AWS messages queuing vs paralelné Lambdy.

Re:AWS messages queuing vs paralelné Lambdy.
« Odpověď #15 kdy: 20. 10. 2018, 01:12:34 »
Citace
..reakcia na napadnutie
Člověk na úrovni se pozná třeba tak, že se třeba nad napadnutí povznese a nesníží se ke slovníku čtvrté cenové skupiny....

Pracujem na náprave


Re:AWS messages queuing vs paralelné Lambdy.
« Odpověď #16 kdy: 20. 10. 2018, 01:13:06 »
Jedním z důvodů, proč čtu fóra na rootu, je oddych a zábava. Před pár měsíci jsem se těšíval na témata od Macíka. Bohužel, už dlouho se na nic neptal. Nyní jeho roli přebírá Wal-De-Mar, za což mu děkuji.

Rado sa stalo

Re:AWS messages queuing vs paralelné Lambdy.
« Odpověď #17 kdy: 20. 10. 2018, 01:17:31 »
hoci som jediný krát nikoho bezdôvodne nenapadol.

- :D Aaa ... napíšeš aj niečo k téme, ty usoplený trolko? :D - reakcia na napadnutie

- "Profíkmi??? Tak vystúp z anonymity ty lopata pojebaná a zverejni vzdelanie a referencie :D" - reakcia na napadnutie

- "Stroj môže byť spoľahlivý z nespoľahlivých súčiastok? A ty si kompletný???" - mierna reakcia na napadnutie, len veeeľmi prekvapená otázka na naprosto nezmyselné tvrdenie

- "Nie hlupáčik, nezrovnávaj ma s tebou, ja som jasne napísal prečo som tam bol a nezaujíma ma, prečo ty :) Ale ak chceš, dám dôkaz, fotky z toho Dubaja pri Prešove ;) A ty? Vieš oprieť svoje sračky.o dôkazy? ;)" - reakcia na napadnutie

Takže ty citátor, čo keby si sa posnažil trochu viac? Lebo mimochodom, som si istý, že viem dohľadať ako si ma aj ty bezdôvodne napadol. Takže šup šup ty profesionál, čo je stratený a nevie si ani len sám vyriešiť problém s emailom, dohľadaj niečo, čo som ja začal, a nie iba moje reakcie.

Bé, bé, všichni jsou zlí a jen já jsem ten hodný.
:)

Petře dík, přesně tohle jsem měl na müsli...

Re:AWS messages queuing vs paralelné Lambdy.
« Odpověď #18 kdy: 20. 10. 2018, 01:23:43 »
...
Ostáva dúfať, že tak ako tvoji rodáci v sandáloch s ponožkami, čo s obľubou padajú v Tatrách zo skál, ani ty a osadenstvo forum.root.cz nie je reprezentatívna vzorka českej populácie...
Sedím v klídku na báru a mám "sandále s ponožkami" (a budu mít, dokud to půjde), z jaké pozice si troufáš hodnotit (ne)reprezentativnost "vzorku českej populácie"?

Re:AWS messages queuing vs paralelné Lambdy.
« Odpověď #19 kdy: 20. 10. 2018, 01:48:02 »
...
Ostáva dúfať, že tak ako tvoji rodáci v sandáloch s ponožkami, čo s obľubou padajú v Tatrách zo skál, ani ty a osadenstvo forum.root.cz nie je reprezentatívna vzorka českej populácie...
Sedím v klídku na báru a mám "sandále s ponožkami" (a budu mít, dokud to půjde), z jaké pozice si troufáš hodnotit (ne)reprezentativnost "vzorku českej populácie"?

Z osobnej skúsenosti. A ešte aj to si zachovávam pozitívny prístup a vyjadrujem nádej, že to nie je tak ako to vyzerá.


Re:AWS messages queuing vs paralelné Lambdy.
« Odpověď #20 kdy: 20. 10. 2018, 01:49:33 »
hoci som jediný krát nikoho bezdôvodne nenapadol.

- :D Aaa ... napíšeš aj niečo k téme, ty usoplený trolko? :D - reakcia na napadnutie

- "Profíkmi??? Tak vystúp z anonymity ty lopata pojebaná a zverejni vzdelanie a referencie :D" - reakcia na napadnutie

- "Stroj môže byť spoľahlivý z nespoľahlivých súčiastok? A ty si kompletný???" - mierna reakcia na napadnutie, len veeeľmi prekvapená otázka na naprosto nezmyselné tvrdenie

- "Nie hlupáčik, nezrovnávaj ma s tebou, ja som jasne napísal prečo som tam bol a nezaujíma ma, prečo ty :) Ale ak chceš, dám dôkaz, fotky z toho Dubaja pri Prešove ;) A ty? Vieš oprieť svoje sračky.o dôkazy? ;)" - reakcia na napadnutie

Takže ty citátor, čo keby si sa posnažil trochu viac? Lebo mimochodom, som si istý, že viem dohľadať ako si ma aj ty bezdôvodne napadol. Takže šup šup ty profesionál, čo je stratený a nevie si ani len sám vyriešiť problém s emailom, dohľadaj niečo, čo som ja začal, a nie iba moje reakcie.

Bé, bé, všichni jsou zlí a jen já jsem ten hodný.
:)

Petře dík, přesně tohle jsem měl na müsli...

Infantilná reakcia, ktorá navyše vyzerá dosť vlezdozadekne. Nabudúce k veci poprosím.

Re:AWS messages queuing vs paralelné Lambdy.
« Odpověď #21 kdy: 20. 10. 2018, 01:54:30 »

David

Re:AWS messages queuing vs paralelné Lambdy.
« Odpověď #22 kdy: 20. 10. 2018, 08:23:35 »
150 postu v jednom threadu uplne o nicem a mimo tema - vtipne. Typicky root.cz

Re:AWS messages queuing vs paralelné Lambdy.
« Odpověď #23 kdy: 20. 10. 2018, 08:37:48 »
Takhle to dopadá, když se autor začne nesmyslně hádat. Nejdřív sprostě (což bylo smazáno) a pak se zkusí hádat jinak.

Zamykam.