Jak se nacenit?

Re:Jak se nacenit?
« Odpověď #15 kdy: 03. 10. 2019, 20:31:24 »
Tohle je nejaka ego seznamka nebo co to tady provozujete?


Re:Jak se nacenit?
« Odpověď #16 kdy: 17. 10. 2019, 21:10:49 »
Kdybys někdy byl na VŠ nebo aspoň neodpadní SŠ, tak bys věděl, jak hodnocení funguje. Nepřekvapivě dobří studenti mívají dobré známky a lemplové špatné.

Byl jsem na střední škole, která si říkala výběrová, z předešlého ročníku z 20 lidí odmaturoval 1, množství lidí co odpadlo bylo obrovské.

No,... Dneska potkávám spolužáka s tím průměrem do 1.2 v Mironetu, a já, kterej jsem měl průměr tak 3 beru možná tak 3x tolik co on a dělám pro mezinárodní firmu.

Nejvíc úsměvné je, že on na té střední škole se fakt snažil, dokázal učitelům lézt dobře do zadku, tehdy já skoro propadal z angličtiny. No jo, jenomže já se po střední přestěhoval do Londýna, naučil se plynně anglicky, prošel si pár zajímavých prací, a dneska po 15 letech jsme úplně někde jinde, protože on je prostě línej, jen dokázal na střední lézt tím správným otvorem k učitelům, zatímco já jsem učitelům dával najevo, že to je lůza, a proto mi skoro dávali horší známky než co jsem si zasloužil.

To, že ti učitelé byly lůza, to si myslím i po 15 letech. Který technik půjde dělat za učitelský plat, když může násobek vydělat v komerční sféře???