Spolehlivá kurýrní služba k přepravě balíku po Praze - max. 200,-

Zdravím.

Měl bych na vás prosbu. Potřeboval bych zařídit převoz balíku (10 Kg) z jedné části Prahy do druhé (cca 30 km) přepravní službou/kurýrem.
Doporučili byste mi, prosím vás, opravdu spolehlivou firmu, která by si nedovolila pochybit? Díval jsem se již na e-balik.cz se službou GLS. Doporučili byste? Přes kterou službu odesíláte?
Mé požadavky na rozpočet je max. 200,- za přepravu (vyzvednutí a dovezení na mnou určených místech v Praze.

Děkuji za všechny tipy.


Obávám se, že těm podmínkám nic nevyhovuje. 30 km skrz Prahu je v lepším případě (víkend a v Blance zrovna neteče voda) půlhodina, to ty 2 stovky nezaplatí ani toho člověka, natož firmu a odpis vybavení.

My posíláme sporadicky balíčky s podobnou hmotností 15-20 km skrz Prahu pomocí http://www.speedykuryr.cz/ a obvykle to stojí lehce přes 3 stovky vč. DPH. Spolehlivost není 100 %, občas se prostě chytne v dopravě a místo hodiny jede dvě.

Spolehlivost je problém. Všechny tyto firmy - mluvím ze zkušenosti - mají obrovský problém s lidmi. Lidi jsou drazí a nespolehliví. Proto jsou ceny spíš vyšší (a porostou dál) a spolehlivost dost bídná. Dokonce i dříve naprosto spolehlivé expresní kurýrní služby v Praze fungují jen jakš takš.

Co byste si představoval, že se stane, když nedodrží smluvené podmínky? Nějakou pokutu? Tu by možná některé byly ochotny podepsat - ale určitě ne za 200 Kč / zásilka. Nebo náhradu škody? Tu už asi nikdo nepodepíše, a když tak za opravdu jiné ceny.

RDa

  • *****
  • 2 465
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Ja ti to za 200 prevezu - ale jen v pripade ze odesilatel i prijemce bude spolehlivy a nebudu ani na jednoho nikdy cekat, zaroven mi bude tolerovano zpozdeni dopravni situaci ve meste, protoze jste si vybrali zrovna cas spicky. Ja muzu 24/7. Deal?

Ja ti to za 200 prevezu - ale jen v pripade ze odesilatel i prijemce bude spolehlivy a nebudu ani na jednoho nikdy cekat, zaroven mi bude tolerovano zpozdeni dopravni situaci ve meste, protoze jste si vybrali zrovna cas spicky. Ja muzu 24/7. Deal?

Já Vás hned beru, volejte 602301701.