Jak znemožnit detekci anonymního režimu

Jak znemožnit detekci anonymního režimu
« kdy: 21. 11. 2019, 12:53:43 »
některé stránky nechtějí dovolit prohlíže obsah v anonymním modu? Jak je vůbec možné, že to poznají a jak se tomu bránit?
Kód: [Vybrat]
Log in or create a free New York Times account to continue reading in private mode.Zjistil jsem, že deaktivací scriptů se stránka zobrazí normálně, tím spíš že, stránka javascriptově po načtení skryje javascriptově zbytek obsahu... Uniká my smysl tohoto řešení
« Poslední změna: 21. 11. 2019, 12:57:45 od Pivotal »


Re:Jak znemožnit detekci anonymního režimu
« Odpověď #1 kdy: 21. 11. 2019, 19:47:08 »
Oni to aproximují. Někdy se mi to stává s čistým prohlížečem nebo integrovanými prohlížeči v android aplikacích. Asi se koukají po nějakých cookies, které jsou tak všudypřítomné, že se dá s vysokou přesností tvrdit, že kdo je nemá, je v anonymním režimu.
Používejte háčky a čárky. Bez nich se to hůř čte.

_Jenda

  • *****
  • 1 550
    • Zobrazit profil
    • https://jenda.hrach.eu/
    • E-mail
Re:Jak znemožnit detekci anonymního režimu
« Odpověď #2 kdy: 21. 11. 2019, 20:34:42 »
Jak je vůbec možné, že to poznají a jak se tomu bránit?

Spouštět browser ve virtuálu, před spuštěním udělat snapshot, poté vrácením snapshotu provést zapomenutí.

Méně paranoidní varianta: udělat Firefoxu profil (firefox -P) v ramdisku, zapomenutí provést zrušením ramdisku.

gill

  • ****
  • 270
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak znemožnit detekci anonymního režimu
« Odpověď #3 kdy: 21. 11. 2019, 21:19:20 »
Oni to aproximují. Někdy se mi to stává s čistým prohlížečem nebo integrovanými prohlížeči v android aplikacích. Asi se koukají po nějakých cookies, které jsou tak všudypřítomné, že se dá s vysokou přesností tvrdit, že kdo je nemá, je v anonymním režimu.

to jsou cookies třetích stran. Na to by musela být nějaká služba, třeba od google, která by to detekovala.

gill

  • ****
  • 270
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak znemožnit detekci anonymního režimu
« Odpověď #4 kdy: 21. 11. 2019, 21:22:40 »
Jak je vůbec možné, že to poznají a jak se tomu bránit?

V anonymním režimu jsou zakázána některá javascriptová API.

https://mishravikas.com/articles/2019-07/bypassing-anti-incognito-detection-google-chrome.html

asi by tomu šlo zabránit přepsáním těch funkcí, které se využívají k testu, nějakým userscriptem.