Jaká je práce v Seznamu

kojot4

  • ***
  • 217
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Jaká je práce v Seznamu
« kdy: 28. 09. 2018, 09:18:42 »
Četl jsem tu tuším už nějaké názory, že bejt ta poslední lopata je špatné, ale mě přišla nabídka produkťáka, vůbec nevím co si pod tím představit, ale přijde mi to tak, že Seznam má seniory jako produkťáky, a pak spoustu lopat.

Nicméně je asi jedna věc, kterou bych stejně nekousl - píchačky.


qwerty

Re:Jaká je práce v Seznamu
« Odpověď #1 kdy: 28. 09. 2018, 10:13:49 »
Pichacky jsou, tak asi nic pro tobe.
Jinak prace je dobra, kolektiv taky - jde o subjektivni nazor a taky jsem tam kratce, tak kdo vi jaka to bude po delsi dobre.

aktaX

Re:Jaká je práce v Seznamu
« Odpověď #2 kdy: 28. 09. 2018, 10:34:53 »
Ja jsem rad za sveho zamestnavatele, ktery chape, ze spokojeny zamestnanec je dobry zamestnanec. Jsme sice mala firma, ale sef pochopil, ze kdyz je prace hotova tak neni nutne dalsich X hodin predsitrat praci. Pokud prijdeme o hodinu pozdeji, nikdo to neresi pokud je Vase prace hotova, pochopitelne mame i HO...
Jako top benefit ovsem vnimam, ze nepracuji v hale(open space) s X kaslajicima/pokrykujicima dementama a muzeme si v klidu otevrit okno. A zadni Madari... 

qwerty

Re:Jaká je práce v Seznamu
« Odpověď #3 kdy: 28. 09. 2018, 12:52:46 »
Pokud prijdeme o hodinu pozdeji, nikdo to neresi pokud je Vase prace hotova, pochopitelne mame i HO...

'O hodinu pozdeji' moc neexistuje s pruznou pracovni dobou.
Pichacky neznamena ze mas fixni pracovni dobu, ani to ne, ze nemas k tomu HO.

kojot4

  • ***
  • 217
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jaká je práce v Seznamu
« Odpověď #4 kdy: 28. 09. 2018, 13:53:43 »
Pokud prijdeme o hodinu pozdeji, nikdo to neresi pokud je Vase prace hotova, pochopitelne mame i HO...

'O hodinu pozdeji' moc neexistuje s pruznou pracovni dobou.
Pichacky neznamena ze mas fixni pracovni dobu, ani to ne, ze nemas k tomu HO.

No a co se stane, když ten čas na píchačkách nesedí - jakože to je vesměs standardní stav, protože na minutu přesně to udělá asi málokdo. V tom případě čas navíc zaplatí, a čas méně neproplatí, nebo je to jen pro info manažerů, ale veskrze to nikdo neřeší?


n

Re:Jaká je práce v Seznamu
« Odpověď #5 kdy: 28. 09. 2018, 15:12:32 »
No a co se stane, když ten čas na píchačkách nesedí - jakože to je vesměs standardní stav, protože na minutu přesně to udělá asi málokdo. V tom případě čas navíc zaplatí, a čas méně neproplatí, nebo je to jen pro info manažerů, ale veskrze to nikdo neřeší?
Zavisi na tvem primem nadrizenem. Vetsinou je to vsem egal. Pokud mas nadrizeneho debila, tak je to tezky, ale tak, to se muzes zeptat primo na pohovoru.

Pokud prijdeme o hodinu pozdeji, nikdo to neresi pokud je Vase prace hotova, pochopitelne mame i HO...
O hodinu pozdeji je nesmysl, takze u vas mate pevnou pracovni dobu? V seznamu si vetsina chodi, jak se jim to hodi. Jen je to mezi 6 a 22 hodinou.

Nepochopil jsem ten pocatecni prispevek se seniorem a produktakem,.. vyvojar a produktak je neco jinyho, kazdy z nich ma nekolik stupnu "seniornosti".

Krysa11

Re:Jaká je práce v Seznamu
« Odpověď #6 kdy: 28. 09. 2018, 15:35:18 »
Jako zeptat se na pohovoru budouciho nadrizeneho "jses debil?"

m.

