Kde si založit free email účet, když mám nedůvěryhodnou IP?

Snažím se o založení emailu, ale všude kde jsem to zkoušel, mě buďto hned při registraci zamítnou, nebo ode mě vyžadují nějaké další ověření (třeba telefonem). Mám sdílenou IP, kterou asi někdo občas použivá k nějakým nekalým účelům. Existuje nějaký free email poskytovatel, který toto něřeší? Kde si třeba zakládate email, když používáne Tor browser?


Re:Kde si založit free email účet, když mám nedůvěryhodnou IP?
« Odpověď #1 kdy: 05. 09. 2019, 08:13:19 »
A co ti brání si koupit dobíjecí simku a provést registraci na číslo které pak vyhodíš?

Re:Kde si založit free email účet, když mám nedůvěryhodnou IP?
« Odpověď #2 kdy: 05. 09. 2019, 17:24:26 »
Tú nedôveryhodnosť robí ten Tor. Na vytvorenie emailu ho nepoužívaj.

Re:Kde si založit free email účet, když mám nedůvěryhodnou IP?
« Odpověď #3 kdy: 06. 09. 2019, 05:54:53 »
Diky za tento dotaz, neco takoveho taky resim.

Drive stacilo zadat jen email a heslo a bylo hotovo, clovek mel email.
Naopak dnes je to hroznej vopruz, bud chteji vyplnit jmeno , datum narozeni atd, nebo chteji telefonni cislo apod.

Takze se taky pripojuji k dotazu. Pokud by nekdo vedel, kde se da zalozit free email ucet bez zbytecneho overovani,
tak jak to bylo drive, ze zadam jen email a heslo, tak dejte prosim vedet. :)

Re:Kde si založit free email účet, když mám nedůvěryhodnou IP?
« Odpověď #4 kdy: 06. 09. 2019, 07:35:03 »
Spoľahlivo funguje:
https://cock.li/

sú tam rôzne mailové domény, ale dá sa vybrať...


Re:Kde si založit free email účet, když mám nedůvěryhodnou IP?
« Odpověď #5 kdy: 06. 09. 2019, 08:20:44 »
Díra na trhu!
Zaplať server, konektivitu a provozuj anonymní freemail.  ;D

Re:Kde si založit free email účet, když mám nedůvěryhodnou IP?
« Odpověď #6 kdy: 06. 09. 2019, 20:24:24 »
Spoľahlivo funguje:
https://cock.li/

sú tam rôzne mailové domény, ale dá sa vybrať...

Diky, podivam se na to. :)

Re:Kde si založit free email účet, když mám nedůvěryhodnou IP?
« Odpověď #7 kdy: 07. 09. 2019, 10:23:04 »
Drive stacilo zadat jen email a heslo a bylo hotovo, clovek mel email.
Naopak dnes je to hroznej vopruz, bud chteji vyplnit jmeno , datum narozeni atd, nebo chteji telefonni cislo apod.
Pokud potřebuješ email jen pro jednorázovou registraci někde na webu, tak rychlejší než zakládat freemail je nějaký email generator: https://generator.email/

Např. na stránkách Nvidie for Developers se mi stalo, že freemail pro registraci nefungoval - nepřišlo potvrzení regisrace (ani do spamu), pomohl až ten email generator.

gill

  • ****
  • 270
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kde si založit free email účet, když mám nedůvěryhodnou IP?
« Odpověď #8 kdy: 07. 09. 2019, 11:05:58 »
nebo temp-mail.org

Re:Kde si založit free email účet, když mám nedůvěryhodnou IP?
« Odpověď #9 kdy: 07. 09. 2019, 15:31:00 »
zober si 5€ (100 -200 kč), mobil, kluce a zbehni na pivo. tam si pocas toho ako cakas na obsluhu odpoj sim, nastartuj wifi, sprav si konto kde chces a ake chces, odpoj wifi, zapoj sim, dopi pivo zaplat a daj ringelt. :)

doma skus ci sa na uz vytvorene konto vies prihlasit aj cez tor a zdielanu IP.

