iinfo.cz PHP programátor

soriako

iinfo.cz PHP programátor
« kdy: 08. 10. 2018, 19:09:10 »
https://www.iinfo.cz/pracovni-pozice/vyvojar
To jsme rádi že budeme mít denně čerstvé ovoce, a co plat? O tom jste se zapomněli zmínit.
Stejná sviňárna jako bych já vám v mailu namazal med kolem huby a životopis bych tak nějak zapomněl.
Zaměstnavatele zajímá životopis, zaměstnance plat. Když to jedna strana nedodá, tak je tady něco hodně špatně.


Re:iinfo.cz PHP programátor
« Odpověď #1 kdy: 08. 10. 2018, 19:14:57 »
naprosto bezna praktika. nechapu nad cim se pohorsujes. proste tam zavolej a optej se jestli tolik kolik chces jsou ochotni dat pri splneni znalosti a zkusenosti.
Děkuji za možnost editace příspěvku.

ridicula

Re:iinfo.cz PHP programátor
« Odpověď #2 kdy: 08. 10. 2018, 19:22:04 »
běžný praktiky z dob finanční krize, teď nabídka bez uvedenýho platu znamená plat kterej je v oboru hodně podprůměrnej

Kit

Re:iinfo.cz PHP programátor
« Odpověď #3 kdy: 08. 10. 2018, 19:50:45 »
Naopak jsem rád za ten link. Aspoň vidím, s jakou slátaninou musí vývojáři v IInfo pracovat.

Re:iinfo.cz PHP programátor
« Odpověď #4 kdy: 08. 10. 2018, 19:54:27 »
Naopak jsem rád za ten link. Aspoň vidím, s jakou slátaninou musí vývojáři v IInfo pracovat.

Zlátaninou? Môžeš rozviesť kde konkrétne vidíš problém v ich stacku?


Re:iinfo.cz PHP programátor
« Odpověď #5 kdy: 08. 10. 2018, 21:59:57 »
běžný praktiky z dob finanční krize, teď nabídka bez uvedenýho platu znamená plat kterej je v oboru hodně podprůměrnej
to si nemyslim.
Děkuji za možnost editace příspěvku.

maoam

Re:iinfo.cz PHP programátor
« Odpověď #6 kdy: 08. 10. 2018, 22:07:29 »
https://www.iinfo.cz/pracovni-pozice/vyvojar
To jsme rádi že budeme mít denně čerstvé ovoce, a co plat? O tom jste se zapomněli zmínit.
Stejná sviňárna jako bych já vám v mailu namazal med kolem huby a životopis bych tak nějak zapomněl.
Zaměstnavatele zajímá životopis, zaměstnance plat. Když to jedna strana nedodá, tak je tady něco hodně špatně.

Bohužel, taky mě ničí vidět jak někdo kdo nabízí práci trpí zapomnětlivostí a nenapíše plat

David

Re:iinfo.cz PHP programátor
« Odpověď #7 kdy: 08. 10. 2018, 22:13:03 »
Naopak jsem rád za ten link. Aspoň vidím, s jakou slátaninou musí vývojáři v IInfo pracovat.

Zlátaninou? Môžeš rozviesť kde konkrétne vidíš problém v ich stacku?

Ten problem se nazyva PHP.

Re:iinfo.cz PHP programátor
« Odpověď #8 kdy: 08. 10. 2018, 22:22:06 »
Naopak jsem rád za ten link. Aspoň vidím, s jakou slátaninou musí vývojáři v IInfo pracovat.

Zlátaninou? Môžeš rozviesť kde konkrétne vidíš problém v ich stacku?

Ten problem se nazyva PHP.

Aha... Trápne, ale tak čo už, aj pre teba slnko svieti.

Re:iinfo.cz PHP programátor
« Odpověď #9 kdy: 08. 10. 2018, 22:52:51 »
Bohužel, taky mě ničí vidět jak někdo kdo nabízí práci trpí zapomnětlivostí a nenapíše plat

Nevidím v tom problém, v inzerátu neříkají jaké znalosti a zkušenosti požadují, plat lze čekat podle toho. Tady je vždy nějak moc lidí, pro které je plat to hlavní, očividně takoví lidé nejsou cílem inzerátu a třeba je to odradí zbytečně plýtvat čas náborářů.

Kit

Re:iinfo.cz PHP programátor
« Odpověď #10 kdy: 09. 10. 2018, 01:47:54 »
Naopak jsem rád za ten link. Aspoň vidím, s jakou slátaninou musí vývojáři v IInfo pracovat.
Zlátaninou? Môžeš rozviesť kde konkrétne vidíš problém v ich stacku?
Ten problem se nazyva PHP.

Problém není v PHP, ale v té různorodé kombinaci frameworků. Tohle se musí udržovat hodně blbě.

martyd420

  • ***
  • 193
  • K U B U N T U
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:iinfo.cz PHP programátor
« Odpověď #11 kdy: 09. 10. 2018, 08:35:04 »
Souhlas.
Koho zajímá jabko a hustokrutý kávovar na jedovaté kapsle?
To platí tak málo, že si nemůžu dovolit svačinu?
T_PAAMAYIM_NEKUDOTAYIM  |  Nemám rád IPv6 influencery :P

frutarian

Re:iinfo.cz PHP programátor
« Odpověď #12 kdy: 09. 10. 2018, 09:26:00 »
https://www.iinfo.cz/pracovni-pozice/vyvojar
To jsme rádi že budeme mít denně čerstvé ovoce, a co plat? O tom jste se zapomněli zmínit.
Stejná sviňárna jako bych já vám v mailu namazal med kolem huby a životopis bych tak nějak zapomněl.
Zaměstnavatele zajímá životopis, zaměstnance plat. Když to jedna strana nedodá, tak je tady něco hodně špatně.

Bohužel, taky mě ničí vidět jak někdo kdo nabízí práci trpí zapomnětlivostí a nenapíše plat

O co vám de, co zas prudíte s prachama, jabko a hruška denně vám musí stačit holoto!

Lopatin

Re:iinfo.cz PHP programátor
« Odpověď #13 kdy: 09. 10. 2018, 09:51:15 »
Tak stačí poslat životopis + své požadavky s tím, že pokud to sedne tak se můžeme bavit dále.
Pokud jsou solidní, tak rovnou řeknou zda je to možné nebo ne.

Jinak to tu visí cca 2 roky, takže z toho určitě už něco také lze odvodit. Podle mých informací je to poměrně v pohodě co se týká kolektivu a míry buzerace - téměř žádná, ale platově cca na úrovni autobusáka v Praze, hodně pod průměr.

Také z IInfa za poslední rok a něco odešlo celkem dost managementu, což také o něčem vypovídá.

McFly

  • *****
  • 560
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:iinfo.cz PHP programátor
« Odpověď #14 kdy: 09. 10. 2018, 10:36:36 »
Obávám se, že to je zcela běžný jev, kdy u nabízeného místa je vypsáno, co vše musíš splňovat a co ti krásného nabízí, avšak plat není zmíněn prakticky nikdy. Taky se mi otevírá kudla v kapse, když to čtu, ale já si už 10 let práci hledat nemusím... :)