Jak zablokovat Manipulatori.cz?

Re:Jak zablokovat Manipulatori.cz?
« Odpověď #15 kdy: 27. 05. 2019, 20:37:50 »
tak si zakaž jquery a bude klid, stejně se v tom pišou jen takoveto balasty

nevim kdo jiny než autor podobneho webu by se ptak tak sprostym zpusobem


ZAJDAN

  • *****
  • 2 078
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak zablokovat Manipulatori.cz?
« Odpověď #16 kdy: 28. 05. 2019, 09:42:45 »
30 let po pádu socializmu máme opět na ministerstvu lidi, kteří rozhodují které čtivo je "nevhodné" ... .
Omlouvám se za FLAME, ale já se musím vyjádřit.

Bude to znít divně, ale já říkám 'zlatí komunisti'
co Ti dnešní pazgřivci pokroucení vymýšlijou to je hnus!
Viz jak centrum a spol cenzurovali/blokovali emaily na Aeronet a podobné.
Smutné je, že i majitelé tohoto portálu se chovají podobně. Patent na pravdu se stává běžným nástrojem.

Aby k toho nebylo málo, tak je vláda plná kreténů a zlodějů a i piráti mě zklamali, když chrápali ve sněmovně ohledně hlasování možnosti policie donutit operátora zrušit někomu hosting.
« Poslední změna: 28. 05. 2019, 09:46:03 od ZAJDAN »
Vesele, vesele do továrny dělník běží...vesele, vesele do továrny jde. Vesele se usmívá když mu soustruh zazpívá...vesele, vesele do továrny jde. Vesele si poskočí když se soustruh roztočí ...vesele, vesele do továrny jde.

Re:Jak zablokovat Manipulatori.cz?
« Odpověď #17 kdy: 28. 05. 2019, 11:20:51 »
Já tam vidím jen detekci adblocku a žádost o vypnutí, nic tak hrozného

Blokování "nečitelných URL" je k ničemu, spousta webů spojí všechny javascripty, minimalizuje a uloží s podobným názvem, to už je lepší rovnou zakázat javascript komplet
Nebo to řešit pluginem, který by projel  načítané js a pokud by tam našel třeba "$an_state", tak jej zablokuje

Re:Jak zablokovat Manipulatori.cz?
« Odpověď #18 kdy: 28. 05. 2019, 12:05:34 »
Já tam vidím jen detekci adblocku a žádost o vypnutí, nic tak hrozného
Díky :)
Citace
Nebo to řešit pluginem, který by projel načítané js a pokud by tam našel třeba "$an_state", tak jej zablokuje
Tohle řešení by se ale dalo zneškodnit jednoduchou obfuskací jmen proměnných, ne? Ani by se to nemuselo dělat dynamicky. Stačilo by ten spojený script přegenerovat jednou za pár dní.

creatura

Re:Jak zablokovat Manipulatori.cz?
« Odpověď #19 kdy: 28. 05. 2019, 19:59:16 »
Autor potřebuje z neznámého důvodu zablokovat stránku kterou vlastně nikdo nikde neviděl, ale jemu extrémně vadí. Na druhou stranu se několik lidí ptalo kde to na něj vlastně kouká a tady neni odpověď.

Když čtu tu diskuzi tak mě napadá, že by to mohl být majitel a tak dělá průzkum jak by na to lidi šly aby udělal protiopatření ...  . Zní to jak z "manipulátorů"? Možná, ale ... .


Re:Jak zablokovat Manipulatori.cz?
« Odpověď #20 kdy: 28. 05. 2019, 20:23:56 »
Autor potřebuje z neznámého důvodu zablokovat stránku kterou vlastně nikdo nikde neviděl, ale jemu extrémně vadí. Na druhou stranu se několik lidí ptalo kde to na něj vlastně kouká a tady neni odpověď.

