Fortuna nabírá adminy?

teletubie

Fortuna nabírá adminy?
« kdy: 26. 10. 2018, 01:53:41 »
Zdravim,
momentalne nehledam zamestani (nemam cv na jobs ani na linked) a presto mi volali/psali asi 4 agentury ktere maji moje cv z minula, a nabizeli mi praci ve fortune , jedna se o linux admin , devops, sysadmin,
chci se zeptat co se deje, nejaky it run z fortuny nebo skutecne stavi novy team ? ze pry hledaji i jine pozice,
delate nekdo ve fortune jake to tam je ?
jedna se o praci na ICO
dekuji
« Poslední změna: 26. 10. 2018, 10:32:55 od Petr Krčmář »


jablon

Re:fortuna nabira ?
« Odpověď #1 kdy: 26. 10. 2018, 07:15:48 »
 Nic se neděje. IT je nedostatkové zboží. A tak si HR slečny přeprodávají mezi sebou CV a kontakty. Nic bych za tím nehledal.

hromotluk

Re:fortuna nabira ?
« Odpověď #2 kdy: 26. 10. 2018, 10:17:55 »
no co vím, tak z IT tam byl docela útěk/propouštění vedoucích a tak. Takže jsou docela podstav na ten bordel co tam mají. Hledají kde koho. Fungovaní klasika, dokud to funguje tak na to nešahej, nějakej budget na upgrade sítě nebo serverů atd je mimo mísu dokud se to neposere a nestojí hodinu nebo dvě produkce. Pak je budget skoro neomezený a máš na talíři vysvětlování jaktože už to dávno není udělaný a co na tom tak dlouho trvá.

monet

Re:Fortuna nabírá adminy?
« Odpověď #3 kdy: 02. 11. 2018, 09:40:01 »
men taky psali , jaci jsou kolegove a prace ?

xhamsterr

Re:Fortuna nabírá adminy?
« Odpověď #4 kdy: 02. 11. 2018, 10:05:54 »
...
chci se zeptat co se deje, nejaky it run z fortuny ...
Znásilnění angličtiny je hrozná věc ... .


mtd

Re:Fortuna nabírá adminy?
« Odpověď #5 kdy: 02. 11. 2018, 10:54:40 »
Já tam byl někdy před půl rokem na pohovoru (jako programátor) a ta firma mi dost neseděla. Korporátní prostředí, kancly navrhované podle vězení, výtahy navrhované podle vězení, lidi mi neseděli, ...

Ale už tehdy dost sháněli lidi.

Doporučuju ale nedat na cizí názory, pokud vás to zajímá, zajděte si tam a udělejte si vlastní názor. Můžu vyhrabat kontakt na jejich personalistku, s kterou jsem tehdy mluvil. Alternativně se dají potkat na jobsdev v dubnu. :)

Mlaskal

Re:Fortuna nabírá adminy?
« Odpověď #6 kdy: 02. 11. 2018, 23:08:54 »
To je teď všude... Nedostatek. Pokud jste z Phy,schválně si zkuste vyvěsit CV na jobsech, v pondělí se vám netrhne telefon a pojedete tak celý týden :D
Fortunu jsem taky absolvoval a neee. Nelíbilo. Málo peněz, korporátní moresy, bordel.