Banner 'Umíš programovat v PHP? Hledáme ...'

Banner 'Umíš programovat v PHP? Hledáme ...'
« kdy: 24. 10. 2018, 18:41:50 »
Ten banner se mi teď bude objevovat do doby, než se někdo přihlásí?
Nebo kolikrát to musím zavřít?


?

Re:Banner 'Umíš programovat v PHP? Hledáme ...'
« Odpověď #1 kdy: 24. 10. 2018, 19:03:05 »
Dokud se nenaučíš PHP.

ignát hermet

Re:Banner 'Umíš programovat v PHP? Hledáme ...'
« Odpověď #2 kdy: 24. 10. 2018, 19:14:13 »
Bude se objevovat tak dlouho, než jim dojde, že musí nabídnout normální plat, jinak samozřejmě nikdo mít zájem nebude.

bazoros

Re:Banner 'Umíš programovat v PHP? Hledáme ...'
« Odpověď #3 kdy: 24. 10. 2018, 23:31:09 »
spíš dokud se nenaučíš jak ovládat ublock. Nic takového nevidím  na druhém browseru, možná za to může element hiding helper, který mám natrénovanější,

ale je to nějak vprasené přes cookies a ty teď neblokuji a taky mě to otravuje teď.


mimochodem přidejte si
Kód: [Vybrat]
^ga.js$script
ad-iframe$subdocument
fuckadblock.js

pro nešťastníky co neblokují defaultně 3rd party
* sascdn.cz * block
* trackad.cz * block
* bbelements.com  * block
* googletagmanager.com  * block
* navrcholu.cz  * block


pro hardblokaře
 * f.root.cz * noop

Lol Phirae

Re:Banner 'Umíš programovat v PHP? Hledáme ...'
« Odpověď #4 kdy: 24. 10. 2018, 23:51:58 »
Bude se objevovat tak dlouho, než jim dojde, že musí nabídnout normální plat, jinak samozřejmě nikdo mít zájem nebude.

To nemůžou nabídnout, páč stále živej sedm "ředitelů". Pravda, před rokem jich bylo devět, ale úspory stále nestačí na zaplacení produktivních lidí místo darmožroutů.   ::)


vim

Re:Banner 'Umíš programovat v PHP? Hledáme ...'
« Odpověď #5 kdy: 25. 10. 2018, 14:57:29 »
V nějakém podkástu se chlubil pan spolumajitel Infa, že byť neprogramátor, zadává svým 2-3 php ovečkám prácí a šéfuje je a že hledají úspory kde se dá, takže job asi žádné velké terno to nebude...

robin martinez

  • *****
  • 1 138
  • Have you hugged your toilet today?
    • Zobrazit profil
    • Null Storage
    • E-mail
Re:Banner 'Umíš programovat v PHP? Hledáme ...'
« Odpověď #6 kdy: 25. 10. 2018, 15:12:55 »
Ono to PéHáPé umí přece každej, tutaj ten Jeremiášův syn z vedlejší dědiny nám ty stránke udělá.

Ty lidi nic neuměj, potom tak vypadá ten plat, který péhápéčkařům všude firmy nabízej a potom nakonec tak vypadaj ty projekty v těch daných firmách. Vidím to už ve třetí práci.

Italský jídlo mám rád, ale to je špageta na špagetě.  ::)
One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man.

I do Linux, Hardware and spaghetti code in PHP, Python and JavaScript

Urvustrop

Re:Banner 'Umíš programovat v PHP? Hledáme ...'
« Odpověď #7 kdy: 25. 10. 2018, 15:55:01 »
Jen aby nedošlo k mýlce, za to nemůže PHP, ale to, že ho dělají lidi, kteří tomu prd rozumí.

balki

Re:Banner 'Umíš programovat v PHP? Hledáme ...'
« Odpověď #8 kdy: 25. 10. 2018, 16:38:57 »
Ono to PéHáPé umí přece každej, tutaj ten Jeremiášův syn z vedlejší dědiny nám ty stránke udělá.

Ty lidi nic neuměj, potom tak vypadá ten plat, který péhápéčkařům všude firmy nabízej a potom nakonec tak vypadaj ty projekty v těch daných firmách. Vidím to už ve třetí práci.

Italský jídlo mám rád, ale to je špageta na špagetě.  ::)

Ak ovladaju php + react (alebo angular), plat je niekde inde. 

Re:Banner 'Umíš programovat v PHP? Hledáme ...'
« Odpověď #9 kdy: 26. 10. 2018, 19:34:00 »
A nemohl by se k tomu vyjádřit někdo kompetentní, pls?

xhamsterr

Re:Banner 'Umíš programovat v PHP? Hledáme ...'
« Odpověď #10 kdy: 26. 10. 2018, 21:10:57 »
A nemohl by se k tomu vyjádřit někdo kompetentní, pls?
K čemu konkrétně?

to to jedno

Re:Banner 'Umíš programovat v PHP? Hledáme ...'
« Odpověď #11 kdy: 26. 10. 2018, 21:16:52 »
Slovo "plat" se v tom inzerátu vůbec nevyskytuje. Proč pořád všichni řešíte plat, když se vám nabízí práce v mladém dynamickém kolektivu s dostatkem nápojů a ovoce v kuchyňce?

Lempl

Re:Banner 'Umíš programovat v PHP? Hledáme ...'
« Odpověď #12 kdy: 27. 10. 2018, 09:21:49 »
Já osobně ho řeším třeba proto, že za mladý dynamický kolektiv a nějaký hnusný kafe (který stejně nepiju) si nemůžu koupit co chci já a né to co mi nabízí firma. Teda za předpokladu že to kafe nebudu krást a prodávat (jako to dělal jeden můj bývalý kolega). Tyhle benefity jsou totiž úplně k hovnu, radši bych měl litr k výplatě a využil ho jinak. A kdo by chtěl, tak ať si za něj koupí třeba to kafe.

xhamsterr

Re:Banner 'Umíš programovat v PHP? Hledáme ...'
« Odpověď #13 kdy: 27. 10. 2018, 09:45:23 »
... práce v mladém dynamickém kolektivu s dostatkem nápojů a ovoce v kuchyňce?
Ne vsichni jsou php opice.

xhamsterr

Re:Banner 'Umíš programovat v PHP? Hledáme ...'
« Odpověď #14 kdy: 27. 10. 2018, 09:50:50 »
Já osobně ho řeším třeba proto, že za mladý dynamický kolektiv a nějaký hnusný kafe (který stejně nepiju) si nemůžu koupit co chci já a né to co mi nabízí firma. Teda za předpokladu že to kafe nebudu krást a prodávat (jako to dělal jeden můj bývalý kolega). Tyhle benefity jsou totiž úplně k hovnu, radši bych měl litr k výplatě a využil ho jinak. A kdo by chtěl, tak ať si za něj koupí třeba to kafe.
Tak asi zalezi kolik toho kafe vypijes protoze 1000 k vyplate bude nejakych 1500 mzdovy naklad zamestnance a za to koupi asi tak 3.5kg kavovych zrnek ze kterych udelas asi 250 kafi .... chapes kam mirim? Realne bez kavoveho benefitu by ti hohl pridat tak stovku ....