Když čtu tu diskuzi tak mě napadá, že by to mohl být majitel a tak dělá průzkum jak by na to lidi šly aby udělal protiopatření ...  . Zní to jak z "manipulátorů"? Možná, ale ... .
Súhlas

Re:Jak zablokovat Manipulatori.cz?
« Odpověď #21 kdy: 28. 05. 2019, 21:24:54 »
Takže nejdřív obecně:
Na téma blokování sh...tů odkudkoli s tím, že url na oněch zdrojích už nemívají smysluplný název, ale nějaký vygenerovaný pseudohash, na který by se dal nastavit nějaký regulár, už tu toho proběhlo spoustu, doporučil bych zahledat tu třeba 'dopc.cz'.

Méně obecně:
Byl bych velice (nepříjemně) překvapen, kdyby bloknutí čehokoli ze zmiňovaných manipulátorů způsobilo nefunkčnost webu, kde to je nějakým způsobem použité, což se většinou stane při 'hrubém' bloknutí třeba výše zmiňovaného dopc.cz, protože ti šmejdi už to mají osichrované třeba i stylama (esli jsem to tedy dobře pochopil).
Takže se pak úplně rozbije web, kde je to použité (a blbě zablokované).

A víc konkrétně (a můj objektivní názor, :-)):
Webu s referencemi na manipulátory budu důvěřovat mnohem víc, než webu s odkazy na žumpoidní zdroje 'jediných nezávislých pravdivých nemainstrémových pravd'...

PS: Je svatým právem jakéhokoli webu vložit si tam co chce a co považuje za vhodné. Mým svatým právem je pokusit se to zablokovat, pokud mi to nevoní.

creatura

Re:Jak zablokovat Manipulatori.cz?
« Odpověď #22 kdy: 29. 05. 2019, 09:19:38 »
...

Méně obecně:
Byl bych velice (nepříjemně) překvapen, kdyby bloknutí čehokoli ze zmiňovaných manipulátorů způsobilo nefunkčnost webu, kde to je nějakým způsobem použité, což se většinou stane při 'hrubém' bloknutí třeba výše zmiňovaného dopc.cz, protože ti šmejdi už to mají osichrované třeba i stylama (esli jsem to tedy dobře pochopil).
Takže se pak úplně rozbije web, kde je to použité (a blbě zablokované).

...
Tady je ovšem otázka proč navštěvovat web který je úzce propojený s webem se kterým návštěvník bytostně nesouhlasí ... to nedává smysl. Pravděpodobně to patří stejným lidem.

Re:Jak zablokovat Manipulatori.cz?
« Odpověď #23 kdy: 29. 05. 2019, 09:50:16 »
Autor potřebuje z neznámého důvodu zablokovat stránku kterou vlastně nikdo nikde neviděl, ale jemu extrémně vadí. Na druhou stranu se několik lidí ptalo kde to na něj vlastně kouká a tady neni odpověď.

Když čtu tu diskuzi tak mě napadá, že by to mohl být majitel a tak dělá průzkum jak by na to lidi šly aby udělal protiopatření ...  . Zní to jak z "manipulátorů"? Možná, ale ... .
Mně přijde, že chce autor blokovat reklamy. Konkrétně reklamy servírované scriptem. Ti manipulátoři jsou tady spíš příklad stránky, která ty reklamy řeší takhle. Dokonce tu psal i to, že hledá obecnější řešení, které by šlo použít i na jiné stránky.

Re:Jak zablokovat Manipulatori.cz?
« Odpověď #24 kdy: 29. 05. 2019, 09:52:29 »
...

Méně obecně:
Byl bych velice (nepříjemně) překvapen, kdyby bloknutí čehokoli ze zmiňovaných manipulátorů způsobilo nefunkčnost webu, kde to je nějakým způsobem použité, což se většinou stane při 'hrubém' bloknutí třeba výše zmiňovaného dopc.cz, protože ti šmejdi už to mají osichrované třeba i stylama (esli jsem to tedy dobře pochopil).
Takže se pak úplně rozbije web, kde je to použité (a blbě zablokované).

...
Tady je ovšem otázka proč navštěvovat web který je úzce propojený s webem se kterým návštěvník bytostně nesouhlasí ... to nedává smysl. Pravděpodobně to patří stejným lidem.
Kdyby úzké propojení znamenalo, že to patí stejným lidem, tak Google s Facebookem spoluvlastní drtivou většinu webů.  ;)