Zrušení nechtěného propojení Skype - PayPal

i

Zrušení nechtěného propojení Skype - PayPal
« kdy: 03. 10. 2018, 09:34:56 »
Včera večer jsem chtěl provést dobrý skutek, a známému jsem se snažil dobít skype-účet z mého paypal-účtu.
Došlo ale bohužel k trvalému propojení a skype se prý bude nyní z tohoto paypal-účtu už dobíjet automaticky.
Zkusili jsme ztáhnout další peníze a povedlo se bez jakékoliv mé autorizace. Původně to měla být jednorázová platba, vzniklo ale propojení, něco jako inkaso.

Přihlásil jsem se na PayPal a druhou platbu jsem reklamoval jako neoprávněnou transakci, s popisem situace a požadavkem na postup, jak toto propojení zrušit.

Odpověděli mi jen uklidňující žvásty o tom, že to neoprávněná transakce nebyla a že mi peníze z té druhé platby časem vrátí. Ale vůbec nic o tom, jak tuto vymoženost zrušit, zároveň ticket uzavřeli bez možnosti další reakce z mé strany.

Co se s tím dá dělat ? nějaký nápad ?
« Poslední změna: 03. 10. 2018, 09:42:29 od Petr Krčmář »


Madafa

Re:Zrušení nechtěného propojení Skype - PayPal
« Odpověď #1 kdy: 03. 10. 2018, 10:29:47 »
V PayPalu máš předschválené platby.
Typicky se tam zaháčkuje Badoo, Skype, různé Story a podobně.
Musíš otevřít admina PayPalu a trvalé "předschválení" odebrat.
Hledá se to snadno,  hledá se to snadno, když jsi programátor PayPalu, hledá se to snadno, když jsi programátor Paypalu a dělal jsi to už minulý týden, hledá se to snadno, když jsi programátor PayPalu, dělal jsi to minulý týden třikrát a máš k tomu papírový návod  :(

Madafa

Re:Zrušení nechtěného propojení Skype - PayPal
« Odpověď #2 kdy: 03. 10. 2018, 10:31:26 »
Pak jsou ještě automatické platby kreditkou no a to je další hrozně vtipná věc  ;D

pako

Re:Zrušení nechtěného propojení Skype - PayPal
« Odpověď #3 kdy: 03. 10. 2018, 10:48:19 »
Tady by to mělo jít zrušit... https://www.paypal.com/myaccount/autopay/

i

Re:Zrušení nechtěného propojení Skype - PayPal
« Odpověď #4 kdy: 03. 10. 2018, 11:03:11 »
Tady by to mělo jít zrušit... https://www.paypal.com/myaccount/autopay/

Moc děkuji, snad se povedlo,

Bohužel mám dojem, že čím více se tyto systémy přizpůsobují dementní většině, tím méně jsou použitelné pro lidi kteří mají rádi své věci pod kontrolou.

Ještě jednou děkuji.


xhamsterr

Re:Zrušení nechtěného propojení Skype - PayPal
« Odpověď #5 kdy: 08. 10. 2018, 18:31:52 »
Pak jsou ještě automatické platby kreditkou no a to je další hrozně vtipná věc  ;D
Jedine blb.c nekam natuka cislo karty.