re napadeni vseho, skrz pameti-->registry--->ovladace--->ucty--->ztrata soukromy

predevcirem nekdy kolem pulnoci sem napsal tohle téma, sice ještě bez registrace ale bylo tady, nevite někdo nahodou kdde to je ??? a pokud sem ho udajne smazal, tak se nedivim protože jsem to nebyl ja ale ten někdo-něco co ovlada muj desktop. rad vse popisu znova a potrebuji dcela poradit.
Nu dobra trosku to rozvedu, předtím sem napsal velmi dlouhej popis problemu, 5 let cca 4x mnesicne reinstal Windows, antiviry sem pouzival, ruzne aplikace k hledani, odstraneni skodlivych software, neuveritelne sem se patlal s ruznyma nakupama hardware, nasledne software, premazavani disku a disku ruznima sifrovacima programama které to prepisuji neuveritelnym mnozstvim dat, bohužel při pripojeni na mistni internet, o5 to same. před rokem sem koupil amd-8x2 jadro, asi 24mb cash, něco kolem 32gb ram, grafika tusim ze 8gb vlastní pamet, taky hroznej butal na hrani, no pocitac sel na 3s do windowsu, antyvir ofiko, klasika. během pulroku se nacital asi do minuty, no a před dvouma tejdnama to trvalo tak temner tri minuty. Blender fungoval neuveritelne sekane, to nemluvim i o jednoduchim designspark mechanikal taky vytahnout teleso, cekani- neuveritelny. tak sem si koupil novyho notbuka, 21 tisíc, acer nitro 5, prijdu otevřu ho, zapnu, vyfotim si správce zarizeni, lognu to na internet, a ejhle, pridalo se mi tam většinou vse cca 2x a nemluvim o zarizenich které jsem netusil ani ze existujou.
no dneska je to asi 6tej den a uz v prvních dvou hodinách se pc tak rozsypalo softwarowe, ze sem musel tovarni nastaveni, bohužel něco mi provrtalo zalozni disk s systémem a házelo mi to chybu, jak na obnovu, tak na tovarni nastaveni, krom prikazoveho radkuNIKAM.
po asi 7mym reinstalu během tech sesti dni, sem dost podrobne prochazel ty ovladace, i když zakaz auto atualizaci, vse rucne, dokonce zakaz i v registrech, sem porad smazal prebytecne, zakazal pripadne odstranil a snazil sem se aspoň ty nove nahrat ale nemnel sem nejmensi sanci, vse se tvari jako ze se nahralo, jenze kouknu do podrobnosti a vse konci se stavem 0 pripadne 0x0 pripadne FALSE. no po paty instalaci sem nasel jak a kde se to deje.
Na všech ovladacich je zakaz update...…. na ovladacich na media-usb, flash, disky atd je pridano několik cest kdy PODLE MEHO VYTVORI SKRYTY SEKTOR KDE SE NAHRAJI NT A NA NICH JE PAK TEN cerv, pripadne co to je kterej se nasledne postara o to aby rozeslal nekam info jak o pc, tak o moznostech prihlaseni, neveril sem ale je to tak, pripojuje se to skrz vpn, když to zakazu tak přes bluetooth, když toho se zbavim a znicim to tak přes infra, když i tohle sem pozakazal a pozastavil tak slizim jak tukam klavesnici a jakoby byl zaplej mikrofon, a v reprakach je slystet ozvena od tukani. Nasel sem pak ovladace vysilani streamu radioveho vysilani, no a abytoho nebylo malo, nasel sem pak nekde ty NT...…. no v txt jednho souboru tam byl vypis všech operacnich systemu a u nich všech antyvyru a malware programu, u nich cesty na stranky na kterých sou updaty a u nich instal software-true, download update-true,start instal-true-1% stop-> save instal media to ----cesta do tech nt, read name- change name in ---moje zarizeni update souboru, no a vlastne dlouze rozepsano aby mi to vytvořilo promnene prostředí pro instalaci, nahlásilo ze je vse v poradku a prepsalo to nejnovejsi verzi instalace. Opravdu za posledních 5 let sem ani jednim antyvyrem nenasel zadnej problém. krom hrani a max kresleni nepouzivam pocitac k nicemu jinému nez prehrat si hudbu, ytube, no a ani prihlasovani na majli, natožpak fb nebo něco podobného...….. no asi před dvouma tejdnama sem prisel o hesla na tri gmail ucty, nejen ze jsou změna hesel ale dokonce jsou smazane ucty bez sance obnoveni a to nejlepší i 18tiletej fb ucet, proste změna hesla a i když sem mnel overeni přes telefon, tak mi to zmenilo na overeni na email, kterej je samozrejmne smazanej, no a aby toho nebylo malo, tak mi radi rekli ze mi fb ucet obnovy, jenze jim musim poslat 2x doklad totoznosti z obou sttran :D:D:D to uz sem umiral smíchy, jako ze bych tohle udelal, to bych musel bejt uplne blbej. Tak poradte hlavy chytre, co chcete za logy, cim se mam skusit obrnit, pripadne jak se takových věci zbavit. mam tu 2x notbuk, 2x desktop s tim ze pouzivam jen jeden a to ten vykonej, no beru to s rezervou protože i tam je na ovladacich v info- nahraju jen vzorek třeba grafiky
\
zde je usb-
Device USB\ROOT_HUB30\4&8670eb8&0&0 was configured.

Driver Name: usbhub3.inf
Class Guid: {36fc9e60-c465-11cf-8056-444553540000}
Driver Date: 09/14/2018
Driver Version: 10.0.17763.1
Driver Provider: Microsoft
Driver Section: Generic.Install.NT
Driver Rank: 0x800002
Matching Device Id: USB\ROOT_HUB30
Outranked Drivers:
Device Updated: false
Parent Device: PCI\VEN_8086&DEV_A36D&SUBSYS_12641025&REV_10\3&11583659&0&A0
no a když se na to tak podivam tak třeba u grafického ovladace mam místo 2-max 4 udalosti asi 12-16 udalosti, a to jsem delal reinstal systemu včera nez jsem sel spat, cca ve dvanact, od rana od pul devaty mam pc zaplej :D :D :D


David1234

Někdo napadl můj oběd...

John159

Co člověk musí fetovat, aby tohle napsal?  ::)

Neviditelný

Konečně už vím, jak tenkrát Dragos Ruiu odhalil BadBIOS!

tak tady mame jasnej pripad jednoho člověka kterej v tom ma prsty, včera ste mi příspěvek smazali a koukam dneska si vytvori během 6ti minut 3 ucty a jdes do toho i tady :D :D :D fakt nenapadny.


KuntHistorik

\Hlavně to infra mě zajujalo. Z jakého ročníku to je kousek?

Tohle je naprosto šíleným způsobem napsaný text, který je nečitelný a nepochopitelný. Není z něj jasné vůbec nic. Pokud chcete pomoci, napište dotaz znovu, rozumně česky a strukturovaně. Nebudete pak nutit ostatní uživatele složitě luštit, co jste se snažil říct. Tohle vlákno zamykám.