Kit

  • *****
  • 704
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kde si založit free email účet, když mám nedůvěryhodnou IP?
« Odpověď #10 kdy: 07. 09. 2019, 16:33:25 »
Jde to i zdarma, veřejných WiFi je hromada.

Gtor

Re:Kde si založit free email účet, když mám nedůvěryhodnou IP?
« Odpověď #11 kdy: 10. 11. 2019, 11:30:58 »
Pokud chces zakladat ucet primo prez TOR, tomu se spousta poskytovatelu emailu brani ne jen kvuli spamu. Navic budes ihned podezrelej a tak ti tam muzou skusit hodit nejaky backdoor na identifikaci (poloha mysi prez JavaSkript, charakteristika zvukovky, a dalsi). U vetsine poskytovatelu primo zalozit ucet nejde a i pouzivani muze byt obtiznejsi.

Pokud nejde primo zalozit ucet prez TOR, jde si najit nekde Free Wifi, napr. v hospodach-kavarnach, tam zase ale neni clovek sam. Knihovny (v nekterych statech v EU) taky free wifi maji bez jakekoliv registrace, tam jsou casto kamery (muzou byt i v hospodach-kavarnach). Nektera mesta (Italie) mai wifi po celem meste, ale ne vzdy funguje na tohle. Pri dobre viditelnosti chytnes Wifi reltivne daleko od hospody. MAC adresu si muzes docasne pozmenit (MAC je identifickacni retezec PC res. sitovky, neco jako IMEI telefonu).


Webmaily, kde minimalne v minulosti proslo zalozeni a pouzivani prez TOR:

tutanota.com - driv slo prez TOR i zalozit, dnes jde jen prez TOR pouzivat, nepotrebujes sekundarni email, nutnost JavaSkriptu. Sidli v Nemecku.

protonmail.ch - Jde prez TOR pouzivat, zalozit sel prez TOR pred par lety, je potreba sekundarni email. Nutny je JavaSkript a docela zere CPU, mozna kvuli nejakemu backdoru na pokus o identifikaci. Sidli ve Svycarsku.

http://mail2tor2zyjdctd.onion/ - Mail to Tor, primo onion router. Zalozeni uctu i pouzivani prez TOR bez JavaSkriptu. Jen podstatna cast klasickych prijemcu vyhodnoti zpravu jako smam, kdyz nekomu pises.

wp.pl - pred par lety slo pouzivat i zalozit prez TOR, nevim jak ted, chteli telefon,vzdy to slo nejak obklikat, sekundarni mail netreba. Ale nutnost JavaSkriptu a porad tam neco blbne. Sidli v Polsku, takze ocekavej pokus o rekatolizaci.

seznam.cz - zalozit a pouzivat prez TOR sel dost tezko, min. pro zalozeni si musel chytnout jeste nezabanovany Exit Node, nejlepe z CR. Nepotrebujes telefon ani sekundarni mail. Jenze adresy prez TOR vyhodnoti jako spam casto, tvari se, ze vse pracuje OK, a mail pritom neodesle. A to i v pripade overene schranky prez telefon, kterou zrovna pouzivas prez TOR. Podobne je na tom centrum.cz JavasSkript samozrejme potreba.

bitmessage.ch - zajimavy a dobry, mail na bazi bitcoinove technologie tak trochu. Jde pouzivat prez TOR bez JavaSkriptu a maji i onion rourer. Zalozeni uctu jde prez TOR, ale chteji sekundarni mail, nektere temp-maily blokuji. Pri zakladani bez JavaSkriptu se tezko prelouska CAPTCHA, zakladani uctu nejde prez onion router. Sidli ve Svycarsku

