reCaptcha po přihlášení?

reCaptcha po přihlášení?
« kdy: 23. 11. 2018, 22:13:44 »
PROČ jsem musel PO přihlášení projít asi deseti kolečky učení té dementní AI od google(?)

Přihlašuju se, abych nemusel hádat, ve kterým roce umřela domovníkova babička a ne abych zadarmo učil nějakou další šmírovací srágoru od Velkého Bratra!
« Poslední změna: 28. 11. 2018, 10:18:55 od Petr Krčmář »


Franta <xkucf03/>

Re:recaptcha PO přihlášení??
« Odpověď #1 kdy: 27. 11. 2018, 22:43:28 »
Taky se mi to zrovna stalo. Pořádné WTF.

Lol Phirae

Re:recaptcha PO přihlášení??
« Odpověď #2 kdy: 27. 11. 2018, 22:58:53 »
PROČ jsem musel PO přihlášení projít asi deseti kolečky učení té dementní AI od google(?)

Asi už ukončili ten nábor a redakční posila si zkouší, jak funguje SMF.  ;D

xz

Re:recaptcha PO přihlášení??
« Odpověď #3 kdy: 27. 11. 2018, 23:24:08 »
datove schranky to taky tak mely

Re:reCaptcha po přihlášení?
« Odpověď #4 kdy: 28. 11. 2018, 10:19:47 »
Potřebuji víc podrobností, abych se na to mohl vůbec zeptat. Takový výkřik samotný je k ničemu.

Rozhodně potřebuji vědět, kde to bylo a při jaké příležitosti se to stalo. Takže na jaké stránce a při jaké akci? Díky


Re:reCaptcha po přihlášení?
« Odpověď #5 kdy: 28. 11. 2018, 13:56:34 »
Potřebuji víc podrobností, abych se na to mohl vůbec zeptat. Takový výkřik samotný je k ničemu.

Rozhodně potřebuji vědět, kde to bylo a při jaké příležitosti se to stalo. Takže na jaké stránce a při jaké akci? Díky

Hm, tak to jsem tam mohl napsat, ale mne to tak zaskočilo (a vytočilo), že jsem se zmohl jen na ten zoufalý výkřik.
Mea culpa.

Takže dnes mohu pouze vydedukovat, že se to muselo stát v nějaké době před tím, než jsem to sem napsal.
Na fóru...

Re:reCaptcha po přihlášení?
« Odpověď #6 kdy: 28. 11. 2018, 14:07:43 »
Tohle je vždycky dost důležité, jinak budu hlásit: hele, někomu se možná někde na webu (možná na fóru) objevila někdy nějaká reCaptcha. To se pak nedá nic reprodukovat a těžko s tím někdo bude něco kouzlit.

Já sám to reprodukovat nemůžu, protože jsem tu reCaptchu nikdy neviděl a to sem chodím dost často :-).

Franta <xkucf03/>

Re:reCaptcha po přihlášení?
« Odpověď #7 kdy: 28. 11. 2018, 18:07:16 »
Potřebuji víc podrobností, abych se na to mohl vůbec zeptat. Takový výkřik samotný je k ničemu.

Rozhodně potřebuji vědět, kde to bylo a při jaké příležitosti se to stalo. Takže na jaké stránce a při jaké akci? Díky

Mně se to stalo pod tímto blogem: https://blog.root.cz/ehealth-v-cr/apify-tahame-data-z-webu-aneb-jak-na-kalendar-clk/
kde ty komentáře vypadají jinak, než pod normálními články (tam se mi to nikdy zatím nestalo).
Bylo to včera, krátce před 22:41.

jouda

Re:reCaptcha po přihlášení?
« Odpověď #8 kdy: 28. 11. 2018, 20:14:51 »
Jestli to pomůže, mě se to stalo v den, kdy jsem zakládal účet jouda_ (právě jako pokus tu zhůvěřilost obejít), otravovalo to jak na fóru, tak v diskusi pod článkem, tak jsem se zkusil zaregistrovat a když ani to nepomohlo, tak jsem se na to znechuceně vykašlal.
Zkoušel jsem minimálně dva různé browsery, IP byla stejná (a stejná jako teď i když je to asi dlouho aby ještě existoval log.)