Re:Jaká je práce v Seznamu
« Odpověď #7 kdy: 28. 09. 2018, 15:58:55 »
Pokud prijdeme o hodinu pozdeji, nikdo to neresi pokud je Vase prace hotova, pochopitelne mame i HO...

'O hodinu pozdeji' moc neexistuje s pruznou pracovni dobou.
Pichacky neznamena ze mas fixni pracovni dobu, ani to ne, ze nemas k tomu HO.

Ve smernicich maji prichod do 10:00.

m.

Re:Jaká je práce v Seznamu
« Odpověď #8 kdy: 28. 09. 2018, 16:00:12 »
Pokud prijdeme o hodinu pozdeji, nikdo to neresi pokud je Vase prace hotova, pochopitelne mame i HO...

'O hodinu pozdeji' moc neexistuje s pruznou pracovni dobou.
Pichacky neznamena ze mas fixni pracovni dobu, ani to ne, ze nemas k tomu HO.

No a co se stane, když ten čas na píchačkách nesedí - jakože to je vesměs standardní stav, protože na minutu přesně to udělá asi málokdo. V tom případě čas navíc zaplatí, a čas méně neproplatí, nebo je to jen pro info manažerů, ale veskrze to nikdo neřeší?

Kdyz mas min, tak oddeleni lidskych zdroju prudi, kdyz mas vic, tak to nikoho nezajima.

kojot4

  • ***
  • 217
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jaká je práce v Seznamu
« Odpověď #9 kdy: 28. 09. 2018, 16:18:30 »
Kdyz mas min, tak oddeleni lidskych zdroju prudi, kdyz mas vic, tak to nikoho nezajima.

Skvělá firma, asi si je zařadím někam na konec seznamu čekatelů, co mi nabízí práci  :P

senochrup

Re:Jaká je práce v Seznamu
« Odpověď #10 kdy: 28. 09. 2018, 16:22:42 »
Kdyz mas min, tak oddeleni lidskych zdroju prudi, kdyz mas vic, tak to nikoho nezajima.

Skvělá firma, asi si je zařadím někam na konec seznamu čekatelů, co mi nabízí práci  :P
Zni to jako ten tmobile, na kterej sem se ptal v predchozim videu. Proste v kontextu techto firem je prace misto kam se chodi. Ne prace ve smyslu toho co se dela. Je to jak monopoly ... objedes kolo (das 160 hodin) a za prujezd startem ti poslou na ucet prachy, aby si je pri dalsim kole mohl roposlat kdyz stoupnes na policka jako hypoteka, poplatky, sluzby. To je frustrace tve :D

Tomas1

Re:Jaká je práce v Seznamu
« Odpověď #11 kdy: 28. 09. 2018, 18:24:27 »
Tento přístup mě fascinuje. Co umíš ty "produkťáku" že si vybíráš z nabídek? :D

kojot4

  • ***
  • 217
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jaká je práce v Seznamu
« Odpověď #12 kdy: 28. 09. 2018, 18:52:39 »
Tento přístup mě fascinuje. Co umíš ty "produkťáku" že si vybíráš z nabídek? :D

Hele ono až budeš přes 10 let v oboru a budeš mít nějakej solidní background, tak si taky budeš vybírat spíše ty. Viditelně něco umím, protože mě firmy chtěj, takže tak.

Otázka je, co umíš ty, když se tomuhle tak divíš? Nebo prostě jen závidíš, že si někdo už vybudoval nějakou kariéru a jen tak si nenechá srát na hlavu? To víš, my co jsme nečekali až nám vzdělání spadne od učitele na střední přímo do klína, a byly jsme zvídaví a makali na sobě sami se prostě máme líp než lidi, co po škole chodili do místní putyky se vylejt, to je prostě život, se s tím už smiř.

qwerty

Re:Jaká je práce v Seznamu
« Odpověď #13 kdy: 28. 09. 2018, 19:15:24 »
Kdyz mas min, tak oddeleni lidskych zdroju prudi, kdyz mas vic, tak to nikoho nezajima.

Skvělá firma, asi si je zařadím někam na konec seznamu čekatelů, co mi nabízí práci  :P
Editovat rucne se to da. Kdyz clovek nema dostatek rozumu to tam naklikat rucne - a tim to nedorovna, tak to prudeni zasluzi.

pavelxx

Re:Jaká je práce v Seznamu
« Odpověď #14 kdy: 28. 09. 2018, 19:31:10 »
Jako v pavilonu afrických PHP opic.