Nemůžu letět v Search and Rescue

Pilot

Nemůžu letět v Search and Rescue
« kdy: 30. 04. 2011, 13:27:37 »
Ahoj, nainstaloval jsem si v Linuxu hru Search and Rescue a mám problém se startem. Podle nápovědy jsem pochopil, že se tah motoru přidává pomocí Page Up a ubírá se Page Down, ale mě tyhle klávesy ve hře nic nedělají. Funguje mi otevírání dveří, můžu se náklonem pohybovat vpřed a vzad, můžu vypnout motor a nahodit ho, ale neumím se odlepit od země. Zkoušel jsem českou i anglickou klávesnici a nic. Poradíte mi?


none

Re: Nemůžu letět v Search and Rescue
« Odpověď #1 kdy: 30. 04. 2011, 14:36:47 »
Zkus PageUp mackat, ne drzet. Pripadne zkus cisla 1-0, ty maji prednastavenou rychlost.

Pilot

Re: Nemůžu letět v Search and Rescue
« Odpověď #2 kdy: 30. 04. 2011, 15:09:38 »
To jsem samozřejmě zkoušel, ale nedělá to nic. Funguje Home a End pro změnu náklonu, ale ani šipky ani Page Up a Page Down nic nedělají. Stejně tak nic nedělají ta čísla. S výkonem motoru nemůžu hnout, můžu ho leda vypnout a zapnout, ale to skončí na 53 procentech a konec.

Pilot

Re: Nemůžu letět v Search and Rescue
« Odpověď #3 kdy: 30. 04. 2011, 16:51:12 »
Tak už jsem na něco přišel! Měl jsem v home asi deset let staré konfigurační soubory SAR. Ty jsem smazal, on si tam udělal nové a už to funguje. Mám teď ale nový problém - místo úvodní obrazovky a pozadí v menu se objevuje jen logo OpenGL 2.1. Akceleraci mám staženou na nulu, ale přesto se ty bitmapy neukazují. Ve hře to ale vypadá všechno dobře. Kdybyste měli ještě radu k tomuhle...

Pilot

Re: Nemůžu letět v Search and Rescue
« Odpověď #4 kdy: 30. 04. 2011, 16:53:58 »
Tak už i tohle jsem vyřešil. Stačilo zvednout rozlišení z přednastavených 640x480 na 1024x768 a všechno krásně šlape. Jdu hrát! :-)