Hledam práci admina BSD

martin

Re: Hledam práci admina BSD
« Odpověď #15 kdy: 19. 04. 2011, 13:06:21 »
Malá anketa:

Čekal někdo z vás, že příspěvek od člověka, který má v profilu heslo "Nekecat a dělat!" v tématu "Hledám práci" by se mohl obejít bez variace na téma "Jsem krutopřísnej boss, mám hangár a v něm vlastní letadla"?

:)

Od Lenina se dá čekat ledacos. Čím vším ten už byl....


Lenin POWER!

  • ****
  • 434
  • Nekecat a delat!
    • Zobrazit profil
    • Tribut Leninovi
    • E-mail
Re: Hledam práci admina BSD
« Odpověď #16 kdy: 20. 04. 2011, 20:16:53 »
Od Lenina se dá čekat ledacos. Čím vším ten už byl....
A cim jeste budu! Ja se strasne rad ucim novy veci a zejmena ty na ktery mi vsichni rikaji ze jsem na ne od prirody tvrdej. Mam proste rad cokoliv co je pro mne vyzva. Rikam si: Tohle prece musis dat! Lidi vseobecne velmi podcenujou silu vule a treningu. Natrenovat se da vsechno.

Chtete mit zivot jako mam ja? Tak jdete trenovat dovednosti, neni zadny duvod proto abyjste to nezvladli taky. Ja jsem chtel byt vzdycky hodne siroce zamereny - myslim ze se tomu rikat takzvany renezancni clovek.

Tohle mi rikali uz od detstvi - neuc se to, vzdyt se tim nebudes nikdy zivit. Mne to nevadilo a vetsinu svych znalosti jsem v zivote zuzitkoval. Kuprikladu vypocty anten se mi hodily kdyz jsme bastlili na kolene ILS cat I. Byla to strasna sranda to pak ladit, vysilalo nam to porad nejak krive a navic to byl nelegalni vysilac. Nebezel nam zapnutej furt, pouzili jsme pro jeho spousteni stejny mechanizmus s kterym se ovladaji svetla na letisti z letadla.

Litani je naprosto skvely. Zkuste si to taky, snad kazda letecka skola ma jedno/dvouhodinovy kurz, kde vam neco reknou a ukazou a vy se pak rozhodnete zda chcete pokracovat nebo ne. Jestli mate pilotak tak si udelejte dodatek pro nocni litani, to je neuveritelne hezky litat v noci nad sviticim mestem. Rad beru hosty v noci do letadla a jsou z toho nadseni.

Asi nejlepsi pozitek z letani davaji kluzaci. Nerve vam tam zadny motor. proste si plachtite pro radost, cpete se jidlem, zapijite to kolou, poslouchate hudbu co mate radi. Krasna relaxace, s pristanim naprosto zadny stress ono to lita tak pomalu ze se s tim vysekat neda ani kdyby se o to clovek umyslne pokousel. Vetsinou jeste beru nejaky maly dite s sebou nahoru, stejne jako bravali do nahoru mne. Zkuste si to taky - je to velmi levny sport. Za pul roku budete uz sami litat. Ze zacatku budete predevsim uklizet letiste a parkovat letadla.

Golf je taky prima. Zkuste si to. Na hristi vam pujci jeden klacek a micky a muzete jit na Driving Range. Druhej den vas z toho chytnou zada a vzpomenete si na Lenina. Co nam to ten dedek zase na tom rootu nakecal. My mu tak verili a tohle ze ma byt nejaka zabava, vzdyt nemuzu ani poradne zvedat ruku!

Uspech chce predevsim od vas aktivni pristup k zivotu! Ja jsem si svy detsky sny splnil. Stavel jsem totiz na spravnem zaklade. Na tech hodnotach o kterych vy rikate ze jsou zbytecne a ze to jde i bez nich. Jak je videt podle vasich vysledku tak to bez nich zjevne nejde. To vam nedochazi je v zivote delate neco spatne? Hezky vysvetluje Bible. Pokud chcete prezit bez uhony problemy co k nam kazdy den dochazi tak musime mit dobre postaveno - to jest boží slovo dodržovat. To vam da potrebnou silu v tezkych casech.

24  A tak každý, kdo slyší tato má slova a plní je, bude podoben rozvážnému muži, který postavil svůj dům na skále. 25  Tu spadl příval, přihnaly se vody, zvedla se vichřice, a vrhly se na ten dům; ale nepadl, neboť měl základy na skále. 26  Ale každý, kdo slyší tato má slova a neplní je, bude podoben muži bláznivému, který postavil svůj dům na písku. 27  A spadl příval, přihnaly se vody, zvedla se vichřice, a obořily se na ten dům; a padl, a jeho pád byl veliký.“ 28  Když Ježíš dokončil tato slova, zástupy žasly nad jeho učením; 29  neboť je učil jako ten, kdo má moc, a ne jako jejich zákoníci.

xmsc___00

Re: Hledam práci admina BSD
« Odpověď #17 kdy: 20. 04. 2011, 23:07:55 »
Pane LeninPOWER, nabizite praci i v oboru letectvi?

Lenin POWER!

