Banner 'Umíš programovat v PHP? Hledáme ...'

Re:Banner 'Umíš programovat v PHP? Hledáme ...'
« Odpověď #15 kdy: 31. 10. 2018, 10:56:23 »
A nemohl by se k tomu vyjádřit někdo kompetentní, pls?

Opravdu to nestojí za odpověď?


Lol Phirae

Re:Banner 'Umíš programovat v PHP? Hledáme ...'
« Odpověď #16 kdy: 31. 10. 2018, 11:01:32 »
A nemohl by se k tomu vyjádřit někdo kompetentní, pls?

Opravdu to nestojí za odpověď?

Nevidíš, že ještě nikoho nesehnali? (Njn, ovoce dneska lidi netáhne...  :P)

Re:Banner 'Umíš programovat v PHP? Hledáme ...'
« Odpověď #17 kdy: 31. 10. 2018, 11:22:12 »
tohle znamená co ?  :)

Kdo hledá teplé klidné místečko zastrčené kanceláře, kdo touží po tom „udělat si svoje a pak mít padla s čistou hlavou“, pro koho jsou na prvním místě nadstandardní zaměstnanecké výhody, pak u nás asi nebude spokojen.

Lol Phirae

Re:Banner 'Umíš programovat v PHP? Hledáme ...'
« Odpověď #18 kdy: 31. 10. 2018, 11:35:47 »
To je lákadlo pro milovníky ovoce a mizerný kancelářské kávy - můžeš si jich dolibosti užívat až do noci a dokonce i o víkendech. Cos na tom nepochopil?  ;D

mamlas

Re:Banner 'Umíš programovat v PHP? Hledáme ...'
« Odpověď #19 kdy: 31. 10. 2018, 11:36:01 »
tohle znamená co ?  :)

Kdo hledá teplé klidné místečko zastrčené kanceláře, kdo touží po tom „udělat si svoje a pak mít padla s čistou hlavou“, pro koho jsou na prvním místě nadstandardní zaměstnanecké výhody, pak u nás asi nebude spokojen.

Prostě ti naznačují, že  od tebe za malé prachy (+ ovoce  ;D) budou očekávat nadstadartní pracovní nasazení. Čemu zas nerozumíš  ;D


Re:Banner 'Umíš programovat v PHP? Hledáme ...'
« Odpověď #20 kdy: 31. 10. 2018, 18:43:33 »
 :o
 >:(
Ale pánové, já se přeci neptám ani na plat, ani na žádné jiné detaily.

Já bych chtěl jen vědět, proč se mi to ukazuje víckrát, proč to není "jednou a dost"...

u

Re:Banner 'Umíš programovat v PHP? Hledáme ...'
« Odpověď #21 kdy: 31. 10. 2018, 19:04:20 »
:o
 >:(
Ale pánové, já se přeci neptám ani na plat, ani na žádné jiné detaily.

Já bych chtěl jen vědět, proč se mi to ukazuje víckrát, proč to není "jednou a dost"...

a) protoze tam maji zatim same trotly (pardon, dynamicky kolektiv) co neumi poradne nastavit platnost cookie
b) co kdyby sis to nahodou rozmyslel ? Opakovani je matka moudrosti :)

u

Re:Banner 'Umíš programovat v PHP? Hledáme ...'
« Odpověď #22 kdy: 31. 10. 2018, 19:05:59 »
A nemohl by se k tomu vyjádřit někdo kompetentní, pls?

Opravdu to nestojí za odpověď?

Tady je nazorny priklad jak by s tebou komunikovalo vedeni v pripade nejakych konzultaci. Vubec nijak.

Adoris

Re:Banner 'Umíš programovat v PHP? Hledáme ...'
« Odpověď #23 kdy: 31. 10. 2018, 19:07:30 »
Taky mi to příjde dost otravné, ale ještě zarážející je, že už snad půl roku nemůžou v Praze sehnat obyčejnou lopatu. Na to co chtějí nepotřebují žádnou extrémní kvalifikaci, to zvládne lopaťák po dvou měsících intenzivního kurzu. Za tu dobu inzerce už jim kód mohla polepit uklízečka, kterou by protáhli rekvalifikačním kurzem.

