[kde|jak] hledat specifickou práci

i

[kde|jak] hledat specifickou práci
« kdy: 03. 01. 2019, 12:42:54 »
Poradí mi někdo, kde, jak, hledat práci programátora, když nechci pracovat v korporátu, ani ve frameworcích ? na jobs.cz se mi zdá, že jsou jen velko-firmy, já mám představu spíš menší firma a čím více low-level tím lépe.
Mám představu, že by mi velikost malé firmy mohla zajistit, že první kontakt bude chápat "odborný termín" "low-level" stejně jako já, a případná averze k FW by mi mohla zajistit, že se tam skutečně programuje a ne jen lepí polotovary. Další duvod proč malou firmu je eliminace technicky nevzdělaného vedení řízeného univerzálními managerskými poučkami na nezbytné minimum (ideální stav je nula).  Zkušenost totíž ukazujem že čím méně "taky-chytrých" tím smysluplnější zadání :-)  Koncentrace prázdno-žvanilů s vedoucími-pravomocemi, už i v zahraničním korporátu dosáhla nadkritické hodnoty.


UF

Re:[kde|jak] hledat specifickou práci
« Odpověď #1 kdy: 03. 01. 2019, 12:56:37 »

RDa

  • *****
  • 2 465
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:[kde|jak] hledat specifickou práci
« Odpověď #2 kdy: 03. 01. 2019, 13:40:16 »
Lokace / plat / zkusenosti ? Jde ti o HPP nebo jednorazovku? Abys nebyl jediny zvanil tady ty :)

i

Re:[kde|jak] hledat specifickou práci
« Odpověď #3 kdy: 03. 01. 2019, 13:57:36 »
Lokace / plat / zkusenosti ? Jde ti o HPP nebo jednorazovku? Abys nebyl jediny zvanil tady ty :)
Nevím zda se tady může, ... šlo mě spíš o náměnty na to, jak takovou práci shánět. Když už tu je ale ten dotaz, tak:  Praha / 100k / zkušenosti, profesionálně 25 let celkem asi 32 let, převážně C, občas ASM (8-bit) a nějaký ten skript.

agent

Re:[kde|jak] hledat specifickou práci
« Odpověď #4 kdy: 03. 01. 2019, 14:13:02 »
Malá firma v ČR dělající řešení typu IoT, zabezpečovačky, jednočipy... (to si tak představuju pod low-level v C), ti 100 litrů nedá, protože nemá zákazníky, kteří by jí tolik zaplatili.


Deer

Re:[kde|jak] hledat specifickou práci
« Odpověď #5 kdy: 03. 01. 2019, 15:50:00 »