Chytrá záskuvka ovládaná přes net

JurajP

  • ****
  • 326
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Chytrá záskuvka ovládaná přes net
« Odpověď #15 kdy: 17. 07. 2019, 19:31:50 »
Zaujimave tema, ktore sa ma neskor bude tiez dotykat. Zaujima ma jedna vec: Existuju inteligentne zasuvky, ktore budu jednoducho zabudovane v stene? A nie tak, ze budem mat normalnu zasuvku a do nej musim strcit inteligentnu zasuvku. Nerobi to dobry dojem a hlavne pokial to je niekde na viditelnom mieste. Mozno existuju nejake rele, ktore sa zabuduju priamo do krabice.


Re:Chytrá záskuvka ovládaná přes net
« Odpověď #16 kdy: 17. 07. 2019, 20:57:47 »
Zaujimave tema, ktore sa ma neskor bude tiez dotykat. Zaujima ma jedna vec: Existuju inteligentne zasuvky, ktore budu jednoducho zabudovane v stene? A nie tak, ze budem mat normalnu zasuvku a do nej musim strcit inteligentnu zasuvku. Nerobi to dobry dojem a hlavne pokial to je niekde na viditelnom mieste. Mozno existuju nejake rele, ktore sa zabuduju priamo do krabice.

Tohle by se tam mělo vejít, zejména pokud použijete hlubší instalační krabice:

https://shelly.cloud/shelly1-open-source/

JurajP

  • ****
  • 326
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Chytrá záskuvka ovládaná přes net
« Odpověď #17 kdy: 18. 07. 2019, 10:06:48 »
To mi pride ako vhodnejsie riesenie, hlavne pokial sa robia elektricke rozvody v novostavbe, tak pouzit hlbsiu krabicu je ideal, namiesto pouzitia riesenia zastrcka+inteligentna zastrcka. Existuju aj riesenia, ktore nie su zalozene na wifi komunikacii, alebo bolo by mozne dotiahnut do krabice Cat kabel a komunikovat po kabli?