PHP a access 2000

creatura

Re:PHP a access 2000
« Odpověď #15 kdy: 12. 12. 2019, 12:59:28 »
... ideálně to propojit s wordresem/joomlou, kde jsou internetový stránky (samozřejmě jdou udělat nové stránky... ale to není řešení, které hledám)
Potřebuji tedy teď řešení na přechodnou dobu, jednoduché stabilní....
To co hledas v zasade neexistuje. A kdyz neco najdes tak to bude stat. To je tvuj problem.

Predpokladam, ze vlastnis MS server. Co by slo, je v HyperV pustit nejaky linux a stranky presunout tam. Pak by php pristupovalo k mysql v ramci lokalni site.


creatura

Re:PHP a access 2000
« Odpověď #16 kdy: 12. 12. 2019, 20:20:24 »
... ideálně to propojit s wordresem/joomlou, kde jsou internetový stránky (samozřejmě jdou udělat nové stránky... ale to není řešení, které hledám)
Potřebuji tedy teď řešení na přechodnou dobu, jednoduché stabilní....
To co hledas v zasade neexistuje. A kdyz neco najdes tak to bude stat. To je tvuj problem.

Predpokladam, ze vlastnis MS server. Co by slo, je v HyperV pustit nejaky linux a stranky presunout tam. Pak by php pristupovalo k mysql v ramci lokalni site.
A ještě levnější verze by byl nějaký VPS s linuxem kde by běžel web a vpnkou to napojit do tvé sítě. Opět přístup k accessu by byl jednoduchý a bezpečný.

Hyp

Re:PHP a access 2000
« Odpověď #17 kdy: 16. 12. 2019, 09:20:46 »
Ahoj, omlouvám se za pozdní reakci a díky za odpobědi. CO se týče převodu na mssql, tak jsem to zkoušel, ale překvapila mě tam myslím zpětná nekompatibita do verze 2000. Muselo by se to převést na novější verze a i tam byl problém s českými názvy tabulek (to jsem udělal blbost....)
JInak zkusím asi to napojení vpnkem, ale nevím, jesli t o zvlánu a uvidím.
Díky, o svátkách budu zkoušet....