Lol Phirae

Re:Banner 'Umíš programovat v PHP? Hledáme ...'
« Odpověď #24 kdy: 31. 10. 2018, 19:43:41 »
zarážející je, že už snad půl roku nemůžou v Praze sehnat obyčejnou lopatu

Za cenu pokladní v Lidlu se špatně shánějí i PHP lopaty...  :P

lopatin

Re:Banner 'Umíš programovat v PHP? Hledáme ...'
« Odpověď #25 kdy: 31. 10. 2018, 22:25:14 »
ale ještě zarážející je, že už snad půl roku nemůžou v Praze sehnat obyčejnou lopatu.

Už shánějí PHP programátora cca 2 roky. Měl jsem svého času možnost nahlédnout pod pokličku php kódu iinfo party a upřímně nic moc. Je to sice Nette, ale tak ve verzi 6 let zpět. Testy téměř žádné, nějaké náznaky MVC taky žádné, v kódu Controllerů je všechna business logika s mysql dotazy na jedné hromadě, mraky statických dependency, obří repo s tunou zkopírovaného kódu knihoven z internetu, composer to vidělo z velké dálky. Je to už pár let, co jsem to zahlédl, ale pochybuji o větším vývoji. IInfo totiž nemá žádný produkt, slušný kód a vývoj nikdy nebyla priorita, hlavně aby se točila reklama, která jediná vydělává.

K tomu banda externích adminů, kteří jsou "kámoši" ředitelů, věčně leakující a segfaultující PHP na produkci jako modul Apache, které se řeší restarty. CI / CD pipeliny = obří bash skripty které něco někam sypou přes ssh nebo tak.

K tomu peníze na úrovni autobusáka v MHD s odměnami = permanentní podstav a i to koho tam asi potkáte. Jako mohlo se něco změnit, ale protože shání již dva roky, tak asi nic.

Doporučuji hodit na Github, třeba někdo pomůže.

Re:Banner 'Umíš programovat v PHP? Hledáme ...'
« Odpověď #26 kdy: 02. 11. 2018, 11:21:06 »
A nemohl by se k tomu vyjádřit někdo kompetentní, pls?

Opravdu to nestojí za odpověď?

Ale teď jsem se zasekl:
Budu se ptát tak dlouho, dokud se mi to bude zobrazovat...

Re:Banner 'Umíš programovat v PHP? Hledáme ...'
« Odpověď #27 kdy: 02. 11. 2018, 11:59:51 »
Vývojáři mi slíbili, že to zkontrolují. Já jsem to jednou zavřel a už to nevidím. Nemažeš si třeba cookies? Jinam si informaci o zavření web poznamenat nemůže.

Lol Phirae

Re:Banner 'Umíš programovat v PHP? Hledáme ...'
« Odpověď #28 kdy: 02. 11. 2018, 12:04:20 »
Nemažeš si třeba cookies?

Před mnoha, mnoha a mnoha lety jsem hlásil, že máte úplně rozbité cookies, které po náhodné době přestanou fungovat. Zmizí počty přečtených komentářů, atd. atd. atd. Několik lidí potvrdilo stejný problém. Stejný problém existuje samozřejmě i po těch mnoha, mnoha a mnoha letech a pokud budete zaměstnávat "vývojáře" za ovoce a kafe v kuchyňce, tak nepochybně bude existovat i nadále. Jako bude nadále existovat i onen "žižkovský" antispam, který funguje tak výtečně, že již několik dní po sobě tady nějaký sázkař spamuje v komentářích odkazy na "spolehlivé informace" o tenisových sázkách.

Pěkný víkend.  :P

trl

Re:Banner 'Umíš programovat v PHP? Hledáme ...'
« Odpověď #29 kdy: 02. 11. 2018, 12:08:48 »
Citace
Jinam si informaci o zavření web poznamenat nemůže.

Chápu, že tu informaci máte nejspíš od vašich vývojářů, ale vzkažte jim, že může a dokonce je těch alternativ několik.