Jak dobří jste programátoři na škále 1 až 10?

balki

Re:Jak dobří jste programátoři na škále 1 až 10?
« Odpověď #75 kdy: 07. 11. 2018, 15:18:27 »
Vam musel nejaky slovak ukradnut robotu
Jen peněženku a foťák, ale to už je dávno.

Nerozumiem, preco teda mate traumu zo slovakov vy. Ziskat Vasu penazenku a kluce, to musela byt trauma pre zlodeja.


Bacsa

Re:Jak dobří jste programátoři na škále 1 až 10?
« Odpověď #76 kdy: 07. 11. 2018, 15:32:47 »
Vam musel nejaky slovak ukradnut robotu
Jen peněženku a foťák, ale to už je dávno.
Nerozumiem, preco teda mate traumu zo slovakov vy. Ziskat Vasu penazenku a kluce, to musela byt trauma pre zlodeja.
Neozřejmil jsi nám, jestli jíš psa se sandálama, nebo ho nejprve vyzuješ ;) Jinak zdravím na košiar, kdo ti teď hlodá ovce?

cruci

  • *
  • 21
  • plz be kind
    • Zobrazit profil
Re:Jak dobří jste programátoři na škále 1 až 10?
« Odpověď #77 kdy: 07. 11. 2018, 15:37:04 »
Vam musel nejaky slovak ukradnut robotu
Jen peněženku a foťák, ale to už je dávno.
Nerozumiem, preco teda mate traumu zo slovakov vy. Ziskat Vasu penazenku a kluce, to musela byt trauma pre zlodeja.
Neozřejmil jsi nám, jestli jíš psa se sandálama, nebo ho nejprve vyzuješ ;) Jinak zdravím na košiar, kdo ti teď hlodá ovce?
kamoško ty si pekný chudák

oss

Re:Jak dobří jste programátoři na škále 1 až 10?
« Odpověď #78 kdy: 07. 11. 2018, 15:57:08 »
To aj chirurg musi vo volnom case operovat a mat referencie na to, ze sa venuje napriklad odstranovaniu appendixu ako hobby?
It depends. Známý odstraňuje, jak píšeš, slepá střeva jako hobby, navíc má za sebou šestitýdenní online kurs na Scalpeldemy a dokonce i třítýdenní onsite Cut&stitch camp, ale pořád se mu nedaří najít práci ani jen primáře, nemluvě o operacích srdce, kam se hlásil původně. Holt konkurence je vysoká, no, kdejaká lopata z LF UK, které už táhne na 55, má své místečko jisté, a on - mladý, dynamický, progresivní a rychle se učící absolvent několika feldsher bootcampů - pořád nic.

Konecne odpoved na ktorej sa da pobavit, palec hore  8).
A teraz vazne, chirurgovia vo volnom case neoperuju, ale studuju, pozeraju na akuzalistiky, to je to co by mnohym z roota pomohlo a hlavne vyjst zo svojej hype bubliny.

kokos

Re:Jak dobří jste programátoři na škále 1 až 10?
« Odpověď #79 kdy: 08. 11. 2018, 00:46:57 »
Zvyknete si na mistniho sebevedomeho idiota ... Bacsu.  :D ;) ;) :o ???


eee

Re:Jak dobří jste programátoři na škále 1 až 10?
« Odpověď #80 kdy: 08. 11. 2018, 04:23:33 »
Ona je ta otazka takova divna. Co trochu objektivnejsi meritko zvenci ?
Teba pocet neuspesnych projektu/pocet  uspesne realizovanych projektu. 
To je casto vec managementu, ktory niekedy nieco zarezie skor. Alebo to moze nechat bezat aj dlhsie.

Mozna reknete povrchni, ale myslim vcelku dosti vypovidajici meritko je: zaplatil za vasi praci nekdo opakovane a s radosti 100K USD, ci dokonce 150K USD za rok ? Uz jste si tim vydelali prvni milion USD ?
Ano, platia v hrubom okolo 200k USD za rok. Ale po zapocitani dani a prenajmu to uz take slavne nie je, takze milion USD trva dlhsie.

Ne ? Pak to nejspis zadny vyrazny nadprumer nebude. Nekdo muze byt genialni 10 a zaroven hrdym autorem nejlepsi evidence kraliku v kraji, ale nejspis take nebude moc pouzitelny v jine oblasti.
Ja som priblizne 2. Neplatia ma za neobmedzene busenie kodu, ale za vizie a ich realizaciu.

qwertz

Re:Jak dobří jste programátoři na škále 1 až 10?
« Odpověď #81 kdy: 08. 11. 2018, 07:15:31 »
he he, tyhle otazky u pohovoru neostavam.

Jestli to nebude tim, ze na kazdem pohovoru, kde dostanu otazku "co byste urcite nechtel delat?" odpovidam "programatora".

Nicmene nejake progrmaovaci jazyky pouzivam, takze skromne "podprumer" :-D

Bacsa

Re:Jak dobří jste programátoři na škále 1 až 10?
« Odpověď #82 kdy: 08. 11. 2018, 07:23:05 »
Neplatia ma za neobmedzene busenie kodu
Za omezené?

.jan.

Re:Jak dobří jste programátoři na škále 1 až 10?
« Odpověď #83 kdy: 08. 11. 2018, 08:20:22 »
Ona je ta otazka takova divna. Co trochu objektivnejsi meritko zvenci ?
Teba pocet neuspesnych projektu/pocet  uspesne realizovanych projektu. 
To je casto vec managementu, ktory niekedy nieco zarezie skor. Alebo to moze nechat bezat aj dlhsie.

