Funguje ještě xmmp přes talk.google.com? (v Pidginovi konkrétně)

Zdravím,
vím, že tu proběhlo https://www.root.cz/zpravicky/google-potvrdil-konec-hangouts-uzivatele-budou-smerovani-na-aplikace-chat-a-meet/ , ale pořád to ještě fungovalo.

Akorát že v poslední době už to nějak nefunguje (Not Authorized).

Vám to funguje?


Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:Funguje ještě xmmp přes talk.google.com? (v Pidginovi konkrétně)
« Odpověď #1 kdy: 09. 01. 2019, 21:49:05 »
Je to už nějaká doba, ale vím, že jsem se musel přihlásit do Google účtu a někde v zabezpečení povolit nějakej nižší režim, jinak se Google s Pidginem nebavil. Netvrdím, že je to stejnej případ, ale nedivil bych se.

andrej

Re:Funguje ještě xmmp přes talk.google.com? (v Pidginovi konkrétně)
« Odpověď #2 kdy: 09. 01. 2019, 23:12:18 »
dnes som pidginoval cez gtalk konto takze to zatial funguje

r443

Re:Funguje ještě xmmp přes talk.google.com? (v Pidginovi konkrétně)
« Odpověď #3 kdy: 09. 01. 2019, 23:16:37 »
Google účet přes XMPP mi v Pidginu funguje, ale pouze pro kontakty rovněž používající Google účet. Mám za to, že už tak rok nefunguje federace s jinými servery.

soyo

Re:Funguje ještě xmmp přes talk.google.com? (v Pidginovi konkrétně)
« Odpověď #4 kdy: 10. 01. 2019, 07:23:50 »
Zdravim, cez ciste xmpp mi pidgin funguje, ale bez offline sprav. Existuje hangouts plugin, kde je podpora aj offline sprav. Inak stav kontaktov je nespolahlivy v oboch protokoloch.


Re:Funguje ještě xmmp přes talk.google.com? (v Pidginovi konkrétně)
« Odpověď #5 kdy: 10. 01. 2019, 09:27:58 »
Díky za všem za reakce.
Takže srhnuto:
- možná je třeba něco poštelovat v nastavení zabezpečení v účtu -> nějak se mi to nezdá, ale mrknu se
- pouze pro kontakty rovněž používající Google účet -> tak to je pak k docela k ničemu
- xmpp pidgin funguje, ale bez offline sprav. Existuje hangouts plugin -> tak ty hangouts ale právěže končí, takže asi nemá smysl ztrácet čas nějakým novým nastavováním

Tak nevím.

tralala

Re:Funguje ještě xmmp přes talk.google.com? (v Pidginovi konkrétně)
« Odpověď #6 kdy: 10. 01. 2019, 09:45:15 »
Díky za všem za reakce.
Takže srhnuto:
- možná je třeba něco poštelovat v nastavení zabezpečení v účtu -> nějak se mi to nezdá, ale mrknu se
- pouze pro kontakty rovněž používající Google účet -> tak to je pak k docela k ničemu
- xmpp pidgin funguje, ale bez offline sprav. Existuje hangouts plugin -> tak ty hangouts ale právěže končí, takže asi nemá smysl ztrácet čas nějakým novým nastavováním

Tak nevím.

je to marne, vsetci idu na messengerovi alebo whatsapp ci slacku.