Přihlašování do diskusního fóra

Přihlašování do diskusního fóra
« kdy: 19. 02. 2019, 08:52:37 »
V poslední době (myslím, že od změn 28. 1.) se chová divně přihlašování do diskusního fóra. Za prvé není možné být přihlášený na více počítačích – když se přihlásím na jednom a pak na druhém, na prvním příště nejsem přihlášen.

Co je ale horší, po přihlášení se dostanu do posledního otevřeného fóra, ne do fóra, ze kterého jsem se začal přihlašovat. Tj. když otevřu několik diskusních fór v záložkách a v jedné ze záložek se přihlásím, po přihlášení se dostanu do fóra z poslední otevřené záložky. Myslím, že z toho pak vznikají příspěvky zařazené úplně chybně jako např. tento: https://forum.root.cz/index.php?topic=20772.msg307142#msg307142


Re:Přihlašování do diskusního fóra
« Odpověď #1 kdy: 19. 02. 2019, 09:04:33 »
když se přihlásím na jednom a pak na druhém, na prvním příště nejsem přihlášen.

Tohle už tu bylo. It's not a bug, it's a feature!

Re:Přihlašování do diskusního fóra
« Odpověď #2 kdy: 19. 02. 2019, 09:22:49 »
Já si myslím, že se to takhle chovalo vždycky. Je to nějaká vlastnost SMF, které tady máme nainstalované. Už jsem to dřív hlásil, ale nějak se s tím nic nepodařilo udělat. Zkusím to kolegům předat znovu. Díky

Re:Přihlašování do diskusního fóra
« Odpověď #3 kdy: 19. 02. 2019, 21:21:49 »
Možná je důležité, že se přihlašuju přes OpenID, konkrétně přes MojeID. Dříve jsem se tu určitě nemusel přihlašovat znova každý den. A tu druhou chybu (přesměrování na jinou diskusi po přihlášení) jsem tu nezaznamenal nikdy, přitom jsem si vždy otevřel více témat v záložkách a pokud jsem byl náhodou odhlášen, přihlásil jsem se v první záložce, kde jsem chtěl odpovědět, a vrátil jsem se na správné místo.