Bezdrátová sluchátka z Číny

k3dAR

  • *****
  • 2 838
  • porad nemam telo, ale uz mam hlavu... nobody
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Bezdrátová sluchátka z Číny
« Odpověď #30 kdy: 05. 07. 2020, 20:50:48 »
Nějaký pátek čekám na KZ S2 viz. info.
pro priznivce bezdratove-bezdratovejch pridam link co mi od MPowe prisel mailem, pripravujou na Kickstarted kombinovane takove sluchatka kombinovane s krabicko-powerbanko-reprackem :-)
https://duolinkgo.com


Re:Bezdrátová sluchátka z Číny
« Odpověď #31 kdy: 07. 07. 2020, 08:49:42 »
Chce to BT5.0 pak to frčí bez výpadků i na 10 metrů.
Mám Niceboy HIVE Podsie + Google Pixel 3XL. Obojí má BT 5.0 a stejně to vypadává tak na 5m v otevřeném prostoru pokud mám telefon položený na stole. Z nějakého důvodu pokud mám telefon v kapse u kalhot tak to vypadává v podstatě pořád a je to neposlouchatelné. Jediné co mě napadá a ještě jsem to pořádně nezkoušel je, že by moje flip pouzdro tak brutálně stínilo bt signál.

Re:Bezdrátová sluchátka z Číny
« Odpověď #32 kdy: 29. 07. 2020, 11:06:11 »
Tak po pár dnech testování KZ S2 jsem spokojený, za ty prachy dobrý kup, ten Realtek 8763 je povedený chipset. Převážně poslouchám audio knihy, ale ani hudbou nebudu zklamaný. Když je srovnám s těmi mými Xiaomi Haylou GT2, tak jsou řádově lepší.

Re:Bezdrátová sluchátka z Číny
« Odpověď #33 kdy: 29. 07. 2020, 11:25:27 »
Tak po pár dnech testování KZ S2 jsem spokojený, za ty prachy dobrý kup, ten Realtek 8763 je povedený chipset. Převážně poslouchám audio knihy, ale ani hudbou nebudu zklamaný. Když je srovnám s těmi mými Xiaomi Haylou GT2, tak jsou řádově lepší.
Kdybych je chtěl na video nebo ke hře, je tam audio delay ? Tím myslím jestli se třeba u netflix seriálu nebo delšího youtube videa začíná rozcházet video se zvukem po nějaké době ?

Re:Bezdrátová sluchátka z Číny
« Odpověď #34 kdy: 29. 07. 2020, 13:34:53 »
Když 3x tapnu na L/P sluchátko, tak vyvolám “High Performance Mode” viz. níže.

Citace
High Performance Mode
There is an interesting mode call the “High Performance Mode”. It is activated by triple-tapping either side of the earbuds. A voice feedback will echo “High Performance Mode” when it activated. You can switch it off by doing the same action and the voice feedback will echo “Standard Mode”.

According to the manual, the high performance mode helps with audio-video latency especially for streaming videos and gaming. It supposed to mitigate the lag time problem that is common with Bluetooth wireless connection.

I tested the “High Performance Mode” with the latency test on Youtube.

In “Standard Mode”, there is a lag time that is visible to me. It is not very off but enough for me to discern. Once I switched over to “High Performance Mode”, the latency issue was hugely improved to the point where I’m satisfied with it. Pretty impressive.

Když přehraji toto video https://www.youtube.com/watch?v=ucZl6vQ_8Uo , tak “High Performance Mode” je daleko lepší, ale ještě tam nějaká milisekunda rozdílu je. Přehrával jsem to přes prohlížeč, nemám na telefonu nainstalovanou nativní Youtube aplikaci.


Re:Bezdrátová sluchátka z Číny
« Odpověď #35 kdy: 27. 08. 2020, 16:54:59 »
Já osobně jsem si oblíbila QCY a Mpow. Nejsem si jistá kolik lidí opravdu pozná rozdíl mezi sluchátkama za 5000 a sluchátkama za 2000, ale třeba mpow o kterých se zatím u nás moc nepíše jsou na tom hodně dobře jak s výdrží, tak kvalitou zvuku. Já mám jedny už půl roku a fungují perfektně. Svoje jsem kupovala tady, za super cenu a fakt doporučuji: https://www.kupigo.cz/sluchatka/

k3dAR

  • *****
  • 2 838
  • porad nemam telo, ale uz mam hlavu... nobody
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Bezdrátová sluchátka z Číny
« Odpověď #36 kdy: 27. 08. 2020, 17:37:15 »
[...] Mpow. [...] Svoje jsem kupovala tady, za super cenu a fakt doporučuji: https://www.kupigo.cz/sluchatka/
no ceny budiz, namatkou sem porovnal a asi o 30% drazsi nez na ofiko Mpow store, coz vyrovna CR zaruka, ale nabidka je tam dost omezena oproti Mpow store i kdyz ani tam uz nemaji jedine ktere mi provedenim vyhovovali a pred ~rokem sem poridil za ~550Kc a spokojene pouzivam :-)