Tethering na Androidu 2.1

Věra

Tethering na Androidu 2.1
« kdy: 05. 05. 2011, 21:19:02 »
Ahoj, mám Sony Ericsson Xperia X8 a v něm Android 2.1. Potřebovala bych rozchodit tethering proti Ubuntu, ale nechci dělat žádný root ani nic podobného. Existuje k takové věci cesta? Je mi jedno jestli přes Wifi nebo kabel, ale potřebuju se připojovat na cestách.

Můj manžel má iPhone a s ním to jde bez problémů, ale já to potřebuju na svém Androidu. Díky za rady.


radek

Re: Tethering na Androidu 2.1
« Odpověď #1 kdy: 05. 05. 2011, 21:37:02 »
dit takovych aplikaci je na marketu spousta... easy tether, pdanet, androidtether lite,... staci na marketu napsat tether a vybrat si. ty co jsem napsal nepotrebuji root

Věra

Re: Tethering na Androidu 2.1
« Odpověď #2 kdy: 05. 05. 2011, 22:56:13 »
O těch aplikacích jsem četla, ale buď potřebují speciální podporu na druhé straně nebo nejsou pro Linux vůbec. Je některá z nich opravdu tak jednoduchá, že stačí připojit kabel a pojede to?

asdfasdf

Re: Tethering na Androidu 2.1
« Odpověď #3 kdy: 06. 05. 2011, 01:12:42 »
ja myslim ze thetering je prave o tom ze nic neriesis, ja mam HP Palm Pre s WebOS a thetering tam doteraz nebol, upgradoval som na verziu WebOS 2 ktory je sice pre novsie modely  (moj mobil nie je oficialne podporovany), ale pre ten uz program freetheter bol a bez akehokolvek zasahu (a to sa na linuxoch tak casto nestava :D ;)) mozem zdielat internet cez bluetooth, kabel a wifi...