reklama

Názor čeká na schválení

Názor čeká na schválení
« kdy: 13. 05. 2019, 13:42:20 »
Dobrý den Vážená redakce,

chci se zeptat jak je to nyní s cenzurou na rootu. Ten kdo se proviní proti názorové policii už nemůže ani automaticky přidávat názory?
Zasedá k tomu nějaká komise z těch co si zaplatili víc a ví kdo co smí říkat (jako s počtem hlasů) nebo prostě někdo z redakce rozhodne kdo je vhodný?

Děkuji
« Poslední změna: 13. 05. 2019, 13:47:15 od nepohodlný »

reklama

Re:Názor čeká na schválení
« Odpověď #1 kdy: 13. 05. 2019, 13:58:16 »
Ano, je to tak. Mně jsou také neustále příspěvky mazány. :)

« Odpověď #2 kdy: 13. 05. 2019, 14:20:27 »
Žádná komise platících neexistuje, rozhodujeme uvnitř redakce a čistě podle přínosnosti daného komentáře. Pokud vám komentáře neprocházejí, nejsou dostatečně přínosné a nechceme je proto pod článkem vydat. Napište rozumné doplnění zprávičky/článku, ideálně podpořené odkazem a samozřejmě vám bude vydáno.

« Odpověď #3 kdy: 13. 05. 2019, 14:29:50 »
Děkuji za odpověď.

Nicméně, stále by mě zajímalo, jestli to "Názor čeká na schválení" tak má každý?

« Odpověď #4 kdy: 13. 05. 2019, 14:35:32 »
Drtivá většina. Jsou zhruba dvě desítky lidí, kteří jsou ve zvláštní škatulce „známe ho a je rozumný“, kterým se ručně každý příspěvek neschvaluje. Občas do téhle skupiny přeřadíme i „diskutuje zatím rozumně, zkusíme to s ním“ a občas pak po neblahých zkušenostech stejného uživatele po pár dnech zase vyndáme a pokračuje v běžném režimu. To jsou ale spíš jednotky lidí.

reklama

« Odpověď #5 kdy: 13. 05. 2019, 14:47:35 »
Aha. No že nedávno jsem to ještě nepotřeboval a nyní, druhý týden už asi ano a nejsem si vědom toho že bych něco provedl. V podstatě jsem asi ani nic nepsal. Možná asi nic objevného ale rozhodně nic závadného.

Mohu se dozvědět čím jsem se provinil proti dobru?

Děkuji

gill

• 192
    • Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 13. 05. 2019, 15:01:34 »
Napište rozumné doplnění zprávičky/článku, ideálně podpořené odkazem a samozřejmě vám bude vydáno.

takove komentare tu v minulasti psal uzivatel hugochavez. Skoda, ze prestal.

« Odpověď #7 kdy: 13. 05. 2019, 15:09:25 »
@gill

To je otázka jestli přestal nebo byl přestat ;-)

« Odpověď #8 kdy: 13. 05. 2019, 16:08:59 »
Pokud vám komentáře neprocházejí, nejsou dostatečně přínosné a nechceme je proto pod článkem vydat.

A nebo se po několika týdnech ignorování dočkáme odpovědi "byla to chyba". :)

Napište rozumné doplnění zprávičky/článku, ideálně podpořené odkazem a samozřejmě vám bude vydáno.

Tak zrovna doplnění zprávičky nebo dotaz na zdroj ve zprávičce většinou neprojdou.

« Odpověď #9 kdy: 13. 05. 2019, 16:26:21 »
Zajímalo by mě kdy přestanou procházet ty Jirsákovy věčné uštěpačné implicitní urážky kterých jsou ty jeho uhlazené texty plné ... To mi kolikrát přijde ještě nechutnější než nějaké sprostoty ...

reklama