Nová taktika?

Nová taktika?
« kdy: 12. 06. 2019, 13:15:30 »
Dobrý den vážená redakce,

stalo se novou taktikou že "nehodící" se příspěvky, které neobsahují vulgarity a jsou k tématu prostě nesmažete, ale necháte viset ve stavu "čeká na redakční chválení"?
Takhle mi tam visí příspěvky skoro už den zatímco u ostatních diskuzí se normálně vesele diskutuje. Pokud se Vám to vážně tak nehodí, tak můj profil prostě smažte. (Nejen) v Číně s tím mají dobrou zkušenost, tak možná by se Vám to taky hodilo ...

Děkuji


Re:Nová taktika?
« Odpověď #1 kdy: 12. 06. 2019, 15:18:22 »
To není nová taktika, to je standardní přístup zaručující "kvalitní diskuzi" čtenářům tak, aby nemohli být rušeni nechtěnými názory.

Re:Nová taktika?
« Odpověď #2 kdy: 12. 06. 2019, 16:35:53 »
Není to žádná taktika, některá diskuse vyžaduje opatrnější přístup a širší debatu uvnitř redakce, aby nedošlo ke zbrklému rozhodnutí. V takovém případě to trvá o něco déle, než se k tomu dostaneme. Už je to schválené.

Re:Nová taktika?
« Odpověď #3 kdy: 12. 06. 2019, 17:33:42 »
Není to žádná taktika, některá diskuse vyžaduje opatrnější přístup a širší debatu uvnitř redakce, aby nedošlo ke zbrklému rozhodnutí. V takovém případě to trvá o něco déle, než se k tomu dostaneme. Už je to schválené.

Tak to me ted fakt rozesmalo :D :D :D Aneb jak nam zkorporatnela redakce rootu. Uz jste si na to udelali i proces a tiketovaci system?  :D

Re:Nová taktika?
« Odpověď #4 kdy: 12. 06. 2019, 17:52:09 »
Ne, tak dramatické to naštěstí není. :) Většinou je to: Nevím si rady, až budeš mít čas, koukni se na to taky.


Mlocik97

  • *****
  • 831
  • Ubunťák, JS dev.
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nová taktika?
« Odpověď #5 kdy: 12. 06. 2019, 17:54:02 »
to je dosť blbé, když si s tým nebude dať vedieť rady žiadny z rady vyšších tak potom čo? zostane príspevok na veky v stave "čakanie na schválenie"?

Re:Nová taktika?
« Odpověď #6 kdy: 12. 06. 2019, 18:03:00 »
Ne, od toho je tu šéfredaktor, který nakonec rozhodne. Nic nezůstává navěky neschválené.

Re:Nová taktika?
« Odpověď #7 kdy: 14. 06. 2019, 13:36:02 »
Ano, je to velmi nepříjemné. Člověk se zeptá na konkrétní ekonomicko právní věc, okamžitě je poučován o tom co je to demokracie jak z páté třídy, a podobné výlevy, na základě nějaké vykopírované věty, přehlídnutých poznámek a když chce reagovat aby se aspoň bránil, tak jeho odpovědi visí 24 a více někde v mezicenzurní dimenzi a vypadá to jako by k tomu už neměl co říct protože mu to bylo "vysvětleno" místní úderkou rozumbradů - ano řeknu to, konkrétně mám na mysli duo Sekerák / Jirsák, ti tady už svými v první případě obecnými nemoudry a v druhém případě implicitním urážením mimo téma rozpoutali tolik flamů a hádek, že se už ani nikdo nedopočítá ... což mi nedělá problém, to nejsou v dnešním světě žádné excesy, ale sebrat mi ještě možnost reagovat, to už je fakt vrchol.

A tak procházejí příspěvky podle nových pravidel vecné a účelné jako tento

'3) je vyslovene fail
Ostatni body jsou diskuze'

a když se zeptám že pokud někdo přeloží "Flashové zprávy", jestli by neměl taky přeložit "Parametez Bag" na "Pytel parametrů" nebo co to bylo tak je mi to zablokováno. Úžasné.

Nu, trocha zpětné vazby z druhé strany Velkého filtru
« Poslední změna: 14. 06. 2019, 13:42:34 od nepohodlný »

Idris

  • *****
  • 2 286
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nová taktika?
« Odpověď #8 kdy: 16. 06. 2019, 21:31:19 »
v Číně s tím mají dobrou zkušenost
To je nějaká nová móda ohánět se všude Čínou? Pravidla jsou jednoduchá a měl by je pochopit každý: píšu slušně, bez urážek a reklamy na chemtrals nebo ještěří lidi, pak bude příspěvek schválen a vše je v pořádku (hlavně nikdo nemusí číst vulgarity a nesmysly). Kdo to nepochopí, adios.

Re:Nová taktika?
« Odpověď #9 kdy: 17. 06. 2019, 13:23:14 »
Je móda to o co tady jde?