Hovorka je Jezek?

Hovorka je Jezek?

Hovorka je Jezek?
« kdy: 14. 10. 2018, 00:48:00 »
Pride mi zajimave, ze redakce zasadne ignoruje komentare na autory, fajn da se to chapat.

Nicmene pseudo "komix" Hovorky nelze hodnotit jinak nez tragicky coz koreluje i s jinym mistnim autorem.

Predpokladam, ze Krcmi to tu zavre, nicmene, pokud ma koule, tak by me zajimalo, proc vydavat soucasny komix vs. nemit v soboru nic? Se srandou/vtipem to od Bumegos nema moc spolecnyho, ale od Hovorky je to total-zumpa. Diky za odpoved k veci, treba to jen nechapu.


soriako

Re:Hovorka je Jezek?
« Odpověď #1 kdy: 14. 10. 2018, 00:58:35 »
drž mlč, to bysme přišli o zrzku!

Hovorka je Jezek?

Re:Hovorka je Jezek?
« Odpověď #2 kdy: 14. 10. 2018, 01:06:51 »
drž mlč, to bysme přišli o zrzku!
A? Zrejme si mladsi rocnik a ne-ANUBIS-ujes jaky Johanka-vtipky byly kdysi. Kratka pamet, dlouha smrt.

Trollopata

Re:Hovorka je Jezek?
« Odpověď #3 kdy: 14. 10. 2018, 01:17:15 »
S každým novým autorem komixů každý brečí, jaká je to tragédie, a jak ten předchozí byl lepší... přijdou časy, že se ti ještě bude po Hovorkovi stýskat ;-)

Hovorka je Jezek?

Re:Hovorka je Jezek?
« Odpověď #4 kdy: 14. 10. 2018, 08:31:23 »
S každým novým autorem komixů každý brečí, jaká je to tragédie, a jak ten předchozí byl lepší... přijdou časy, že se ti ještě bude po Hovorkovi stýskat ;-)
Hele, pisu jasne, ze Bugemos byli posledni ok, nevim, co na tom nechapes, a to je kolik - 5 let, mozna vic?


Lama

Re:Hovorka je Jezek?
« Odpověď #5 kdy: 14. 10. 2018, 08:36:31 »
A co na to Jolanda - https://youtu.be/Rql3e34kyQM

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:Hovorka je Jezek?
« Odpověď #6 kdy: 14. 10. 2018, 09:32:59 »
... tak by me zajimalo, proc vydavat soucasny komix vs. nemit v soboru nic? ...
Protože jakmile komiks jednou skončí, už se nikdy nevrátí. I kdyby se objevil sebelepší autor, už znovu nezačne.

.

Re:Hovorka je Jezek?
« Odpověď #7 kdy: 14. 10. 2018, 10:28:42 »
Vtip neznamená sranda!

Lol Phirae

Re:Hovorka je Jezek?
« Odpověď #8 kdy: 14. 10. 2018, 10:39:21 »
Vtip neznamená sranda!

Brýtro, pane Hovorka!  ;D

onubis

Re:Hovorka je Jezek?
« Odpověď #9 kdy: 14. 10. 2018, 10:42:04 »
tipl bych si, že jde o určitou ´´terapii´´ pro autora komixu.

Re:Hovorka je Jezek?
« Odpověď #10 kdy: 14. 10. 2018, 10:50:59 »
Komixy sa zrusia... toho bohda nebude aby si v diskusii pod tvorbou pana Hovorku z toho vsetci robili len ΡRDEL !!!  >:(
Vy ste windowsáci, ja už nie... Čo bolo, to bolo. Terazky som Linuxák.

Re:Hovorka je Jezek?
« Odpověď #11 kdy: 14. 10. 2018, 14:40:12 »
Pride mi zajimave, ze redakce zasadne ignoruje komentare na autory, fajn da se to chapat.

Nicmene pseudo "komix" Hovorky nelze hodnotit jinak nez tragicky coz koreluje i s jinym mistnim autorem.

Predpokladam, ze Krcmi to tu zavre, nicmene, pokud ma koule, tak by me zajimalo, proc vydavat soucasny komix vs. nemit v soboru nic? Se srandou/vtipem to od Bumegos nema moc spolecnyho, ale od Hovorky je to total-zumpa. Diky za odpoved k veci, treba to jen nechapu.

Hele, jsi schopen pobrat, že po tomto světě chodí i lidé, kterým ten komix nevadí a nemají s tím problém?

Inkvizitor

Re:Hovorka je Jezek?
« Odpověď #12 kdy: 14. 10. 2018, 15:40:37 »
Pride mi zajimave, ze redakce zasadne ignoruje komentare na autory, fajn da se to chapat.

Nicmene pseudo "komix" Hovorky nelze hodnotit jinak nez tragicky coz koreluje i s jinym mistnim autorem.

Predpokladam, ze Krcmi to tu zavre, nicmene, pokud ma koule, tak by me zajimalo, proc vydavat soucasny komix vs. nemit v soboru nic? Se srandou/vtipem to od Bumegos nema moc spolecnyho, ale od Hovorky je to total-zumpa. Diky za odpoved k veci, treba to jen nechapu.

Hele, jsi schopen pobrat, že po tomto světě chodí i lidé, kterým ten komix nevadí a nemají s tím problém?

Mně třeba taky nevadí. Pro diskusi a remixy dobrá platforma.

JanaS

Re:Hovorka je Jezek?
« Odpověď #13 kdy: 14. 10. 2018, 18:28:01 »
Protože jakmile komiks jednou skončí, už se nikdy nevrátí. I kdyby se objevil sebelepší autor, už znovu nezačne.

To je svata pravda. Je lepsie nechat to tak ako je, aspon je veselo v diskusii a je miesto pre alternativne komixy. Si uvedomte, ze bez Hovorku by asi rysava psychologicka nikdy nebola.

kocourek

Re:Hovorka je Jezek?
« Odpověď #14 kdy: 14. 10. 2018, 18:29:06 »
... tak by me zajimalo, proc vydavat soucasny komix vs. nemit v soboru nic? ...
Protože jakmile komiks jednou skončí, už se nikdy nevrátí. I kdyby se objevil sebelepší autor, už znovu nezačne.

proc? jako ze se uz nikdo dalsi nenajde?