yandex.ru - jde zalozit prez TOR,  pouivat. Na telefon se ptaji (Azbukou), ale vyplneni telefonu jednoduse se da odmitnout. Zakladani uctu, tam nevim, jestli se da vyhnout JavaSkriptu, pokud chces prepnout do Anglictiny, JavaSkript je potreba. Zadny sekundarni mail netreba. Pouzivani webmailu jde prez TOR bez JavaSkriptu, ale ve tatovem pripade se nedostanes k Anglictine a musis vedet, kudy to obklikat do prihlaseni, po prihlaseni je webnamil v Anglictine. Podobne na tom nejspis bude mail.ru, netestoval jsem. Vyhodou je dobra obrana proti spehovani od Google, FB a dalsich, naopak nejmenovana osoba-institice ma pristup ke vsemu.

Gmail - zalozit prez TOR nejde, pouzivat ano, jen nektere ucty jdou pouzit bez JavaSkriptu, kdykoliv muzou pouzivani bez JavaSkriptu zakazat. Backdory a spehovaci utility, jez pomohou identitu prozradit, tam zcela jiste jsou. Navic google m ruzne prvky vce vsech webech vice-mene, prez ktere se da trackovat.

yahoo.com - prez TOR nejde zalozit, ani pouzivat, chteji pri zakladani telefon - muzes zadat neexistujici, pak ti ale pri prihlasovani z jine zeme, nebo prez TOR nabidnou poslat overovaci SMS, jinak se neprihlasis - tedy nepouzitelny. Javaskript nutny, a je to US firma, backdory pro upresneni polohy tam temer jiste budou.

Vice seznam poskytovatelu (da se testovat):


http://www.fepg.net/

RDa

  • *****
  • 2 461
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kde si založit free email účet, když mám nedůvěryhodnou IP?
« Odpověď #12 kdy: 10. 11. 2019, 13:31:23 »
zober si 5€ (100 -200 kč), mobil, kluce a zbehni na pivo. tam si pocas toho ako cakas na obsluhu odpoj sim, nastartuj wifi, sprav si konto kde chces a ake chces, odpoj wifi, zapoj sim, dopi pivo zaplat a daj ringelt. :)

doma skus ci sa na uz vytvorene konto vies prihlasit aj cez tor a zdielanu IP.

IMEI jeho mobilu ho spolehlive prozradi :-)
V techto pripadech je nutne si polozit otazky - co se snazim skryt? a pred kym vlastne?

aaa158

  • ***
  • 236
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kde si založit free email účet, když mám nedůvěryhodnou IP?
« Odpověď #13 kdy: 10. 11. 2019, 14:42:32 »
zober si 5€ (100 -200 kč), mobil, kluce a zbehni na pivo. tam si pocas toho ako cakas na obsluhu odpoj sim, nastartuj wifi, sprav si konto kde chces a ake chces, odpoj wifi, zapoj sim, dopi pivo zaplat a daj ringelt. :)

doma skus ci sa na uz vytvorene konto vies prihlasit aj cez tor a zdielanu IP.

IMEI jeho mobilu ho spolehlive prozradi :-)
V techto pripadech je nutne si polozit otazky - co se snazim skryt? a pred kym vlastne?

Zober wifi-only tablet prip. PC s liveCD na wifi (+ MAC spoofing ak si paranoidny), tam ziadne IMEI nehrozi.

Re:Kde si založit free email účet, když mám nedůvěryhodnou IP?
« Odpověď #14 kdy: 11. 11. 2019, 11:36:56 »
protonmail.ch - Jde prez TOR pouzivat, zalozit sel prez TOR pred par lety, je potreba sekundarni email. Nutny je JavaSkript a docela zere CPU, mozna kvuli nejakemu backdoru na pokus o identifikaci. Sidli ve Svycarsku.

protonmail nemá nutný Javascript kvůli backdooru, ale kvůli openpgp - v browseru se data zašifrují a teprve ty se pak pošlou na server, kde jsou již zašifrované a provozovatelem tedy nečitelné.

Jinak mají i přímo TOR adresu, https://protonirockerxow.onion/