  • ****
  • 434
  • Nekecat a delat!
    • Zobrazit profil
    • Tribut Leninovi
    • E-mail
Re: Hledam práci admina BSD
« Odpověď #18 kdy: 22. 04. 2011, 12:32:45 »
Pane LeninPOWER, nabizite praci i v oboru letectvi?
No instruktory ty mam pokryty, piloty ty nepotrebuju kdyz je potreba nekoho nekam hodit tak to vzdycky nekdo rad vezme aby si nalital hodiny. Zajem bych mel asi jen o mechaniky , mozna nekoho kdo by pomohl s provozem letiste, nevim jak moc to ted zvladaj. Tohle primo neridim.

Ja to nemuzu moc zasadne rozsirovat, je to ve meste, neni tu misto kam to rozsirit pokud nezbouram jeden barak a obcane maji namitky zejmena vuci letecke skole co tu krouzi a dela kraval. Mne zase ta letecka skola tak nevadi. oni zacinaji litat az tak v 16:00 a to uz vetsinou koncim s praci.

Je to maly private letiste, Class 3, 1 asfalt runway, ILS cat1 v jednom smeru. Na public airport by mne nedalo mesto licenci kvuli hluku.

smoofy

  • *****
  • 1 056
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Hledam práci admina BSD
« Odpověď #19 kdy: 22. 04. 2011, 13:37:39 »
A kolik ze ti to vlastne je LeninPOWER? Existuje vubec neco, v cem si nejsi uplne jistej? Kde ze to mas to letiste?


xmsc___00

Re: Hledam práci admina BSD
« Odpověď #20 kdy: 23. 04. 2011, 21:57:03 »
Dekuji za odpoved. Po dokonceni skoly si rozsirim kvalifikaci mechanika i na motorove letouny a zkusim se vam ozvat.

Veronika Hronková

Re: Hledam práci admina BSD
« Odpověď #21 kdy: 09. 07. 2011, 09:57:42 »
Dobrý den, kontakt jsem na Vás našla na forum.root.cz. Pokud máte stále zájem o práci ohledně IT, mohla bych Vám nabídnout práci z domova týkající se počítačů a IT. Výplata ihned po odvedené práci. Pokud máte zájem o více informací, kontaktujte mně. (v.hronkova@seznam.cz)

sdfgsdfgsfd

Re: Hledam práci admina BSD
« Odpověď #22 kdy: 09. 07. 2011, 12:50:19 »
Dobrý den, kontakt jsem na Vás našla na forum.root.cz. Pokud máte stále zájem o práci ohledně IT, mohla bych Vám nabídnout práci z domova týkající se počítačů a IT. Výplata ihned po odvedené práci. Pokud máte zájem o více informací, kontaktujte mně. (v.hronkova@seznam.cz)
po googleni mam pocit, ze tadle zenska nabizi letadlo :-D (on topic)

Re: Hledam práci admina BSD
« Odpověď #23 kdy: 09. 07. 2011, 19:33:47 »
Asi nejlepsi pozitek z letani davaji kluzaci. Nerve vam tam zadny motor. proste si plachtite pro radost, cpete se jidlem, zapijite to kolou, poslouchate hudbu co mate radi. Krasna relaxace, s pristanim naprosto zadny stress ono to lita tak pomalu ze se s tim vysekat neda ani kdyby se o to clovek umyslne pokousel. Vetsinou jeste beru nejaky maly dite s sebou nahoru, stejne jako bravali do nahoru mne. Zkuste si to taky - je to velmi levny sport. Za pul roku budete uz sami litat. Ze zacatku budete predevsim uklizet letiste a parkovat letadla.

S tím naprostou souhlasím. Jen teď je blbej problém s L-13. Půl roku sedím na zemi a čekám, jestli je povolí, abych mohl začít lítat elementárku.

Lenin POWER!

  • ****
  • 434
  • Nekecat a delat!
    • Zobrazit profil
    • Tribut Leninovi
    • E-mail
Re: Hledam práci admina BSD
« Odpověď #24 kdy: 09. 07. 2011, 23:48:24 »
po googleni mam pocit, ze tadle zenska nabizi letadlo :-D (on topic)
a chces si koupit letadlo? Ja ti muzu nejaky nabidnout, ackoliv doprava do CZ ta asi nebude zrovna nejlevnejsi. Asi to poslat lodi a pak s tim doletet.

sdfgfdsg

Re: Hledam práci admina BSD
« Odpověď #25 kdy: 10. 07. 2011, 20:29:16 »
po googleni mam pocit, ze tadle zenska nabizi letadlo :-D (on topic)
a chces si koupit letadlo? Ja ti muzu nejaky nabidnout, ackoliv doprava do CZ ta asi nebude zrovna nejlevnejsi. Asi to poslat lodi a pak s tim doletet.
Myslel sem takovy to kapitalisticky letadlo, kdy clovek pod sebe shani lidi. :-)

izak

Re: Hledam práci admina BSD
« Odpověď #26 kdy: 10. 07. 2011, 22:57:46 »
Dobrý den, kontakt jsem na Vás našla na forum.root.cz. Pokud máte stále zájem o práci ohledně IT, mohla bych Vám nabídnout práci z domova týkající se počítačů a IT. Výplata ihned po odvedené práci. Pokud máte zájem o více informací, kontaktujte mně. (v.hronkova@seznam.cz)
po googleni mam pocit, ze tadle zenska nabizi letadlo :-D (on topic)
Přesně tak. Je to nějaký druh MLM.