Mozna reknete povrchni, ale myslim vcelku dosti vypovidajici meritko je: zaplatil za vasi praci nekdo opakovane a s radosti 100K USD, ci dokonce 150K USD za rok ? Uz jste si tim vydelali prvni milion USD ?
Ano, platia v hrubom okolo 200k USD za rok. Ale po zapocitani dani a prenajmu to uz take slavne nie je, takze milion USD trva dlhsie.

Ne ? Pak to nejspis zadny vyrazny nadprumer nebude. Nekdo muze byt genialni 10 a zaroven hrdym autorem nejlepsi evidence kraliku v kraji, ale nejspis take nebude moc pouzitelny v jine oblasti.
Ja som priblizne 2. Neplatia ma za neobmedzene busenie kodu, ale za vizie a ich realizaciu.
Ano, vymluvy na management slycham casto.  K zariznuti byva dobry duvod. Reseni musi byt zkratka tak dobre, ze ho sami nebudou chtit zariznout a jen pri naznaku se zacnou bourit zakaznici, nebo padat trzby cele divize podelanyho korporatu. To ze CEO pri pohledu na ocekavane rocni vysledky vyrazi takovej management na hodinu je uz jen prijemnej bonus a vlastne jinej pribeh. IMHO spravne to je, pokud vam zakaznici cpou dalsi a dalsi penize, ze toho chteji vic a vic.

Dane, odvody a vase naklady jsou jina kapitola a kazdeho osobni vec, globalne dost odlisna. Zamestnavatele ci zakaznika to ani nezajima. Proc by melo ?


Ciste jen s programovanim se da uspet stezi. Je treba byt schopny analytik, znat technologie, trh, procesy, umet jednat s lidmi, byt vzdy soucasti reseni a nikoli problemu, budovat kontakty, umet uzavirat vyhodne smlouvy atd..


Dalsi meritko by mohlo byt geograficke. Pouzivaji se ma reseni pouze v mem okoli ? Jen v Cesku, v Evrope, v USA, v Japonsku, globalne ? Pouzivaji je destitky, tisice, miliony lidi ?


K puvodni otazce. Pokud se vas takto ptaji, pak jste nejspis zacatecnik, nebo jen testuji vase sebehodnoceni. U nadprumerneho jedince ma ta otazka spravne znit : "Kolik vam mame zaplatit, abyste sel delat pro nas ?".

phi

Re:Jak dobří jste programátoři na škále 1 až 10?
« Odpověď #84 kdy: 08. 11. 2018, 08:46:03 »
Jinak co se tyce toho Boeingu, tak je to otazka na tzv. lateralni mysleni (cituju z webu)

https://cs.wikipedia.org/wiki/Later%C3%A1ln%C3%AD_my%C5%A1len%C3%AD

Cili pokud odpovidate ve stylu: letadlo je neco jako valec, cili objem valce / objem micku, tak to je presne to co ten manazer nechtel slyset :D
Mate se pry ptat, jestli se pocitaji do toho nadrze na palivo a podobne :D
Na tom je nejsmutnější to, že test na laterální myšlení se zredukuje na binární má / nemá na základě jedné otázky na kterou odpovídá uchazeč ve stresu.

strepty

Re:Jak dobří jste programátoři na škále 1 až 10?
« Odpověď #85 kdy: 08. 11. 2018, 09:17:29 »
Jinak zdravím na košiar, kdo ti teď hlodá ovce?
Mate nejake predstavy ohladne oveciek ked ich tolko spominate? Pre tych co nevideli chov oviec poviem par slov. Dnes bacu netreba staci elektricky oplotok.  Ovce su opustene, staci im raz za tyzden naliat vodu.

Bacsa

Re:Jak dobří jste programátoři na škále 1 až 10?
« Odpověď #86 kdy: 08. 11. 2018, 10:15:32 »
Ovce su opustene, staci im raz za tyzden naliat vodu.
To je (psychické) týrání zvířat.

balki

Re:Jak dobří jste programátoři na škále 1 až 10?
« Odpověď #87 kdy: 08. 11. 2018, 16:50:41 »
Vam musel nejaky slovak ukradnut robotu
Jen peněženku a foťák, ale to už je dávno.
Nerozumiem, preco teda mate traumu zo slovakov vy. Ziskat Vasu penazenku a kluce, to musela byt trauma pre zlodeja.
Neozřejmil jsi nám, jestli jíš psa se sandálama, nebo ho nejprve vyzuješ ;) Jinak zdravím na košiar, kdo ti teď hlodá ovce?

Ovce nemám, ani ich nezvyknem hlodať. Ani nejem psy, a ani nehladam najlacnejsie pivo a bušty.
Tieto vaše projekcie ...

Momentálne kódim appku v ionic-u a ide ma z toho rozdrapiť :)  Moje typescript skills sú -5 z 10.

WEWLAD

Re:Jak dobří jste programátoři na škále 1 až 10?
« Odpověď #88 kdy: 08. 11. 2018, 17:02:56 »
Vam musel nejaky slovak ukradnut robotu
Jen peněženku a foťák, ale to už je dávno.
Nerozumiem, preco teda mate traumu zo slovakov vy. Ziskat Vasu penazenku a kluce, to musela byt trauma pre zlodeja.
Neozřejmil jsi nám, jestli jíš psa se sandálama, nebo ho nejprve vyzuješ ;) Jinak zdravím na košiar, kdo ti teď hlodá ovce?

Ovce nemám, ani ich nezvyknem hlodať. Ani nejem psy, a ani nehladam najlacnejsie pivo a bušty.
Tieto vaše projekcie ...

Momentálne kódim appku v ionic-u a ide ma z toho rozdrapiť :)  Moje typescript skills sú -5 z 10.
Zozer psa a pojeb ovcu. Zlepsi sa ti skill o 88%
t. znalec