iTunes požaduje extra platbu za některé písničky?

iTunes požaduje extra platbu za některé písničky?
« kdy: 03. 06. 2019, 22:53:59 »
Nějak se stalo to, že jedno celé album co jsem měl (česká Lucie) a jedna písnička Paul McCartney Hope of Deliverance se mi v iTunes vybarvily šedě. Nejdříve jsem nevěděl co to má být, ale když jsem to začal zkoumat, tak iTunes po mně v podstatě chce, abych si k mému předplatnému ještě ke všemu tu písničku popř. celé album koupil! Doufám že mě jen šálí zrak. Nevímte co to sakra má být?
« Poslední změna: 04. 06. 2019, 08:16:19 od Petr Krčmář »


kmarty

  • ***
  • 193
    • Zobrazit profil
Re:iTunes pozaduje extra platbu za nektere pisnicky?
« Odpověď #1 kdy: 04. 06. 2019, 01:34:43 »
Nevim ktery predplatny mas na mysli, ale i pri klasickym nakupu jednotlivych skladeb se da narazit na skladbu, kterou nelze koupit samostatne (jako jen tu konkretni pisnicku), tu ziskas jen pri koupi celyho alba.

Re:iTunes pozaduje extra platbu za nektere pisnicky?
« Odpověď #2 kdy: 04. 06. 2019, 08:56:47 »
Nevim ktery predplatny mas na mysli, ale i pri klasickym nakupu jednotlivych skladeb se da narazit na skladbu, kterou nelze koupit samostatne (jako jen tu konkretni pisnicku), tu ziskas jen pri koupi celyho alba.

Hm tak to se mi doposud jeste nestalo. Vidim ze asi probehne konfiskace soukromeho majetku ve spolupraci s firmou uloz.to.

kmarty

  • ***
  • 193
    • Zobrazit profil
Re:iTunes požaduje extra platbu za některé písničky?
« Odpověď #3 kdy: 04. 06. 2019, 10:21:41 »
Je to nejaky omezeni ze strany vydavatelu/hudebnich spolecnosti.
Dost casto je to k nalezeni u alb, kde nejaka pisnicka oblibenosti/znamosti vyrazne prevysuje ty zbyle. Kazdopadne oznacit vsechny skladby na albu jako "samostatne neprodejne", to uz je spis nenazranost.

Re:iTunes požaduje extra platbu za některé písničky?
« Odpověď #4 kdy: 04. 06. 2019, 10:23:19 »
Jenze ono jeste ke vsemu ja mam predplatne itunes, platim nejakych 180,- Kc mesicne a mel bych tim mit pristup ke vsem pisnickam. Pokud se toto rozmuze a ja si budu muset nektere pisnicky kupovat, tak proste kaslu na predplatne a jdu to znovu piratit. To je hezke ze je to rozhodnuti nejakych hudebnich spolecnosti, tak proste nebudou mit ze me vubec nic.


kmarty

  • ***
  • 193
    • Zobrazit profil
Re:iTunes požaduje extra platbu za některé písničky?
« Odpověď #5 kdy: 04. 06. 2019, 11:01:13 »
Ohooo, tebe se tyka jeste jedna vtipnost.
Strucne: Apple Music library != iTunes music library

Tak to je dobra ohryzkovina.
« Poslední změna: 04. 06. 2019, 11:03:14 od kmarty »

Re:iTunes požaduje extra platbu za některé písničky?
« Odpověď #6 kdy: 04. 06. 2019, 12:04:04 »
na youtube/uložto nebo na harddisku není?

Re:iTunes požaduje extra platbu za některé písničky?
« Odpověď #7 kdy: 04. 06. 2019, 12:23:39 »
Ohooo, tebe se tyka jeste jedna vtipnost.
Strucne: Apple Music library != iTunes music library

Tak to je dobra ohryzkovina.

Citace
Some artists simply aren't smitten by the subscription internet streaming model. The Beatles are nowhere to be found in Spotify, for example, and Taylor Swift pulled her music from Spotify's service in 2014 because she didn't think music streaming services appropriately value her art.

Chudacci, jejich umeni neni dostatecne ohodnoceno. Uloz.to jim pomuze, ja jim to umeni ocenim, na 1 haler za megabajt. Myslite ze se jim to bude takto libit vic?