a na první dobrou jsem narazil na tyto dvě firmy. Jednalo by se o prac. pozice Systémový admin, síťař (prostě něco v tomto duchu). Dotazy:

1/ Jaká je zde potřebná úroveň angličtiny? Já komunikoval téměř 100% v psané formě, pokud by chtěli mluvenou "fluent English", mám asi smolíka. Dává se v takových firmách třeba půl roku, rok na zdokonalení?

2/ Je zde dress code? Trochu si neumím představit síťaře v kvádru, já běhal po datacentrech v maskáčích, ale nevím jak to mají v korporátech :) Vadí klasika džíny - triko?

3/ Jak jsou zde drsné požadavky na přijetí? Bývají výběrová řízení vícekolová nebo jak to zde (a obecně v korporátech) probíhá? (Tento dotaz pokládám z důvodu plánovaného ubytování v Praze na období pohovorů.)

4/ Dá se zde pracovat na IČO? O tom pochybuji, ale ptám se, důvod je, myslím, zřejmý.

Díky za odpovědi, klidně připište cokoliv o těchto dvou společnostech, co vás napadne, třeba kterou byste volili Vy. Tom


L..

  • ****
  • 302
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Barclays Capital vs NNIT Czech Republic
« Odpověď #1 kdy: 01. 01. 2020, 17:20:25 »
V Barclays na IČO neberou. Dík čemuž tedy nemohu poskytnout žádné další informace o ní :-)