reklama

Poděkování za pomoc ve fóru

webhope

Poděkování za pomoc ve fóru
« kdy: 15. 03. 2010, 10:08:05 »
Dlouho jsem tu nebyl a nějak se to tu změnilo. Naposledy jsem řešil script v této diskusi:

http://www.root.cz/diskuse/4827/

a jelikož se mi tam nepodařil vložit příspěvek, chtěl jsem vyjádřit své poděkování přispívajícím, především Deadmailovy a Kitovy, za jejich ochotu a snahu mi poradit se scriptem. Myslel jsem, že se do diskuse ještě zapojím, ale pak jsem se k tomu už nedostal (hlavně jsem v té době nedělal v linuxu). Řešili jsme hlavně způsob nabídky do scriptu (select) a jak zpracovat výstup některých příkazů pro práci se soubory a s textem. Pokud někde tyto uživatele potkáte, tak je sem nasměrujte. Dík :-)
« Poslední změna: 15. 03. 2010, 10:23:21 od Petr Krčmář »

reklama

Re: Poděkování za pomoc ve fóru
« Odpověď #1 kdy: 01. 01. 2011, 00:19:23 »
Nemáš zač. Tady to fakt někdo najde...

deadmail

« Odpověď #2 kdy: 01. 01. 2011, 04:38:43 »
niet za co ;-)
a
Stastny Novy Rok

« Odpověď #3 kdy: 01. 01. 2011, 18:18:40 »
On už je novej rok? Jsem zapomněl zkontrolovat kalendář.

Kit

« Odpověď #4 kdy: 01. 01. 2011, 18:29:29 »
Nemáš zač. Tady to fakt někdo najde...

Díky tobě jsem to našel. Není zač, byla to zajímavá diskuze, ze které jsem se dozvěděl spoustu informací.

reklama

« Odpověď #5 kdy: 01. 01. 2011, 18:38:46 »
Jsem rád, že jsem mohl pomoci. Já jsem dobrák od kosti.
Taky jsem se tu spoustu věcí dozvěděl a naučil. Hlavně jak jsou lidí zlí a agresivní. Není se čemu divit, že ve světě obecně panuje nenávist a zoufalství.
« Poslední změna: 01. 01. 2011, 18:41:27 od michal-20 »

Kit

« Odpověď #6 kdy: 01. 01. 2011, 18:52:04 »
Taky jsem se tu spoustu věcí dozvěděl a naučil. Hlavně jak jsou lidí zlí a agresivní. Není se čemu divit, že ve světě obecně panuje nenávist a zoufalství.

Mýlíš se, nenávist a zoufalství je jen v prezentaci médií. Kdyby ukazovali, jak je všechno v pohodě, neuživili by se. Lidé obecně nejsou zlí a agresivní, ti zlí jsou jen lépe vidět.

D.A. Tiger

• 447
  • Tygr, který žere tučňáka ;-)
    • Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 01. 01. 2011, 22:17:25 »

No, ty jsi nás taky něco naučil. Třeba to, že jsou lidé kteří mají opičí radost když jsou lidé "zlý a agresivní" a že jim dělá neuvěřitelnou radost tu zlobu a agresivitu vyvolávat. pak se opravdu není čemu divit.

reklama